Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oświetlenie

Utworzony przez lech, 19 marca 2010 o 12:05
W Chełmie urzędnicy nie dbają o bezpieczeństwo swoich mieszkańców. Przy fontannie światło pali się na okrągło. Natomiast parę metrów dalej przy postoju taksówek,na swerku, przy przejciach dla pieszych lampy są wygaszone. Wydaje mnie się że lampy i oświeltenie powinno być tam gdzie jest zagrożenie a nie tylko dla uroku miasta. Jest to dzielnica niebezpieczna. więc powinno się zadbać się o bezpieczeństwo i oświetlić ulice w tak newralgicznych miejscach. Czy włodarze miasta myślą?,że światło z reklam sklepowych oświetli chodniki.Myślę,że jeszcze przed wyborami Prezydent zleci wymianę żarówek na świecące niepowtarzalną łuną na ulicach Starówki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radni na wniosek pana Bajko znacznie zmniejszyli wydatki na oświetlenie miasta. W drugim półroczu nie będą się świecić wszystkie latarnie,gdyż zabraknie w budżecie pieniędzy na zapłatę za energię elektryczną. To nie wina urzędników, a durnych radnych na czele ze Zbigniewem Bajko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: