Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To generalnie marnie im się akcja udała. Liczyli na większą kase. A tu ludzie nie chca jeździć teraz po pijaku. ZONK!! Dobrze że chociaż kilku rowerzystow dorwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuteczność jakieś 0,0025%. Po prostu rzuca na kolana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czterech kierujących jednym rowerem. Nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to im nie wyszło? Trzy wykroczenia, które można zakończyć mandatem 500 zł. Ciekawe ilu policjantom na te ,,super" działania zabrano w ostatniej chwili wolne aby się wykazać Komendzie Wojewódzkiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradary , kontrole , wideorejestratory to bzdura. Wystarczy jedna mala rzecz ktorej wprowadzenie nic nie kosztuje. Nagrania z prywatnych rejestratorów powinny być dowodem w sprawie , to jest tanie i popularne , kierowcy sami wyeliminuja idiotów. I na to nie będzie sposobu typu antyradar , yanosik itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradary , kontrole , wideorejestratory to bzdura. Wystarczy jedna mala rzecz ktorej wprowadzenie nic nie kosztuje. Nagrania z prywatnych rejestratorów powinny być dowodem w sprawie , to jest tanie i popularne , kierowcy sami wyeliminuja idiotów. I na to nie będzie sposobu typu antyradar , yanosik itp
Kabel jakich mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano że skontrolowano 2 tys. kierowców. Ciekawe jak to obliczyli bo miałem to szczęście, że przejeżdżając wokoło Jeziora Białego w piątek wieczór 3 razy poddano mnie badaniu na trzeźwość w ciągu 10 minut. Gdzie sens, gdzie logika? Medal dla tego co wymyślił taka akcję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano że skontrolowano 2 tys. kierowców. Ciekawe jak to obliczyli bo miałem to szczęście, że przejeżdżając wokoło Jeziora Białego w piątek wieczór 3 razy poddano mnie badaniu na trzeźwość w ciągu 10 minut. Gdzie sens, gdzie logika? Medal dla tego co wymyślił taka akcję :)
Mistrzu logiki, rozumiem, że po pierwszej twojej kontroli na pewno nic nie wypijesz i już nie muszą cię kolejny raz kontrolować...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzu logiki, rozumiem, że po pierwszej twojej kontroli na pewno nic nie wypijesz i już nie muszą cię kolejny raz kontrolować...?
Mistrzu ciętej riposty w ciągu 10 minut wiadro wódki zdążyłem wypić  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzu ciętej riposty w ciągu 10 minut wiadro wódki zdążyłem wypić  :)
Wciaż twierdzisz, że w ciągu 10 minut nie można się upić...? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest szok. Dwa tysiace skontrolowanych i czterech pianych. Wynika z tego ze w Okunince przebywaja sami trzezwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, nie ma jak nasza milicja. Liczyli na gruby hajs, a tu lipa - tylko czterech. Coś czuję, że następna taka akcja to za kilka lat, łatwiej doić za prędkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...