Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
o jakim wypoczynku mówimy? nikt nad białe nie przyjeżdża wypoczywać! ludzie przyjeżdżają tu się bawić! o żadnym wypoczywaniu nie ma mowy, okuninka nie dla emerytów!! pzryjeżdżają a później narzekają na hałas! przecież wiedzą gdzie się wybrali. a jak już ktoś się uprze że chce odpocząć niech lepiej jedzie na jakieś cichsze jeziorko, jest ich sporo na naszym pojezierzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdząca wiocha, z rozlatującymi się chałupkami, lepianki które uważane sa za domek letniskowy za 150 zł za dobe, nawet czynnego bankomatu nie ma, drożyzna i zużyte prezerwatywy w wodzie, az mnie mdli na sama mysl o tym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Śmierdząca wiocha, z rozlatującymi się chałupkami, lepianki które uważane sa za domek letniskowy za 150 zł za dobe, nawet czynnego bankomatu nie ma, drożyzna i zużyte prezerwatywy w wodzie, az mnie mdli na sama mysl o tym miejscu
To po jakiego ch*ja tam jedziesz i narzekasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emeryci wypie..alac z Okuninki !!!! Ludzie tam się jadą bawić a Wy jedźta se do nałęczowa lub ciechocinka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrz na siebie chamie z pulaw , wyżej dupy nosicie niż sracie i to wasze mniemanie o sobie o pulawach i wogole jesteście beznadziejni a ty w szczególności , sam będziesz starym wyleniałym tłukiem i ciekawe jak wtedy będziesz się czul....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniemanie o Puawach ? a z jakiego powodu można mieć mniemanie o Puławach ? Przecież do zabita dziura. No i trochę narkomanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez chcialbym sie tam wybrac ale ciezko z ludzmi heh jak kto ma jechac z ostatniej chwili rezygnuje ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam SUSHI-BAR nad białym, lepszego sushi i cieplych dan kuchni japonskiej nie jadlam. do tego mila i szybka obsluga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a "Fot. Monika Kukawska" to córka autorek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mniemanie o puławach.....chłopie. jedna z wioch jakich pełno naokoło Lublina....na dodatek jeździć nie umieją....LPU - trzeba wiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Śmierdząca wiocha, z rozlatującymi się chałupkami, lepianki które uważane sa za domek letniskowy za 150 zł za dobe, nawet czynnego bankomatu nie ma, drożyzna i zużyte prezerwatywy w wodzie, az mnie mdli na sama mysl o tym miejscu
150zł??? To jesteś frajer skoro tyle zapłaciłeś. Za domek zapłacisz max. 40-50 zł od osoby i to za domek ze wszystkim (toaleta, łazienka, tv, kuchnia). 150zł to kosztuje 2 osobowy pokój w hotelu z tarasem i widokiem na jezioro. Nie wiem co oni piszą o braku miejsc noclegowych. W pierwszym lepszym pensjonacie znalazłem wolne miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez kitu suszi bar rzadzi w okunince
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam w sikutach nie wybrał bym się wypoczywać wiedząc jacy ludzie tam jeżdżą i ilość toalet prosty rachunek niech każdy raz wysika się do wody załóżmy że będzie to 200ml x 70.000ludzi prosty wynik 14000L sory ale przerażająca perspektywa nie chciał bym sie tam kompać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mniemanie o puławach.....chłopie. jedna z wioch jakich pełno naokoło Lublina....na dodatek jeździć nie umieją....LPU - trzeba wiać.
o taaak ! też mam LPU w rejestracji i wolę pojechac do LBN niż do Puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gacek~ napisał:
Mniemanie o Puawach ? a z jakiego powodu można mieć mniemanie o Puławach ? Przecież do zabita dziura. No i trochę narkomanów.
Ehh, widać człowieku od 30 lat nie byłeś w Puałwach ... żal... Też mogę ponarzekać na każde miasto, ale po co? Żeby się dowartościować? Przyjedź, zobacz, oceniaj. A nie usłyszałeś utarty frazes (pewnie na UMCSie, to tam tacy "inteligentni" inaczej siedzą). No nic, hasta luego putos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...