Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mijałem dziś samochód ktory mial rozbity przód ,była to czerwona a4 niewiem czy to ten ale taki jechał w kierunku Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dzwoń na Policję, może to ten sku****.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie może co to za 18-latka zgineła? bo kolega mi muwił że to moja koleżanka z którą cgodziłem do klasy;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anita Moniak;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi jej byłą taka fajna [*] bym udusiła tego kierowce !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal. Młoda dziewczyna , całe życie przed sobą. Jakie to życie jest. Kierowca bez honoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie trzeba mieć sumienie żeby nie pomóc dziewczynie co teraz jej rodzice muszą przeżywać ciekawe jakby tego kierowcy dziecku coś się stało takich ludzi jak on to do więziena na dożywocie zamykać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego to kierowcą nie można nazwać skr***** ;( no własnie młoda a jakiś hu**** jej odebrał życie jak by został i pomógł morze by przeżyła niech zginie w wiezieniu ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie tak juz musiało byc...;\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezu to moja kolezaneczka kochana .. ego sku***ela nie złapia albo odrazu zastrzelą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie musiało tak być ;( jak by on potrafił jeździć to ona by była dalej wśród nas;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sapcie tak pastuchy nie wiecie co tak naprawdę się stało że kierowca uciekł... może był q mega szoku po tym zdarzeniu ludzka psychika może spłatać niezłe figle nie bądzcie tacy kozacy w osądach a może był pijany albo naćpany dlatego uciekł tego na razie nie wiadomo więc idealni ludzie poczekajcie na dalsze info a potem szczekajcie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakich godzinach to było też widziałem audi z lekko rozwalonym przodem jak jechała na chełm mijałem się z nią wlatujac do okszowa klijent z tej audi wygladał troche podejrzanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAJDZCIE GO - a jak go juz ustalicie to zastosujcie PRAWA ŁUKASZENKI - zastrzelić skuwysyna bez procesu, a kosztami egzekucji i pochówku obciążyć rodzine bandyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłoście to audi skoro widzieliście szkoda dziewczyny niech śmieć gnije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robo napisał:
Nie sapcie tak pastuchy nie wiecie co tak naprawdę się stało że kierowca uciekł... może był q mega szoku po tym zdarzeniu ludzka psychika może spłatać niezłe figle nie bądzcie tacy kozacy w osądach a może był pijany albo naćpany dlatego uciekł tego na razie nie wiadomo więc idealni ludzie poczekajcie na dalsze info a potem szczekajcie..
jakie to ma znaczenie DLACZEGO uciekł? zabił dziewczynę i za to będzie odpowiadał. ucieczka nigdy nie jest okolicznością łagodzącą, a jeśli w dodatku był pijany lub naćpany, tym gorzej dla niego. dziewczynie nikt życia nie wróci, ale niech on gnije w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi szkoda tej dziewczyny jednak sam wypadek nie byl w calosci wina kierowcy .... nie wiem jak mozna nie udzielic pomocy i tutaj zgodze sie ze wszystkimi ze tak sie nie postepuje i za to musi odpowiedziec ... jednak dziewczyna wlazla mu pod kola i powiem jeszcze raz sam wypadek nie jest wina kierowcy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bym mu łeb u rwał jakbym go złapał i tyle, niech uważał by i on trochę wiedząc że piesi z autobusu wysiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ty tak bronisz tego kierowcy? moze cos wiesz? głupia gadka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca podobno został znaleziony i zatrzymany. Był w stanie nietrzeźwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...