Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Chor2acji na plaży przy hotelu bebnimuzyka ale tylko do 24 potem spać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ktoś jeszcze jeździ do tej Okuninki?
0
Jak muszę spuścić z worka nadmiar towaru to jadę nad J. Białe i wyrywam bez problemu taką co mi ulży w cierpieniu.
0
Syn wójta prowadzi lokal z głośną muzyką taki jest powód tego co podsunął wójt radzie gminy
0
kochani radni więcej toalet bo za tydzień udusimy się odorem moczu, picie piwska na plażach i szczanie do wody pod krzaczka gdzie popadnie to jest nad białym norma
0
i tak tam samo bydło jeździ więc nie ma znaczenia w jakich godzinach ryczy ...
0
Sami sobie bicz kręcą.Nikt normalny nie będzie tam jeździć,tylko rozwydrzone bydło.Mi tam lotto,miejsca typu Okuninka czy Kazimierz dla mnie już nie istnieją,ale zachowam ich miłe wspomnienie z dawnych spokojnych czasów
0
Białe syf i malaria, pełno śmieci pijanych małolatów sikających do wody i rzucających butelki po piwie do wody. Beznadziejne miejsce
0
biale zawsze bylo oaza dla mordochlejow w najgorszym wydaniu. Tam mozna dostac w leb zupelnie za darmo. Syf kila i mogila . Nic wiecej.
0
Kurort uzdrowiskowy? A cóż to takiego jest? Albo inaczej: jaki może być inny kurort? Ech, dobrze że Okuninkę od kilkunastu lat omijam szerokim łukiem. Nie dość że panoszy się tam dzicz w majgorszym azjatyckim wydaniu to jeszcze analfabetyzm.
0
Po drugie stronie jeziora jest super ja jeżdżę z Co roku i skąd te informacje o byłem syfie itd, widać że ktoś tu nie i nic nie wie
0
kochani radni więcej toalet bo za tydzień udusimy się odorem moczu, picie piwska na plażach i szczanie do wody pod krzaczka gdzie popadnie to jest nad białym norma
Przecież płatne toalety to świetny interes. Budowa publicznych toalet grozi stagnacją zatrudnienia... BURACTWO. Tyle kasy czeszą z parkingów, że mogliby złote muszle klozetowe co 50 metrów wstawić.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: