Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pani wójt bez absolutorium

Utworzony przez noe, 2 maja 2008 o 06:59 Powrót do artykułu
Może ktoś pokaże mi gminę w województwie lubelskim, której RIO nie zaopiniowała pozytywnie wykonania budżetu. Dla mnie Rio w Lublinie juz dawno przestała być wyrocznią i na jej stanowisko nie warto sie nawet powoływać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pan poniatowski jak usłużny królik przerobił RIO na marną stajnie brak obiektywizmu czyszczenie brudów swojm łamanie prawa to tylko wierzchołek góry lodowaj w RIO POD RZĄDAMI TEGO PANA MOŻE CZŁOWIECZKA ile jeszcze będzie trwała ta parodia PAŃSTWA
0
Odnośnie pana prezesa RIO to wybudował sobie okazałą REZYDENCJE NA DZIAŁKACH ODROLNIONYCH W GMINIE JASTKÓW W CZASIE TRWANIA KONTROLI RIO W TEJ GMINIE ŁADNIE
0
szanowny pan Piotr Prystupa sie tu wypowiada a wiecie co to za cymbal......ogolnie szanowany facet to hipokryta jakich malo.....cudowny ojciec wspanialy maz a od lat kochanka i dziecko....tchorz ktory zostawil kobiete sama w ciazy jak sie zorientowal ze moze stracic ogolny szacunek....dupek jakich malo...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: