Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To odgrzewanie kotleta sprzed tygodnia czy wiadomość z przyszłości ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miało trzech mężczyzn, którzy w piątek po południu pływali po jeziorze Białym rowerem wodnym. '' czy komuś się czas sprasował ?? Konkurencja pisze o czwartku...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli każdy miał średnio 0,6? nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to jest dwa promile na trzech zdrowych chłopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak z Terespola chciał przykozaczyć :D  :D  Ciekawe gdzie i do kogo by ten pastuch zadzwonił? Do szwagra, brata czy swata? :D  :D  :D  Może cała wieś by się zjechała bronić pastuszków. No chyba że wieśniaczek naprawdę ma układy i oficerowie z CBŚ wstawiliby się za nim i kompanami od kieliszka.  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abstrahując od faktu, ze byli po jednym piwie na trzech, tak domniemam, zastanawiającym jest sam fakt zatrzymania studentów i to nie z byle jakiej dziury, ale z samego Terespola!  Nie po to maja tam studentów właśnie, aby policjanci z Włodawy owych zatrzymywali ... Czy zajmuje się rząd i dlaczego Tusk na tak haniebne interwencje pozwala? Cala ekipa PO musi koniecznie odejść! takie jest  moje zdanie! To napisałem ja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byli kompletnie pijani to jak mogli plywac? pier***one media ;DA ten kto napisal ten artykul to chyba byl zdrowo nacpany ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...