Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oni napadli na taksówkarza?

Utworzony przez XXX, 28 kwietnia 2008 r. o 18:15 Powrót do artykułu
oj ty grzesiu dałeś d***y i to sie nie zmieni przez okres do 15 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je***y pesymista Jak macie sie tak wypowiadac, to lepiej nic nie piszcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejjj K*rwa zejdźcie z Grześka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P*erdoły *ebane!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że 99% z Was zachowałoby się identycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze ja coś od siebie napiszę... Tak się akurat składa, że osoba z mojej rodziny jest taksiarzem. Całe szczęście, że nie jeździ po 20, więc jest w niewielkim stopniu narażona na tego typu sytuację. Mam teraz pytanie do osób broniących tych dwóch typków: czy tak samo byście mówili na ich temat, gdyby przez przypadek doszło do jakiejś tragedii?? Czy takie same zdanie mielibyście na ich temat gdyby tym poszkodowanym taksówkarzem był ktoś z Waszej rodziny?? Przeczytajcie sobie Wasze wypowiedzi na tym forum i zobaczcie, na jakim są one poziomie. I jeszcze jedno - jak patrzę na zachowanie dzisiejszej "młodzieży", to nóż mi się w kieszeni otwiera - z roku na rok coraz gorzej... Swoją drogą - jeśli pójdą do pierdla, efekt może być niespecjalny i może to pójść w drugą stronę. Ale taka kara, jak np. umycie wszystkim taksiarzom samochodów, pozamiatanie chodników w centrum miasta - o to by było dobra kara...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam w rodzinie taksówkarza. I on często jeździ nocą. Nie wiem, jak by zareagowała, gdyby jego spotkało coś złego. Na szczęście tak się nie stało, a życiowy błąd popełnił mój kolega. I tu nie chodzi o to, że ktoś ich broni w sensie, że są niewinni. Tylko po prostu powinęła im się noga, a więzienie, jak tu ktoś powiedział raczej ich nie poprawi. Więc szkoda, żeby chłopaki się niszczyli .. Nasze zdanie i tak nie ma tu większego znaczenia, możemy sobie pogadać, popisać ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to widzę teraz jakieś "ale" do młodzieży może chcesz sprobować na mnie otworzyć ten nóż?? Czyli standardowo kończy sie na tym ze młodzież to gnojki którym wszystko wolno. a co ku*** społeczeństwo nam zapewnia co my mamy robić gdzie siedzieć żeby nie robić z tego afery?? Jak jesteś taki mądry to znajdź nam zajęcie... Stoimy pod klatka to jesteśmy blokersami i trzeba sie nas bać, zapewnij nam jakieś miejsce skąd nie będzie nas policja wyganiała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te wszystkie komontarze można powiedzieć, że tu jest coś nie tak, nie zanam tych 2 młodych ludzi, którzy byli agresorami ale dla takich to tylko jedno wyjście pod ścianę i kula w łeb, i nieróbcie z nich meczenników bo to onia atakowali a nie taksówkarz, który padł ofiarą. Skoro wiedzieli jak atakować to spokojnie teraz będą wiedzieli jak posiedzieć nie no z tymi strzałami t o przesadziłem ale jestem jak najbardziej za surową karą nie 15 alt a 25 co najmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najmniej ja ma ochotę zajebac ci w łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roedcol 34 napisał:
Czytając te wszystkie komontarze można powiedzieć, że tu jest coś nie tak, nie zanam tych 2 młodych ludzi, którzy byli agresorami ale dla takich to tylko jedno wyjście pod ścianę i kula w łeb, i nieróbcie z nich meczenników bo to onia atakowali a nie taksówkarz, który padł ofiarą. Skoro wiedzieli jak atakować to spokojnie teraz będą wiedzieli jak posiedzieć nie no z tymi strzałami t o przesadziłem ale jestem jak najbardziej za surową karą nie 15 alt a 25 co najmniej
Twoje wypowiedzi są tak prymitywne, że żal je czytać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ich dwóch bardzo dobrze napadli a dajcie nam ku*** je***e legalnie zrobić i nie pisać ku*** po nazwiskach szmaty je***e trzymajcie sie chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam kolesi, ale rzeczywiscie zastanawia mnie co im odjebało, żeby coś takiego zrobić. Skąd u takich młodych ludzi wziął się wogóle pomysł, żeby zrobić komuś taką krzywdę? Jaki to musi byc brak szacunku dla innego człowieka, o głupocie już nie wspominając? Mam nadzieję, że dostaną naprawde surowe kary, bo nie można tolerować takich zachowań. Wielcy obrońcy piszą tutaj, że to biedne chłopaki, etc.-a ch*** mnie to obchodzi !!! są pewne granice, którch nawet biedni ludzie nie powinni przekraczać. Ja sam mam już swoje lata i całe życie popier***am na nogach, bo mnie na takse nie stac, a tym (zakładając, że rzeczywiście nie wsiedli do tej taksy z zamiarem zabicia kierowcy) zachciało się taksówką przejchać-kretyni ku***!!! to niech teraz płacą. A Wy "dobre dziewczyny i chłopaki" patrzcie na sprawę od strony ofiary, a nie kata, bo każdy z Was może taką ofiarą być i wtedy to już się nie bedzie liczyło czy ten Wasz (nie daj Boże) kat był "dobrym chłopakiem" I nie piszcie tez, że to wina systemu, że nie macie co robić ani gdzie siedzieć i dlatego jesteście blokersami i mamy się Was bać, bo każdy z Was sam może kreować swoje życie, wystarczy tylko mieć jakiś pomsł na siebie, jakiś cel, a nie ku*** siedzieć na ławce, browara pić, na siłke do kumpli chodzić i na meczach coś tam sobie pokrzyczeć czy szaliki kraść. Tak już na koniec, skoro to rzeczywiście są "dobre chłopaki" to napewno będą Wam wdzięczni za taką obronę, ale z drugiej strony, też powinni mieć honor i "jaja", zeby ponieść konsekwencje tego co zrobili-mam tylko nadzieje, ze ich to za bardzo nie skrzywi i że będzie z nich jeszcze jakiś porzytek, bo trafić na "harem" to nie mała lipa dla psychiki. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie wysokie kary pajacu je***y..wy piszecie tak bo sie tych ludzi boicie jestescie grzeczni i niema pojecia o zyciu pfff cioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX-lecia napisał:
jakie wysokie kary pajacu je***y..wy piszecie tak bo sie tych ludzi boicie jestescie grzeczni i niema pojecia o zyciu pfff cioty
Pajaców to Ty sobie frajerze szukaj u siebie w domu i nastepnym razem uważaj troche zanim zaczniesz komuś pyskować na necie. Widze, że kiepsko z rozumieniem tekstu u Ciebie, także nie będe sie wysilal na jakies powazniejsze komentarze, bo i tak nie obczaisz o co w nich chodzi. A tak a propos-trudno sie nie bac takich deb***i, którzy we dwóch i to jeszcze z ukrycie napadaja na jednego-z tym to rzeczywiscie masz racje. Dlatego wlasnie powinni dostac jak najsurowsze kary, chociażby dla przykładu i ku przestrodze. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie na luz. Wyrok wyda sąd, a nie wy!!!!!!! Przestańcie tu wygadywac takie rzeczy. Pomyślcie jak czuje sie ktos kto jest z rodziny tych chłopaków jak czyta to co tu wypisujecie. Zastanówcie sie nad tym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna karac dla przykładu???????????? Powinni dostac wyrok odpwiedni do czynu, który popełnili!!!! A tak na dobra sprawe to chyba społeczeństwo juz wyrok wydało, szkoda tylko tych rodzin, które muszą ogladac zdjecia swoich bliskich na pierwszej stronie gazet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kamil~ masz jakis problem cioto!co niebedziesz obrazal ani mnie ani mojej rodziny cwelu je***y sam masz pajacy w rodzinie ciota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX-lecia napisał:
~kamil~ masz jakis problem cioto!co niebedziesz obrazal ani mnie ani mojej rodziny cwelu je***y sam masz pajacy w rodzinie ciota
Zastanów się Łośku co Ty piszesz, skoro sam do ludzi wyskakujesz z takimi tekstami to licz się z tym, że tak Ci będą odpisywać, bo widocznie inaczej do Ciebie nie dociera. Nie ja pierwszy nazwałem Cie pajacem tylko Ty mnie, także chyba nie masz nic przeciwko temu, żeby do Ciebie tak pisać CIOTO!!! je***A z XXXlecia. Elo frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze mi to w twarz powiesz cioto je***a co?moze sie ustawimy i mi to w oczy powiesz?zobaczymy czy jestes kozak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO długo Ci zajęła ta cięta riposta, Mistrzu!!! Możesz być pewny Leszczu, że jak byśmy się spotkali na ulicy to z drogi Ci nie zejdę, także jak Bóg da to napewno się spotkamy. Nie mam zamiaru udowadniać swojej racji siłą, także wyluzuj Łośku, bo jak narazie to Ty jesteś największy Kozak i tak żeby było jasne-nie odbieraj tego jako komplement CIOTO !!! PS. Przepraszam przy okazji wszystkich, którzy to czytają i nie są w temacie za odejście od wątku, ale taką mam naturę, że nie ustępuję takim Wałom, którzy mnie bez powodu atakują. Mam nadzieję, że to już koniec tej przemiłej dyskusji. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...