Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pałac w Orłowie Murowanym zamienia się w ruinę. Skontroluje go konserwator

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2016 r. o 21:22 Powrót do artykułu
co tu komentować szkoda czasu brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia! Co oni wyprawiają z naszymi zabytkami?! Cieszę się,że ktoś się za to zabrał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by to był kościółek zaraz radni znaleźli by sposób żeby wpompować tam publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to, że te kilka osób "walczących o pałac" wypowiada się w imieniu mieszkańców. A mieszkańcy wiedzą swoje i to że tu nie o pałace chodzi. No chyba że o ten w izbicy na ulicy gminnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Najlepsze jest to,  że te kilka osób "walczących o pałac"  wypowiada się w imieniu mieszkańców. A mieszkańcy wiedzą swoje i to że tu nie o pałace chodzi. No chyba że o ten w izbicy na ulicy gminnej.
 Ja przynajmniej się podpisuję pod tym co komentuję ;) Tym bardziej, że skoro już coś się pisze to najlepiej robić to bez błędów (izbica i gminnej). Nie jest to kilka osób lecz więcej to raz, dwa należy zabytki i dziedzictwo w swojej okolicy ratować. Każdy ma prawo i obowiązek krytykować oraz oceniać brak lub błędne działania każdego, nawet władz za obecną sytuację. Wolność poglądów raz i dwa patryjotyzm. Osobiście nie mogę się przyglądać na stan pałacu w Orłowie Murowanym. Co do ulicy Gminnej to mnie ona nie interesuje... Trzeba robić wszystko by to miejsce ratować a obowiązkiem władzy jest dbanie o narodowe dobro. Kązdy kto ma odrobine zdrowego rozsądku też byłby temu przeciwny! Przeciwny niszczenia wszystkiego co piękne w naszej okolicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...