Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście masz rację Budi http://kwp.lublin.pl/index.php?action=last&action_id=1236
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba z "roweru" a nie "rowera"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak 30 minut był w wodzie więc nie maił szans .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ty jestes dziennikarz odmianow sie naucz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawianka napisał:
Chłopak 30 minut był w wodzie więc nie maił szans .
Drugie tyle gdzieś jechała karetka-SZOK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam karetka sie nie spieszyla albo przynajmniej jechala gdzies z wlodawy ... SZOK ! Nad bialym punkt medyczny powinien stacjonowac 24h/dobe. Przeciez tyle sie tam dzieje no i wogole miejscowosc turystyczna. Co do tych 30 minut to skad to wiesz ? Tez tak slyszalem na miejscu ale to sie mija z prawda moim zdaniem. Plywali i pili browary, nawet ratownik im zwracal uwage i powiedzial zeby nie musial po nich drugi raz wyplywac no i skonczylo sie jak sie skonczylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karetki dojeżdżające nad j.Białe jada z Włodawy bardzo rzadko z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawianka napisał:
Chłopak 30 minut był w wodzie więc nie maił szans .
To nie prawda, byłem na miejscu, obserwowałem akcję ratunkową i rozmawiałem z ratownikiem, pod wodą był 7 minut, jednak koledzy nie bardzo potrafili wskazać miejsce wypadku, stąd opieszałość. Reanimacja trwała ok. godzinę, najpierw przez ratowników WOPR, później przez lekarzy. A karetka? To prawda, przyjechała bardzo późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 7minut to był może jak się zjawiła pierwsza ekipa ratownicza.Płetwonurkowie szukali 21 minut.Akurat tej niedzieli tam byłem cały czas jak się zdarzyła ta tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka prawda . . . kozaczył i przekozaczył. Takich cwaniaków popisujących się nad białym jest masa. Jednego mądrego mniej . . . Skoro ratownik zwracał uwagę, to wszystko jasne. Gnoje już calkiem rozumy pozjadali, mysla ze jak bydło wjedzie nad białe to moge robic co sie podoba, a tu buba i do piachu. Niech to bedzie przestroga dla innych 18-letnich itp szczylów. teraz psioczycie ze karetka za pozno przyjechala . . . dla takich polmozgów nawet smiglowiec nie pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek 3 napisał:
To nie prawda, byłem na miejscu, obserwowałem akcję ratunkową i rozmawiałem z ratownikiem, pod wodą był 7 minut, jednak koledzy nie bardzo potrafili wskazać miejsce wypadku, stąd opieszałość. Reanimacja trwała ok. godzinę, najpierw przez ratowników WOPR, później przez lekarzy. A karetka? To prawda, przyjechała bardzo późno.
Karetka jechała 7 minut.Pogotowie zostało powiadomione przez straż z opóźnieniem.Najlepiej dzwonić na 999, a nie na 112.Kto zna zasady udzielania pierwszej pomocy, ten wie ile czasu można przeżyć bez tlenu w tak ciepłej wodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi nie ludzie nie maja wyobrazni,nie wiedza co rodzice przezywaja.MAJ zlewke na ostrzezenia.No i masz!!!taka tragedia.współczuje mamie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
taka prawda . . . kozaczył i przekozaczył.Takich cwaniaków popisujących się nad białym jest masa.Jednego mądrego mniej . . . Skoro ratownik zwracał uwagę, to wszystko jasne.Gnoje już calkiem rozumy pozjadali, mysla ze jak bydło wjedzie nad białe to moge robic co sie podoba, a tu buba i do piachu.Niech to bedzie przestroga dla innych 18-letnich itp szczylów.teraz psioczycie ze karetka za pozno przyjechala . . . dla takich polmozgów nawet smiglowiec nie pomoze
"taka prawda . . . kozaczył i przekozaczył. Takich cwaniaków popisujących się nad białym jest masa. Jednego mądrego mniej . . . Skoro ratownik zwracał uwagę, to wszystko jasne. Gnoje już calkiem rozumy pozjadali, mysla ze jak bydło wjedzie nad białe to moge robic co sie podoba, a tu buba i do piachu. Niech to bedzie przestroga dla innych 18-letnich itp szczylów. teraz psioczycie ze karetka za pozno przyjechala . . . dla takich polmozgów nawet smiglowiec nie pomoze" Nie zgadzam się z tym.. jak możesz tak mówić. Nawet nie wiesz co teraz przeżywa jego rodzina a ty jeszcze tylko go osądzasz.! Chyba jesteś bez serca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...