Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka: Będą kary za nielegalny wywóz śmieci

Utworzony przez wczasowicz, 18 listopada 2008 r. o 07:11 Powrót do artykułu
Wójt jak zwykle zrzuca winę na innych. sam narobił zamieszania i teraz chce karać innych a nie siebie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zobaczcie co sie dzieje w okolicach Firleja. Tam tez woj wymyslil ze trzeba miec podpisana umowe z firma odbierajaca smieci. Tak zrobilem, ale jakie byllo moje zdziwienie kiedy firma przyslala mi umowe an ktorej byly wyszczegolnione, ze odbior smieci jest 1 raz ( RAZ) w miesiacu !!!! Czy jja ktory jezdrze na dzialke co piatek na caly weeken ma zostawiac smieci na 4 tygodnie, by smierdzialy, kisly a psy beda je roznosic !!!! BZDURA !!!!!!!!!!!! Zerwalem umowe i poprostu jak wyjezdrzam z dzialki zabieram je ze soba do sojego domu !!! Pozdrawiam i zycze wiecej pomyslowosci burmistrzom i wojto gmin z dzialkami letnmiskowymi, heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wójcie. Przez kilkanaście lat wlaściciele domków i działek nad J.Białym płacili 60 zł za wywóz śmieci ! Było to wygodne i co najważniejsze nad jeziorem było czysto ! Pan to zmienił twierdząc że były trudności z egzekucją tej uchwały i że nie wszyscy płacili. Coś mi tu nie gra. Właściciele domków płacili do gminy podatek od nieruchomości a więc gmina miała dane tych osób i mogła należności za wywóz śmieci egzekwować ! W czym był problem ? Płacisz podatek a więc i płacisz za wywóz smieci ! W czym była ta trudność gdy mieliście dane tych osób ? Wydajemi się że to rada gminy narobiła bałaganu i teraz nie wie jak z tego wybrnąć ! A sprawa jest prosta. Trzeba wrócić do starych metod bo większość właścicieli chce płacić a karać tych którzy nie płacą wyłapując ich przez porównanie list osób płacących podatki ! Proste panie wójcie ? Proste trzeba tylko trochę pomyśleć a nie straszyć ludzi z powodu bałaganu do ktorego sam doprowadziliście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sawicki coś żle jest z pańska pamięcią muszę Panu przypomnieć że już mam podpisaną umowę o wywóz odpadów komunalnych podpisanie zostało wymuszone włąsnie przez Pana jako wójta gminy z Gminnym zakładem komunalnym i do tej pory umowa ta nie została rozwązana przez żadną ze stron. Pozdrawiam Pana i proszę coś przypisac u lekarza domowego na poprawienie pamięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...