Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tragedia - ciekawe kto mu zwróci za uszkodzenia pojazdu... zderzak, osłony, pas przedni itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 That i used couple of Canada Goose Outlet weeks from it and ultimately When i noticed the applicationobtaining nike lebron shoes a bit more painful and I reported, 'OK, I have to close them all the way down."'Wade ugg boots on sale furthermore treated some complex rearfoot during the ugg boots on sale past so often, yet the knee has been the larger the better challenge. Health ugg outlet professionals in due course identified about three standalone cuboid bruises who basically encased your partner's kneecap, and additionally Go said snooze in addition to treatment plan comes with generally cheap ugg boots cared for the drawback.Really, the Heat can be record Sort, LeBron James in addition to cheap beats by dre Chelsea Bosh for the reason that every day. Wade in addition to Billy are among the many cheap nike free participants in the Heat up unit Thursday exercising and having remedies. The was initially generally from and also fitness instructor Erik Spoelstra will not be recommended to explain that selection on your Celtics gaming until the realization Miami's shootaround apply Friday day.David was annoyed using a proper hamstring strain which has lebron james shoes previously had your pet sidelined throughout several with Miami's former eight computer games. Bosh includes forgotten Miami's survive a couple of matches, a single by using a painful leg as well as two others together with influenza as well as icy warning signs.qz2x48      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można lokalizować osoby po numerze telefonu http://fw.pl/elokalizacja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy "lezacy" byl ubezpieczony, poniewaz w innym wypadku koszt naprawy pojazdu spoczywac bedzie na tym pechowym kierowcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo samochó ważniejszy niż człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość leżący na jezdni powinien być w 100% winien spowodowania tego wypadku. Ze spadku powinien móc się zaspokoić kierowca VW jeżeli coś sobie uszkodził. Nie hodujmy debili. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, jak chciał sobie poleżeć to mógłchociaż kurtkę odblaskową wziąźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i winny ale gdyby to pies był na ulicy czy kot to pal licho a to człowiek... stracił życie a kierowca powiedział że kilka sekund wcześniej oślepiły go światła innego samochodu wyjeżdżającego z uliczki obok i że nie zauważył nawet że ktoś leży na jezdni w miejscu oświetlonym a co gdybyś to był ty gdybyś np zasłabł? Jestem kierowcą i dla mnie to jest niemożliwe chyba że się kierowca zagapił lub ma problemy ze wzrokiem bo jezdnię dobrze widzisz poza tym baba która wyjechała z tej uliczki nie wymusiła musiała stwierdzić że vw jest jeszcze na tyle daleko że zdąży więc zanim facet dojechał miał czas i większą odległość a nawet jak go światła oślepiły to w momencie wyminięcia się tych pojazdów wzrok bardzo szybko się przestawia a coś się stało że kierowca nie widział Warto się nad tym zastanowić Koszty naprawy tego auta nie przekroczą kilkuset złotych a życia człowiekowi nie zwrócisz ono jest bezcenne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 100% to kierowca nie zauważył i hamował dopiero po fakcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia - ciekawe kto mu zwróci za uszkodzenia pojazdu... zderzak, osłony, pas przedni itd.
Samochód można naprawić ale powiedz kto zwróci mi ojca?!!! Tego co się stało nie życzę nikomu...  Dla was mógł byc nikim, ważne kim był dla mnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód można naprawić ale powiedz kto zwróci mi ojca?!!! Tego co się stało nie życzę nikomu...  Dla was mógł byc nikim, ważne kim był dla mnie!!!
Po co się z nimi wdajesz w pyskówki? Nie podgrzewaj tego.   Nic Ci Ojca nie zwróci, tych fatalnych okoliczności wypadku też nie zmienisz. I niestety gadania, że "doigrał się" również nie uciszysz.   Mam nadzieję, że forum uszanuje Wasz ból i zamilknie. Kondolencje dla całej rodziny, pewnie spotkamy się nie raz na cmentarzu przy Jego grobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne. Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumieć ten ból może tylko ten, kto stracił kogoś bliskiego i nie ważne w jaki sposób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni starego dziada zamknąć. Jak się jest ślepym to się nie powinno siadać za kierownicę. Ciekawe jakby na drodze była wyrwa głębokości paru metrów to czy dziad też by w nią wjechał.Ślepym powinno się zabierać prawo jazdy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...