Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Organizator Festiwalu Trzech Kultur: Najważniejszy jest widz

Utworzony przez bydgoszczanka, 18 września 2010 r. o 00:06 Powrót do artykułu
Byłam we Włodawie drugi raz w życiu , na Festiwalu po raz pierwszy. Jestem pod wrażeniem imprezy, a przede wszystkim postawy Włodawian- jakbym była w innej Polsce, z pewnością nie tej pod krzyżem w Warszawie. Włodawo- tak trzymać, mam nadzieję, że spotkamy się za rok ps. proponuję - zróbcie warsztaty z tolerancji i niech się reszta kraju uczy pozdrawiam bydgoszczanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem. Bydgoszczanko masz rację, pełna tolerancja. To że jesteś człowiekiem jest wystarczającym powodem żeby drugiego człowieka bez względu na kolor skóry, wyznanie i pochodzenie traktować tak, jabyś chciał żeby ciebie traktowali.Nie do wszystkich jednak to dociera !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo I Rzeczypospolitej w 1618 roku składało się przede wszystkim z Rusinów 5 mln ,Polaków 4 mln i Litwinów 0,75 mln ,na łączną liczbę 11 mln mieszkańców państwa. Istotne mniejszości stanowili m.in. Łotysze, Niemcy i Żydzi. Polacy, ze względu na przyłączenie znacznych terenów Rusi nie stanowili większości w Koronie ani na Litwie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L E J B K O napisał:
Społeczeństwo I Rzeczypospolitej w 1618 roku składało się przede wszystkim z Rusinów 5 mln ,Polaków 4 mln i Litwinów 0,75 mln ,na łączną liczbę 11 mln mieszkańców państwa. Istotne mniejszości stanowili m.in. Łotysze, Niemcy i Żydzi. Polacy, ze względu na przyłączenie znacznych terenów Rusi nie stanowili większości w Koronie ani na Litwie .
Jaki z tego wniosek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bwpo napisał:
Jaki z tego wniosek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...