Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ośrodek zdrowiaw Siedliszczu

Utworzony przez pacjent, 6 sierpnia 2012 o 19:14
Witam Chciałem poinformować o problemie który jest w Siedliszczu. Wójt wystawia na sprzedaż budynek użytku publicznego z ośrodkiem zdrowia. Jestem pacjentem i jestem bardzo zaniepokojony tym co sie stanie, dużo ludzi i starych i młodych zostanie pozbawieni opieki. W siedliszczu został już zlikwidowany szpital więc ludzie zostają bez opieki. Sprawa ta regularnie powraca ponieważ najprawdopodobniej jest jakiś konflik pomiedzy władzą lokalną a lekarzami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pacjent napisał:
Witam Chciałem poinformować o problemie który jest w Siedliszczu. Wójt wystawia na sprzedaż budynek użytku publicznego z ośrodkiem zdrowia. Jestem pacjentem i jestem bardzo zaniepokojony tym co sie stanie, dużo ludzi i starych i młodych zostanie pozbawieni opieki. W siedliszczu został już zlikwidowany szpital więc ludzie zostają bez opieki. Sprawa ta regularnie powraca ponieważ najprawdopodobniej jest jakiś konflik pomiedzy władzą lokalną a lekarzami.
On go nie wystawia na sprzedaz.. przeciez nie chce sobie strzelic samoboja! ha,ha.... gdyby go sprzedawal to prawo pierwokupu maja te lekarki. A przeciez nie o to mu chodzi,prawda? Teraz pojawi sie ktos "calkowicie przypadnkowy , obcy i niezwiazany z tym srodowiskiem" i ta komisja"fachowcow" w sposob calkowicie"niezawisly" oczywiscie go wybierze a za 3 lata dzierzawy budynek zostanie mu sprzedany ,bo nabedzie praw pierwokupu. Oczywiscie ,sa to moje czyste fantazje! A Siedliszcze, bedzie jedyną gmina w Polsce , gdzie ze sraczka, katarem lub bablem na palcu bedzie sobie chodzic do specjalisty, bo przeciez Podstawowej opieki lekarskiej miala juz nie bedzie!!!! Bedzie za to miala platnego specjaliste , bo na bezplatnego nie ma konkursow do 2014 roku , jak dobrze zrozumialem z artykulu........
0
no ludzie chcieliby specjalistow ale nie za pieniadze bo to biedne srodowisko po co nam inni lekarze rodzinni skoro mamy tych od tylu lat ja nie nazekam a komu zle to niech sie przeniesie TE Lekarki znaja mnie od urodzenia teraz lecza moje dziecko moja rodzina zmian nie chce mysle ze wojt nie moze sam decydowac Mieszkancy powinni miec mozliwosc wypowiedzenia sie Mielismy szpital teraz zeby dostac sie do szpitala w chelmie to trzeba byc umierajacym WIEKSZOSC JEST PRZYZWYCZAJONA DO SWOICH LEKARZY a oni do nas
0
sa i tacy co na wiesc o przetargu zacieraja rece ha ha
0
Cos mi sie wydaje , ze wojt ma zapewnic podstawowa opieke zdrowotna i nic wiecej tyle nalezy do zadan gminy.A on wlasnie to chce zniszczyc, -a specjalistyka jest w zadaniach starosty. Moze chce zostac starosta i tak zaczyna od zatylca?
0
bardzo to smutne , ze pacjent jest na samym koncu
0
pacjent to biedny chory czlowiek i nie wie kto zapewnia jaka opieke ale przyjdzie czas i na tych w kapeluszach wojtem nie jest sie cale zycie no z wojta to juz tylko na staroste
0
miejmy nadzieję że odpowiednie organy będą przyglądały się temu przetargowi...
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
0
ja to uważam, że wójta wywalic trzeba z urzedu, za to jego nieróbstwo, za te drogi w gminie i dalej by mozna wymieniac! i jeszcze teraz przychodnie taką dobrą byc moze nam zlikwiduje, odda w czyjeś ręce. MY CHCEMY SWOICH LUDZI TUTAJ SKORO SIE SPRAWDZAJA!!! mam nadzieje ze wojt to czyta - więc mówie panu: jest pan wójtem tylko i wylacznie znowu ze zapisal się pan do tej grupy promenada s12 czy jakoś tak, ludzie czyli my nabralismy się, że zapisując się tam będzie u nas działo się równie wiele co np w fabrycznym. takiego!!! w następnej kadencji cie wybierzemy! TAKIEGO!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: