Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: W Chełmie rozpoczynamy kampanię samorządową

Utworzony przez Chełmianin, 24 lipca 2010 r. o 12:19 Powrót do artykułu
Małgorzata Sokół - ani ładna, ani młoda, ani wygadana i bez żadnych osiągnięć. Chora na władzę, pieniądze i tytuły, nie udało się zostać senatorem to może uda się być prezydentem, żałosne...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wpisy poparcia p. sokół, to jakbym słyszała wypowiedzi jej małżonka, same superlatywy, ąż dziwne. A tak naprawdę to zejdźmy na ziemię i spójrzmy prawdzie w oczy. Kto to jest lub co to jest, już wcześniej pisałam. Wiadomym jest, że potrzebne są ręce aby pracować, ale te ręce do pracy w urzędzie się nie nadają, za grube.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za tepy prostak z tego POlikota!! nic dziwnego, ze ma poparcie wsrod tepych prostakow POmiotu. to w wiekszosci ludzie prosci, ktorym imponuje byc podpisywanych "podobno" pod ta bardziej inteligentna i wyksztalcona czesc spoleczenstwa, ktora tak bardzo sie nazywa PO, a potwierdza TVN (ITI), Gazeta Wyborcza. (no naprawde trzeba byc glupcem, azeby tego na okolo nie widziec) Kazdy kto ma za grosz zdrowego rozsadku, moze to zobaczyc - a reszta, to albo ludzie bardzo ograniczeni umyslowo, bardzo zakompleksieni, bardzo zmanipulowani dezinformacja albo poporostu ludzie prosci. Tego POlikota jak zobacze gdzies na ulicy, to mu morde obije - tak tylko dla zasady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero agresji Szkoda ręki na takiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Palikota dostrzegam inteligencję,odwagę i humor.Gdyby nie on to PiSowcy obwieściliby się bogami.a że jest odważny to ładuje odłamkowym po ciemnocie.Obłudę,patologię,hipokryzję należy ośmieszać. Brawo Panie Januszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, "tylko prostak widzi swoje odbicie w prostaku" .. eva, jesli dla ciebie to co reprezentuje soboa POlikot jest inteligencja, to powiedz mi co dla ciebie jest: "chamstwem, prostactwem, arogancja i hipokryzja". (no chyba ze mierzysz w/g swojej miarki) Tak naprawde, POlikot osmiesza tych ktorzy go popieraja myslac ze rozbi dobra robote. To wlasnie jest trafny przyklad przyzlowia: "Nawet gowno da sie owinac w ladny papierek i sprzedac" .. I przypisywanie POlikotowi tych wznioslych slow: "inteligencja, odwaga, humor" jest niczym innym niz tym ladnym papierkiem. A gowno (za przeproszeniem), zawsze bedzie gownem i obojetnie jak go przystroisz.
eva napisał:
U Palikota dostrzegam inteligencję,odwagę i humor.Gdyby nie on to PiSowcy obwieściliby się bogami.a że jest odważny to ładuje odłamkowym po ciemnocie.Obłudę,patologię,hipokryzję należy ośmieszać. Brawo Panie Januszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym, że Palikot to najinteligentniejszy poseł w Sejmie wiedzą nieliczni. W myśl zasady: inteligencję mogą docenić ludzie inteligentni.Palikot jest jeszcze najpopularniejszy.W czasach wszechwładzy mediów jest to jakaś umiejętność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszechwładza mediów??? Koń by sie uśmiał. Każdy inteligentny osobnik wie, że nie czyta się brukowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam do przejrzenia http://www.ruchpoparciapalikota.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 23 tys. wpisów z całej Polski to ma byc sukces? Każdy anonim tyle dostanie przy oryginalnej wypowiedzi w tvp. Jak dla mnie to wielka porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszechwładza mediów??? Koń by sie uśmiał. Każdy inteligentny osobnik wie, że nie czyta się brukowców.
Jak nie wiesz co to są media to nie wypowiadaj się.To czwarta władza, gdyż siła prasy, radia, telewizji, Internetu jest tak wielka, że może kształtować społeczeństwa i politykę. Poza tym spełnia funkcję kontrolną czy ci to pasuje czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę ok. 50% ludzi nie wierzy radiu, prasie, tv i myślę - słusznie. Nie wierzę w niezależność mediów i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na obczyznie napisał:
Co za tepy prostak z tego POlikota!! nic dziwnego, ze ma poparcie wsrod tepych prostakow POmiotu. to w wiekszosci ludzie prosci, ktorym imponuje byc podpisywanych "podobno" pod ta bardziej inteligentna i wyksztalcona czesc spoleczenstwa, ktora tak bardzo sie nazywa PO, a potwierdza TVN (ITI), Gazeta Wyborcza. (no naprawde trzeba byc glupcem, azeby tego na okolo nie widziec) Kazdy kto ma za grosz zdrowego rozsadku, moze to zobaczyc - a reszta, to albo ludzie bardzo ograniczeni umyslowo, bardzo zakompleksieni, bardzo zmanipulowani dezinformacja albo poporostu ludzie prosci. Tego POlikota jak zobacze gdzies na ulicy, to mu morde obije - tak tylko dla zasady!
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38,6 % mieszkańców miast. I kto to jest bardziej inteligentny? Wyborca PO czy PiS.Nie pisz,że ci co głosowali za PO są ograniczeni, bo ja nie mówię tego o wyborcach PiS.Kazdy ma swój rozum i prawo do własnych przemysleń i decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38,6 % mieszkańców miast. I kto to jest bardziej inteligentny? Wyborca PO czy PiS.Nie pisz,że ci co głosowali za PO są ograniczeni, bo ja nie mówię tego o wyborcach PiS.Kazdy ma swój rozum i prawo do własnych przemysleń i decyzji.
a w zakładach karnych to sama inteligencja? Zobacz na stronie PKW jakie są różnice nawet w Chełmie i wyciągnij mądre wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
a w zakładach karnych to sama inteligencja? Zobacz na stronie PKW jakie są różnice nawet w Chełmie i wyciągnij mądre wnioski.
Racja! Ludzie boją się odpowiedzialności i dlatego nie głosują na PIS. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia, jest prawym obywatelem , nie musi sie niczego bać. Jestem po 2 fakultetach, IQ wysokie, nic nie przeskrobałem, głosowałem na PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda, byla i jest uzywana do manipulacji (potocznie. pranie mozgu). Szczycisz sie tym, ze POlikot jest popularny w mediach, przeciez kazdy wie ze to sa media tendencyjne, kontrolowane i maja tylko jeden cel na swojej uwadze: prac mozgi. Ksztaltowanie polityczne i spolecznosciowe tylko i wylacznie dla swoich potrzeb (jakiekolwiek one nie sa, w tym wypadku - dezinformacja). Czlowiek inteligentny uzywa sowj mozg, do analizy tego co jest mu przedstawione w mediach i nie pozwala na to azeby jego zeczywistosc byla wybirana / wywierana za niego. Racjonalnie przyjmie do wiadomosci i wyciagnie wnioski. POlikot jest chamem, to co on soba reprezentuje to nie intelekt lecz prostactwo. On wlasnie dociera do tejze czesci spoleczenstwa rownie na tym samym poziomie.
eva napisał:
Jak nie wiesz co to są media to nie wypowiadaj się.To czwarta władza, gdyż siła prasy, radia, telewizji, Internetu jest tak wielka, że może kształtować społeczeństwa i politykę. Poza tym spełnia funkcję kontrolną czy ci to pasuje czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musisz miec na uwadze, ze inteligencja tzw. IQ nie jest mierzona poprzez wyksztalcenie. tzn. prawie kazdego mozna czegos nauczyc, ale czy to stanowi go inteligentnym (??). (jako przyklad: nawet Einstein oblal fizyke ) inteligencji sie nie uczy, ja sie trenuje lub ma sie ja wrodzona. owszem wykszalcony czlowiek, wystarczajaca trenowal swoj umysl ze sila rzeczy bedzie mial wiekszy iloraz inteligencji. ale to nie jest regula. a tak poza tym, statystyki ktore podales byly podawane w mediach grupy ITI, i to juz stawia duzy znak zapytania o ich wiarygodnosc. czlowiek nie zdecydowany, nie rozeznany w polityce (nie powiem glupi) lub ktory nie ma pojecia na kogo glosowac, jak slyszy i widzi we wszystkich mediach masowego przekazu, np. takie statystyki lub celowe przedstawianie jednego kandydata jakoby on byl tym wybranym, a drugiego przedstawionego z jaknajgoszej strony, to jak myslisz na kogo zaglosuje ten nie zdecydowany. (??) i to wszystko opiera sie o propagande. ktos (media), wybieraja za tego nie zdecydowanego. Ludzie nie zdaja sobie sprawy z tych rzeczy, ale to jest nasza smutna rzeczywistosc. Propaganda medialna dziala, i dzialala w przeszlosci, (dla przykladu: Hitler i jego sztab byl bardzo dobry w praniu mozgow swoich obywateli, i w efekcie narod demokratycznie go wybral, dopiero po latach masowy rachunek sumienia i "bicie sie w piersi", ze byli oszukani.) tak ze prosze nie uzywaj stwierdzenia ze niby ludzie ktorzy poprali PO sa inteligentni, bo nie trzeba miec doktoratu do budowy rakiet, azeby na wlasna reke porownac dokonania obydwoch ugrupowan, a nie polegac na tym czym karmia nas media masowego przekazu (nie slyszales nigdy tego: Telewizor oglupia)
ja napisał:
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38,6 % mieszkańców miast. I kto to jest bardziej inteligentny? Wyborca PO czy PiS.Nie pisz,że ci co głosowali za PO są ograniczeni, bo ja nie mówię tego o wyborcach PiS.Kazdy ma swój rozum i prawo do własnych przemysleń i decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu jeden fakultet to prawo,drugi to sprawiedliwość i wysokie IQ lepiej nie potrzeba,startuj na Prezydenta.Masz mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...