Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żeby nie skończyło się jak z Cementownią Ożarów, którą właściciel zamyka przenosząc produkcję  na Ukrainę, bo tam są niższe podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może ktoś powiedzieć skąd najlepiej obserwować wyburzenie? Nie jestem z Chełma i właściwie nigdy tam nie byłem ale chętnie przyjadę to obejrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...za mojich czasow w cementowni robote mieli ludzie z calego miasta Chelma i wszelkiej okolicy. Wszystko poszlo na zmarnowanie przez zydokomune. Nie o taka Polske zesmy walczyli i siedzieli w wienzieniach i popierali cala Solidarnosc a w cementowni byla mocna i oddana sprawie. Jeszcze teraz widuje tych z Solidarnosci jak chodza do kosciola i sa wierni sprawie. Caly Chelm mogl by dostatnio zyc z cementowni i z zakladow przy niej kiedys robiacych dla kombinatu. Raptem okazalo sie ze do niczego nie nadaje sie to co bylo dla nas tak dobre. Kazden mial tam miejsce i robote i co miesiadz wyplate dobra na zycie. Autobusy dowozily ludzi z calej okolicy. O fabryce obuwniczej juz nie bede sie rozpisywal bo to tez bylo dla narodu i dla nas wszystkich zajecie i zarobek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, czy istnieje mozliwosc, z w miare bezpiecznej odleglosci zobaczyc takie niecodzienne w miescie wydarzenie. Naprawde chetnie wybral bym sie na taka atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybuch najlepij będzie oserwować z pól przylgających do ul. Wolwinów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy widok niż z okolic ul Wolwinów będzie od strony Ignatowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tego nie zobaczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra a co w zamian? Będzie jakaś fabryka nowoczesna czy ekologiczny las posadzimy? Bardziej opłaca się przywozić cement z Niemiec a spalanie niemieckich śmieci już się nie opłaca?   A po drugie proszę pomóżcie mi rozszyfrować 1400 ton - waga jednego komina? to jeden komin może tyle ważyć? Jeżeli tak to kurde nie ogarniam masy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ludzie cieszyli się z budowy kominów ,a teraz większy aplauz wzbudza wyburzenie,pomimo 20% bezrobocia w chełmskiem coś się ludziom w głowach poprzewracało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ludzie cieszyli się z budowy kominów ,a teraz większy aplauz wzbudza wyburzenie,pomimo 20% bezrobocia w chełmskiem coś się ludziom w głowach poprzewracało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozjeb*#ać zawsze łatwo. Weź zbuduj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje. skraca.cz/navigator Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...