Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mógł by się K*urwa przyznać ! . A nie taki kozak . Zresztą jak zwykle . Kozaczy . Niech siedzi . Dajcie mu jak najwięcej lat . Niech zgnije w tym więzieniu . !!! Współczuję Rodzicom Tego Dominika . ! ;/ Ale i również współczuję, Matce DARKA URBASIA ! Spoko Babka . Tylko synek jej się nie udał . Jeden i drugi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYDŁOI I NIC WIĘCEJ, DOŻYWOCIE EW. JAK JEST TAKI MOCNY DO KAMIENIOŁOMÓW, GDZIE MÓGŁBY SIĘ WYSZALEĆ. NIESTETY NASZ SYSTEM SĄDOWNICTWA JEST ZJE.... I NIC NA TO NIE PORADZIMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TEN DOMINIK SKĄD POCHODZIŁ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik był ode mnie z Korolówki Osady Nie mogę w to uwierzyc że już go nigdy nie zobaczę A dla tych sk*****li powinno być dorzywocie albo śmierć w taki sam sposób w jaki umarł Dominik !! (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierdlu nauczą tego kozaka życia. Za to co zrobił powinien dostać co najmniej 25 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści to wszystko! szok! Niech dosięgnie ich najwyższa z możliwych kar! zobaczymy JAKIE są sądy w Polsce ;/ czy sprawiedliwe? Zabijać za telefon?? nóż się w kieszeni otwiera na takich i d i o t ó w !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to sie zakrywają zeby nikt nie poznał twarzy tych morderców!kto takich potworów wychowuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh... co oni narobili... Darek nie spodziewałam się tego po tobie;/ współczuję rodzinie chlopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym żeby we trzech stanęli mi na drodze, ojj aż mi się krew burzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasłaniaj ryja śmieciu zasłaniaj, i tak cie można rozpoznać a módl sie żeby nie trafić mi pod rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nk.pl/profile/21775977 jeden z ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część artykułu naprawdę mnie rozbawiła " nigdy nie sprawiali problemów wychowawczych i uczęszczali na lekcje". Jak mniemam to oni już powinni skończyć gimnazjum to raczej nie uczęsczali na te lekcje. I gratulacje cwaniactwa pobocia 14 latka. I zabawne jest też ich tłumaczenie, niby zabrał telefon ich koleżance, to od kiedy się od razu bije zamiast zapytać się chłopaka czy wzioł telefon. Chcieli pokazać jacy to oni nie są mocni i teraz mają za swoje. Gratuluje rozumu i życzę długiego popytu w poprawczaku i więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...