Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paralotniarz odkrył plantację konopi indyjskich

Utworzony przez gosc, 22 kwietnia 2014 r. o 14:00 Powrót do artykułu
Nie karać ludzi którzy chcą palić ale jebać handlarzy te ku*** nie mają prawa istnieć.Handlarzy trzeba zgładzić !!!! Dobranoc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto sprzeda handlarza narkotyków zasługuje na wieczne zbawienie. Każdy który przyczyni się do aresztowania tych szmat handlujących tym gównem zasługuje na wieczne zbawienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donosicielstwo płynie w polskich żyłach... okropność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto sprzeda handlarza narkotyków zasługuje na wieczne zbawienie. Każdy który przyczyni się do aresztowania tych szmat handlujących tym gównem zasługuje na wieczne zbawienie.
Do ćpunów i dilerów trzeba strzelać a nie podpieprzać ich na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego Pana!!! Ćpunów, producentów i handlarzy narkotyków trzeba likwidować każdymi sposobami. To są śmiecie i ścierwa. Dajcie nam namiary na handlarza a sami go załatwimy, oczywiście zgodnie z prawem :D
Haha, powiało grozą. do swojej listy zapomniałeś jeszcze dodać żołnierzy-kretynów-narodowców, załatwić to się możesz u siebie na klopie frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ćpunów i dilerów trzeba strzelać a nie podpieprzać ich na policję.
 
Każdy kto sprzeda handlarza narkotyków zasługuje na wieczne zbawienie. Każdy który przyczyni się do aresztowania tych szmat handlujących tym gównem zasługuje na wieczne zbawienie.
łahahahaha ale czaad Chrystus nie był by raczej dumny ze słownictwa jakiego używasz w tym komentarzu, ale dzięki takim łbom jak ty ludzie mogą liczyć na "wieczne rozbawienie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten do nosiciel to pewnie słynny Chałabała ... stały współpracownik ub. Sb itp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie brawa dla śledczych.... zamiast po cichu po zgłoszeniu obserować teren i czekać na właściciela... pochwalili się artykułem ze dostali informację o uprawie.... żenada.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak palacza można nazwać ćpunem? Albo ścierwem? Wszyscy z was to takie chamskie, kretyńskie polaczki. Twoj najlepszy ziom może palić codziennie, ale może się o tym nigdy nie dowiesz, bo jest ogarnięty i wie, że innym polaczkom nie mozna ufac, bo potraficie zbesztać i zmieszać z błotem, za sam fakt palenia. Złapcie trochę info o tym STRASZLIWYM, SIEJĄCYM ZNISZCZENIE NARKOTYKU, bo to tak, jak nienawidzić kogoś za konsumpcję margaryny. Polaki cebulaki. Wiecie jak jest w innych krajach? Np. we Włoszech? NORMALNIE. A tą normalność tworzą WSZYSCY. Ehh... szkoda gadać. Jestem Patriotą, ale wyj3bałem z kraju, przez ludzi, przez policję. Wszyscy się sami dobijacie. Smutna rzecz. Pozdro wszystkim ogarniętym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Na koniec przypomnę przykład z USA: zastrzelono gołego gościa który obgryzał bezdomnemu twarz nie reagując na wezwania policjanta. Po przeprowadzeniu testów toksykologicznych przez 2 niezależne grupy specjalistów, jedyne co stwierdzono w ciele zabitego, to ku zdziwieniu samych badających, związki potwierdzające iż denat na jarał się marihuany.  
  A mi mama mówiła że nie mogę jeździć na motorze bo ojciec jej kolegi miał kolegę, który miał szwagra, a z kolei matka szwagra, która znała kolegę kolegi swojego syna 27 lat temu miał wypadek i złamał nogę. Na poważnie: Jak się ma naryte w głowie to marihuana nie jest dobrym pomysłem. Jak alkohol i inne używki.    
 (..) nie ma to nic wspólnego z leczeniem tylko idzie o samozaspokojenie przez jarających idiotów, a argument leczniczy ma im niby w tym pomóc (...)  
  Alkohol też ma działanie lecznicze. Np. Chroni przed zawałem i udarem, leczy wątrobę i nerki (W umiarkowanych ilościach). Ale przecież wiadomo o co chodzi, ludzie kupują alkohol nie po to, żeby się leczyć, tylko po to, żeby się napier***ić. Z tą różnicą że alkohol jest legalny, a konopia nie. I jeszcze z tą równicą - nigdy nie widziałem kogoś agresywnego po spaleniu jointa. A po alkoholu - wręcz przeciwnie.   Ja sam jestem abstynentem - nie piję i nie palę. Ale nic nie mam przeciwko zielsku, jak ktoś chce - niech se jara. I niech sobie pije wódkę.    Nie potrafię też zrozumieć czemu mamy taki babilon że za posiadanie grozi od 3 do 8 lat więzienia. Za posiadanie alkoholu nie grozi nic, a alkohol jest bardziej szkodliwy od marihuany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To społeczniak - donosiciel!!!! I po moim niebie lata, bydle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, powiało grozą. do swojej listy zapomniałeś jeszcze dodać żołnierzy-kretynów-narodowców, załatwić to się możesz u siebie na klopie frajerze
No to podaj adres cwelu , gdzie wy ćpuny teraz siedzicie zjarani ? Wpadnie się i wam zjaranym brudasom w dresikach troszeczkę wytłumaczy :) Ale zapewne nie podasz adresu bo wy zjarane frajerzy zawsze trzęśliście portkami he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo Polskie powinno dawać nagrody pieniężne za wskazanie plantacji marihuany lub sprzedanie dilera narkotyków. Tak 2000 zł i myślę że te wszystkie szumowiny zostałyby wyeliminowane w przeciągu kilku tygodni. Nie piszę tu o prywatnych osobach , każdy może brać co chce jeden może odurzać się koką iny może wąchać klej,inny może sobie wpier***ać muchomory,lub wdychać opary benzyny a jeszcze inny palić maryche jak sobie sam posadzi kilka krzaków.... jego sprawa. Chodzi mi o to żeby likwidować ludzi którzy chcą na tym zarabiać czyli dilerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A mi mama mówiła że nie mogę jeździć na motorze bo ojciec jej kolegi miał kolegę, który miał szwagra, a z kolei matka szwagra, która znała kolegę kolegi swojego syna 27 lat temu miał wypadek i złamał nogę. Na poważnie: Jak się ma naryte w głowie to marihuana nie jest dobrym pomysłem. Jak alkohol i inne używki.       Alkohol też ma działanie lecznicze. Np. Chroni przed zawałem i udarem, leczy wątrobę i nerki (W umiarkowanych ilościach). Ale przecież wiadomo o co chodzi, ludzie kupują alkohol nie po to, żeby się leczyć, tylko po to, żeby się napier***ić. Z tą różnicą że alkohol jest legalny, a konopia nie. I jeszcze z tą równicą - nigdy nie widziałem kogoś agresywnego po spaleniu jointa. A po alkoholu - wręcz przeciwnie.   Ja sam jestem abstynentem - nie piję i nie palę. Ale nic nie mam przeciwko zielsku, jak ktoś chce - niech se jara. I niech sobie pije wódkę.    Nie potrafię też zrozumieć czemu mamy taki babilon że za posiadanie grozi od 3 do 8 lat więzienia. Za posiadanie alkoholu nie grozi nic, a alkohol jest bardziej szkodliwy od marihuany.  
Gościu nie wiesz co piszesz... To gówno co jest w sklepie to alkoholem nazwać nie można.. Kac po alkoholu? Rzecz nie spotykana.. Chyba że po kupczym alkoholu który jest sprzedawany w sklepie. Jeśteśmy truci jakąś chemią,na pewno to nie sam %%. Spróbuj kiedyś swojego bimbru,od którego traci się wzrok... Piękna propaganda PRL-owskiego rządu. Napij się,napierd.. jak wolisz..Ale zobaczysz że kaca to ty nie będziesz miał na drugi dzień. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to podaj adres cwelu , gdzie wy ćpuny teraz siedzicie zjarani ? Wpadnie się i wam zjaranym brudasom w dresikach troszeczkę wytłumaczy :) Ale zapewne nie podasz adresu bo wy zjarane frajerzy zawsze trzęśliście portkami he he
przecież przedstawiam sie kilka postów wczesniej... zapraszam do Torunia...  jednak swojego adresu tutaj nie przytocze bo to nie jest napis na dropsie:) bedziesz w Toruniu to popytaj miejscowych, każdy mnie zna, bedziesz szukał guza, to znajdziesz. a słowa "frajer" czy "cwel" używa sie w innym czasie, w innym miejscu. uważaj na słowa bo ci dupsko peknie... tak czy owak... zapraszam i czekam. z narodowcami i z płaczem wrocicie do mamy, obiecuję nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem jeszcze, że ludzie czasami, przyciśnięci, niedoświadczeni i wydygani powiedzą policji (w sprawach związanych z trawką - czyli błahych i niewartych uwagi funkcjonariuszy ), o słowo za dużo, ale żeby tak z własnej, nieprzymuszonej woli donosić o roślinach, których nielegalność jest wręcz zbrodnią? To trzeba być albo totalnym, niedouczonym matołem, albo skończoną gnidą. Gdyby to jeszcze była naprawdę wielka plantacja, należąca do bandziorów, wzmacniających krzaki jakąś badziewną chemią, to też od biedy dałoby się gościa wytłumaczyć, ale 14 roślinek? To ewidentnie na własny użytek a nie na handel. Zła energia wróci do tego paralotniarza i, choć mu tego nie życzę, to się za karę kiedyś spierdzieli na jakieś kamory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONFIDENT spalić mu Lotnie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONFIDENT spalić mu Lotnie!!!!
To komendant z Zagórzan a motolotnię mają na wyposażeniu,często latają na zwiady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozamykać wszystkich kretynów , którzy zajmują się dystrybucją narkotyków. Zrobić coś na styl holenderski. W Holandii można legalnie kupić w określonych punktach marihuane, można też posadzić sobie na własny użytek trzy krzaki. Większe plantacje podlegają państwu. Jest też zakaz handlu marihuaną przez osoby prywatne.Wszystkie większe plantacje które są w rękach prywatnych są likwidowane przez policję holenderską. Podobnie powinno być w Polsce. Trzy krzaki na własny użytek i tyle. A dilerów lub prywatnych plantatorów trzeba podpier***ać na policję gdyż te śmiecia bogacą się nielegalnie, nie płacą podatków i często są to ścierwa powiązane z grupami przestępczymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże... jak można być taką konfiturą :/ to nie pojęte jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...