Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paralotniarz odkrył plantację konopi indyjskich

Utworzony przez gosc, 22 kwietnia 2014 r. o 14:00 Powrót do artykułu
Konfitura... oby jakies drzewo spotkal na swej drodze... Z taką pierdołą zapierdzielac na policję... Komuś przecież może tym donosem spaprać życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za, Tepić małoletnich ćpunów :D Prać Pałą w łeb az sie nauczą, alkochol, ćpanie a pozneij gina w wypadkach, powinni ich teraz wyłapać i wakacje w pierdlu pokazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż żal mieszkać w takim frajerskim kraju...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konfidencja wiecznie żywa. Widać, ktoś leczy rany powstałe zza młodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich to boli :) ale  i tak je.......... spoleczniaków . oby chlopaka nie znalezli . a ten parolotniasz nie ma gdzie latac?? trzeba go znależć :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za, Tepić małoletnich ćpunów :D Prać Pałą w łeb az sie nauczą, alkochol, ćpanie a pozneij gina w wypadkach, powinni ich teraz wyłapać i wakacje w pierdlu pokazać
  Zgadzam się z Tobą ale tylko pod jednym warunkiem, tępić narkomanów, alkoholikow i palaczy tytoniu - wszystkich jednakowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej że tak się stało niż jakby miał się ktoś zatruć narkotykami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za, Tepić małoletnich ćpunów :D Prać Pałą w łeb az sie nauczą, alkochol, ćpanie a pozneij gina w wypadkach, powinni ich teraz wyłapać i wakacje w pierdlu pokazać
Naucz się najpierw gramatyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paralotniarze to podludzie.Strzelaj do tych skuhwysynów kiedy tylko ich zobaczysz. ŚMIERĆ DLA BABILONU KTÓRY NIE POZWALA NAM PALIĆ SENSI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosiciele I folksdeutche jest sie czym szczycic przypucowac to byle wiesniak potrafi ze sasiad bimber pedzi na strychu a jak na ulicy pieciu tlucze jednego to nikt nie widzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosiciele I folksdeutche jest sie czym szczycic przypucowac to byle wiesniak potrafi ze sasiad bimber pedzi na strychu a jak na ulicy pieciu tlucze jednego to nikt nie widzi
Donosiciele I folksdeutche jest sie czym szczycic przypucowac to byle wiesniak potrafi ze sasiad bimber pedzi na strychu a jak na ulicy pieciu tlucze jednego to nikt nie widzi
Brawo!Dobrze powiedziane ! W morde lać sprzedawczyków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy marichunana jest z konopii? chyba nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby ci się glajt złożył !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojedziemy cie paralotniarzu konfidencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą ale tylko pod jednym warunkiem, tępić narkomanów, alkoholikow i palaczy tytoniu - wszystkich jednakowo
Tępić to sobie możecie u siebie w domu co wam się podoba cebulaczki, ale na tym koniec. Żaden frajer nie będzie mi mówił co mam pić czy palić a czego nie. Tępić trzeba frajerstwo i konfidentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim to trzeba się śmieciem urodzić by tak z własnej woli zakapować bliźniego... Jak rzadko kiedy życzę komuś źle to mam nadzieję że temu pajacowi się kiedyś glajt podwinie i skończy na wózku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od teraz czuję się bezpieczny i mogę wyjść wreszcze spokojnie na ulicę!!!! Brawo policja!!!   Wtf? 14 sadzonek? Plantacja? Spodziewałem się po nagłówku, że w polu żyta było nie wiem... 3 ary zioła czy coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już go namierzymy, ale podajcie dokładny adres i nazwisko. Po co się trudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę poplątania linek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lo prze frajer... ale zeby 14 sadzonek nazwac plantacja? :O szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...