Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opel sunął na dachu 50 metrów po szosie

Utworzony przez jan, 31 sierpnia 2013 r. o 12:55 Powrót do artykułu
Mieli ogromne szczęście, że im sum nie wpełznął na drogę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bawi się wieś. Auto widać szrot ze 20 lat, dziury w blasze przy nadkolach ale na alusach i niskoprofilowych oponkach. Pełen szpan - a jeszcze w czerwcu jeździli oni furmanką. Ale co tam - dach obetną i za tydzień lub dwa będą szpanować kabrioletem. Wieś się bawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bawi się wieś. Auto widać szrot ze 20 lat, dziury w blasze przy nadkolach ale na alusach i niskoprofilowych oponkach. Pełen szpan - a jeszcze w czerwcu jeździli oni furmanką. Ale co tam - dach obetną i za tydzień lub dwa będą szpanować kabrioletem. Wieś się bawi.
Po co Ty się w ogóle odzywasz? Jakie auto niby za 20tyś ma pokrywę pod silnikiem? Mieszczuchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Ty się w ogóle odzywasz? Jakie auto niby za 20tyś ma pokrywę pod silnikiem? Mieszczuchu.
rozumienie tekstu na poziomie "0" ani tam o pokrywie nic nie ma , ani o 20 tysiącach !!! alek idź za stodołę jebnij sobie baranka i zajmij się kopaniem kartofli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumienie tekstu na poziomie "0" ani tam o pokrywie nic nie ma , ani o 20 tysiącach !!! alek idź za stodołę jebnij sobie baranka i zajmij się kopaniem kartofli
  A gdzie w opisie widzisz, że to auto dwudziestoletnie? Zobacz sobie foto - to Vectra C. A takie odzywki trzymaj dla kolegów z przedszkola - bo jutro jak pójdziesz to "jak znalazł" i może koledzy z ławki Cię bardziej docenią... Sorry, koledzy z dywanu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A gdzie w opisie widzisz, że to auto dwudziestoletnie? Zobacz sobie foto - to Vectra C. A takie odzywki trzymaj dla kolegów z przedszkola - bo jutro jak pójdziesz to "jak znalazł" i może koledzy z ławki Cię bardziej docenią... Sorry, koledzy z dywanu...  
pajacu to była odpowiedź dla niejakiego buraka alka , który napisał zaś w odpowiedzi waldiemu , a nie jak pojąłeś swoim kurzym móżdżkiem że to odpowiedź na tekst z artykułu !!! i nie przepraszaj kolegów bo ty ich nie masz.... przeczytaj jeszcze raz uważnie , przeanalizuj i wtedy czekam na ewentualną konstruktywną krytykę :) a zapomniałem dodać - BURAKU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajacu to była odpowiedź dla niejakiego buraka alka , który napisał zaś w odpowiedzi waldiemu , a nie jak pojąłeś swoim kurzym móżdżkiem że to odpowiedź na tekst z artykułu !!! i nie przepraszaj kolegów bo ty ich nie masz.... przeczytaj jeszcze raz uważnie , przeanalizuj i wtedy czekam na ewentualną konstruktywną krytykę :) a zapomniałem dodać - BURAKU !!!
  Twoja odpowiedź tylko potwierdza co napisałem wcześniej... Odpowiedź "dziecka neostrady" mocnego gębą przed monitorem który mamusia kupiła... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Twoja odpowiedź tylko potwierdza co napisałem wcześniej... Odpowiedź "dziecka neostrady" mocnego gębą przed monitorem który mamusia kupiła...   
nawet się pajacu do błędu nie potrafisz przyznać !!! ślepy jesteś albo za szybko czytałeś i nabiłeś piany.....i nie szukaj potwierdzenia dla swoich urojeń - a co do mamusi to twoją pewnie do dzisiaj gardełko boli , bo ileż ona biedna musiała śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić ??? a tak na marginesie twoi rodzice to fajne chłopaki....pa buraku  ps nie poć się nad odpowiedzią bo klawiaturę zamoczysz i mamusia drugiego komputerka ci nie kupi i nie zazdrość ludziom neostrady też byś wykupił na nią abonament gdyby były takie mozliwości techniczne , ale tam gdzie ty mieszkasz tzn. gdzie psy chujami wodę piją  - nie ma takiej opcji....buśniaku śpij bo zdechniesz z silnej nerwowości że gówno możesz mi zrobić a ja cię będę prawdą po mordzie napitalał......hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...