Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paralotniarz odkrył plantację konopi indyjskich

Utworzony przez gosc, 22 kwietnia 2014 r. o 14:00 Powrót do artykułu
Brawo dla tego Pana!!! Ćpunów, producentów i handlarzy narkotyków trzeba likwidować każdymi sposobami. To są śmiecie i ścierwa. Dajcie nam namiary na handlarza a sami go załatwimy, oczywiście zgodnie z prawem :D
kolego to że ktoś pali nie znaczy że jest ćpunem wiele krajów zalegalizowało marichuane .Czyli jeżeli pijesz wódke to jesteś ćpunem rozumiem bo to też zaburza ruchy oraz racjonalne myślenie,jeżeli mi powiesz że jesteś abstynętem to jakoś w to nie uwierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże....... tacy ludzie istnieją naprawde .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże....... tacy ludzie istnieją naprawde .....
No zobacz na tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdole.... 14 krzakow boskiego ziela i takie halo :) widzialem juz 10 razy wieksze plantacje na zywo i to pare sezonow , tylko ze tam nie latal zaden jebany frajer na hujolotni! powinni cie kurwo w chelmie ukamieniowac konfituro jebana! skoro tak scigaja za zielsko to niech sie tez wezma za alkohol bo z tym polskie spoleczenstwo ma zdecydowanie wiekszy problem no ale przeciez akcyza.... widzac takie artykuly smiech mnie ogarnia ,ze ludzie nie swiadomi pojecia "marihuana" mowia o tym "narkotyk" P:S gdyby nie "groowerzy" to byscie stafu nie jarali wiec dajcie spokoj chodowca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...