Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka nad J. Białym: Dostał, bo bronił kobiety

Utworzony przez tomm, 27 lipca 2009 r. o 21:32 Powrót do artykułu
od 16 lat nie jeżdżę do tego centrum rozpusty, gwałtu i przemocy - zwanego Okuninką. Pandemia zła tam się zjeżdża co rok ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram poprzedniego komentującego...syf...kiła .. i mogiła..bandy dresiarzy i patologii wszelkiej maści.NIGDY WIĘCEJ OKUNINKI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cały czas tak właśnie mówię o tym miejscu - chamy i cwaniaki !!! Ile razy tam byłem to był przypał. Szedłem sobie z laską chodnikiem i szedł koleś z naprzeciwka to ją z barku tak celowo uderzył, że aż odskoczyła (chyba frustrat sexualny). Chodnik miał 1, 6 m i nie udało się nam ominąć bezkolizyjnie tego "turysty"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo się panoszy i zatacza coraz szersze kręgi , a dzieje się tak za ,,przyzwoleniem" ( niestety) Wymiaru Sprawiedliwości. Wyroki , jakie dostają sprawcy przestępstw, to istna KPINA!!!!!!. Wyroki w zawiasach, albo jeszcze ciekawsze--wyroki , jakie wyznaczają sobie sami sprawcy- to istny cyrk. Jak ma postępować bandzior jeden z drugim , jak wie , że gówno mu zrobią za jego występek ? Jest żle , a będzie pewnie jeszcze gorzej, jak niektórym sędziom zwierzchnicy nie dobiorą się do tyłków. Większość nie powinna pracować w tym zawodzie, bo przynoszą wstyd i rzucają cień na tych , którzy swą pracę wykonują bez zastrzeżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko przyjacielu też tam jadę z dziewczyną i trzymam kciuki żeby taki margines mnie sprowokował a ręcze Ci że już nikomu nie zagrozi elo - John
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kara? Zawiasy + 300 zł. Za pobicie człowieka to śmieszna kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAM MIĘDZY TO WIEŚNIACTWO NAD JEZIORO BIAŁE STRACH JECHAĆ BO JAK CHAMY NIE BIJA TO GWAŁCĄ .PATRZ NA ARTYKUŁ O GWAŁCIE O 16-LATCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze, ale jestescie amatorami. Zawsze idac droga i widze grupe mlodych to przechodze na druga strone jezdni. Lepiej unikac niz sie spotykac. Tutaj wymiar sprawiedliwosci jak widac jest popisowski czyli gowno wart. rok w zawiasach i 300 zl za pobicie ? To zeby dostal 5 lat to musi mnie zabic ? Ma to udowodnic zabijajac mnie ? pieprzony sad, sedzina stara prukwa. Ludzie, kiedys napadlo na mnie i na moja dziewczyne 4 ogryzkow. POWIEDZIALEM ZE NIE CHCE PROBLEMOW. DOtsalem bombe w twarz zadajac cios od tylu. Po chwili wszyscy plakali i przepraszali bo ja od 3 lat chodze na kravmage a kolega ktory przeszedl z pomoca chodzi na judo. Skopaliosmy im tak ryje ze postanowilismy zrobic to tak ze juz nigdy tak nie zrobil. Jednemu ladnemu wybilismy wszystkie przednie zeby, drugiemu brzydkiemu zlamalismy noge i obojczyk a dwum pozostalym wlozylismy po kiju w dupsko. Oczywiscie kazdemu zabalismy dowod osobisty tzn spisalismy adres zamieszkania... zeby jeszcze raz wpieprzych jak omus palma odbije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Białe strach jechać. Wracaliśmy naszą grupką do domu i też bez powodu dostaliśmy aż oprło się o szpital. Nikogo nie zaczepialiśmy, spokojnie szliśmy, ale komuś się nie spodobaliśmy. Przykre :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Białe w dzsiejszych czasach jeździ się po to żeby dostać :-). Kiedyś było inaczej, ale cóż czasy się zmieniają . Jestem z Włodawy więc wiem co tam się dzieje dzisiaj, a co się działo kiedyś. Teraz to mi się nawet tam jechać nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam i ja:) wczasy w okunince to niezapomniane emocje:) w oko dostać można na każdym kroku codzennie jakiś naje***y małolat cie zaczepi nie ważne że idziesz sam z dziewczyną za ręke zero szacunku. No ale ja jeszcze nie dostałem chociaż gdyby nie gaz to różnie by było a tak dostali po ryju i kaszlali jak koty -do tej pory żałuje że nie dałem im po kopie w ryja wtedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys nie bylo tam tyle wsi..teraz sie kasztany podorabiały za granica i jezdza na takie biale szukac zaczepki i pokazywać co to nie oni..lipaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość83 napisał:
Nad Białe strach jechać. Wracaliśmy naszą grupką do domu i też bez powodu dostaliśmy aż oprło się o szpital. Nikogo nie zaczepialiśmy, spokojnie szliśmy, ale komuś się nie spodobaliśmy. Przykre :-(
Powinni to przeczytać właściciele pensjonatów i barów. To jest ich interes. Ostatnio zaczepiła mnie dziennikarka ze Słowa Podlasia żeby zapytać dlaczego ludzie uciekają z Okuninki do Białki. Nie wiedziałem dlaczego ponieważ Białka to w weekendy siedlisko buractwa i dresiarstwa. Widocznie jednak nad Białym jest jeszcze gorzej. Byłem tam dwa, trzy razy w życiu. Zresztą pierwszy raz pamiętam doskonale bo pojechaliśmy tam obić mordy jakimś gościom, którzy bez powodu skroili i pobili naszych kolegów. I nie mówcie, że tam się zmieniło. Od lat są tam bójki i awantury. W okolicach 1996 roku skopano tam dziewczynę w ciąży a jej facetowi wybito oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomm napisał:
od 16 lat nie jeżdżę do tego centrum rozpusty, gwałtu i przemocy - zwanego Okuninką. Pandemia zła tam się zjeżdża co rok ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniaków w h** przyjeżdżają nie na swój teren i kozaczą ale nie wiedzą o jednej pewnej żeczy;p jeśli skaczesz do kogoś z włodawy a jest was paru to strzeż się później cioto bo jeśli trafisz na niewłaściwą osobę to krótko mówiąc masz przeje***e;d jestem tam codziennie wieczorem aż do rana i trochę widziałem i przeżyłem, chłopki na bramkach to smi znajomi z włodawy i nie problem jest zebrać się wszyscy razem i wjebać tym na co zasłużyli;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza temida jest ślepa to fakt, a tacy zwyrodnilcy na tym korzystają. Przeciętny Polak oczekuje wyroku dla takich hien, który odstraszy każdą padlinę, która przeszkadza w wypoczynku innym. A tak na marginesie to czy tam mozna wypocząć? Wątpię, ale f-sze Policji powinni mieć tam co roku żniwa w wykrywaniu i chwytaniu odpadu społecznego, którego gromadzi się tam cała masa. Fajnie by było, gdyby tak zebrało się kilkudziesięciu tych normalnie wypoczywających i sami zaprowadzili porządek z tymi zgniłymi stworami nazwanymi przypadlkiem ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, chce pojechać na weekend do okuninki, chciałbym by ktoś polecił mi domki letniskowe, blisko jeziora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAM W CHEŁMIE 2 LATA NIGDY TAM NIE BYŁAM A ZAWSZE CHCIALAM ALE JAKOS NIE BYLO MI PO DRODZE ALE PO TYM CO TU CZYTAM RACZEJ WATPIE CZY POJADE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...