Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto hce być cwelem?a ta ciota jeszcźe dostala wpie.ol na komendzie od psuw a teraz lody robi ,a na majdanku wasze matki dawaly za hlep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHLEB PISZE SIĘ PRZEZ CH ,,BARANIE''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i teraz to ścierwo będzie żyło na koszt podatników. Policjanci powinni agresywnego watażkę ze zje***ą psychiką zastrzelić lub utopić w jeziorze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak działa wlaśnie resocjalizacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowó leki pszestaly dzjałac i mi sie we łbie pszestawilo. Jestem biednym fróstratem, s kturym nikt sie nie hce zadawac i dlatego prubuje nawionzac jaki kolwiek kontakt z lódzmi na forum. Poniewasz jeztem za głópi to potrafie tylko bluzgac bo nic mondrego mi do glowy nie pszyhodzi. Dodatkowo łep mi nawala bo nie mam i nigdy nie mjałem dziefczyny, stond te wpisy na forum. Zreszta rzadna nie bendzie sie zadawała s takim głombem jak ja i chyba do końca rzycia bende zawracal dópe innym ludziom. Morze jakis moderator sie w koncu nademna zlituje i dostane bana.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu tu jest ten koniobójca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryminalista z 8 letnim wyrokiem na przepustce, uczciwego czlowieka szlag trafia. Do kina go jeszcze wescie i popcorn mu kupcie.    I jeszcze jedno, dlaczego spoleczenstwo nie zostalo poinformowane o zbiegu z wiezienia????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdemu moze powinac sie noga i panstwo powinno zajac sie nim w sposob nieodbierajacy godnosci. Mlody czlowiek gwalcony regularnie przez wspolwiezniow po prostu nie chcial wracac pod cele dzielona z patologia! Pil z rozpaczy i niepewnosci jutra! Teraz jeszcze ta POwska banda dolozyc mu chce jeden rok! Kiedy wreszcie doczekamy sie normalnosci w tym kraju? Jest wieksza szansa, ze po wyborach wroci Jaroslaw Kaczynski i wreszcie narmalni obywatele beda czuli sie bezpiecznie i nawet za jakies przestepstwa nie bedzie kary dodatkowej...? Chlopaka gwalca, bija, okradaja i, jak nie chce wrocic, to jeszcze brutalnie aresztuja i dodatkowo karaja..... Normalni Polacy juz nie chca takich rzadow. Tusk naobiecywal sprawiedliwosci, a tutaj mamy upokorzenia i przemoc. Juz nigdy zadnych libaralow w naszym polskim rzadzie. Prawdziwie polska wladza musi wrocic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...