Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

paliwo w orlenie

Utworzony przez jajaja, 25 maja 2008 r. o 11:36
czy komuś z was przestał pracować silnik po tankowaniu w Chełmskim Orlenie (ja tankowalem w sobote rano i silnik stanal po porzejechaniu kilku kilometrow..)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a która to stacja? i czy na pewno po paliwie? (możesz na priv odpisać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po spuszczeniu i nalaniu innego samochod smiga az milo:) a na pw nie moge odpisac bo mi sie tworzyc profilu nie chce.. a to jest ta stacja na przeciwko postoju bysow na Armi Krajowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej! Tankowałem w piątek w tym Orlenie i nie zauważyłem problemu (na benzynie tylko odpalam, od razu przełączam na gaz). Wyjeździłem benzynę prawie do zera i zatankowałem około 15 litrów, więc jeśli coś jest nie tak, na bank się o tym dowiem. Jutro przejadę się na benzynie do roboty - zobaczymy, co się będzie działo. Aha - jaki masz samochód?? pozdr zq
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zq napisał:
Hej! Tankowałem w piątek w tym Orlenie i nie zauważyłem problemu (na benzynie tylko odpalam, od razu przełączam na gaz). Wyjeździłem benzynę prawie do zera i zatankowałem około 15 litrów, więc jeśli coś jest nie tak, na bank się o tym dowiem. Jutro przejadę się na benzynie do roboty - zobaczymy, co się będzie działo. Aha - jaki masz samochód?? pozdr zq
na rope, na rope...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na benzynce nie było dzisiaj problemów Przejechałem kilka kilometrów. pozdr zq
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwo drożeje, mogą coś kombinować. Kilka razy po ich paliwie silnik chodził "jak traktor".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...