Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pasażer pociągu popalał sobie fajkę z marihuaną

Utworzony przez no1, 17 stycznia 2011 r. o 18:04 Powrót do artykułu
sie wylajtowal chlopak d: ja tam wole jakiemus psu glowe urwac albo kota skopac, przynajmniej kara mi nie straszna =/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba masz coś jednak z głową, normalny to ty raczej nie jestes.sadysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądamy porządku w pociągach.oby więcej takich akcji.Sok i policja powinna zrobic z osobami wracajacymi z pracy po 14 aż do wieczora z lublina. Ostatni przedział służbowy to notoryczne pijaństwo i palarnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu przeszkadzał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
komu przeszkadzał ?
Wyrzucając fajkę przez okno mógł zaprószyć pożar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to skonczona menda trzeba byc, zeby zasrac tak komus zycie. mam nadzieje, ze SOKistow dosiegnie karma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą. Niestety taki kraj.. Ale są też np. Policjanci, którzy też są ludźmi. (o takich sokistach nawet nie słyszałem). Moi dwaj kumple siedzieli wieczorem na prawie pustym peronie i paląc ziółko zostali zaczepieni przez policjantów w cywilu. Ci spytali co tam palą. Kumple oczywiście, że tytoń ;]. Gliniarze tylko się uśmiechnęli i "Dobra, dobra, no to macie po 20zł za palenie tytoniu na dworcu. Palcie to gdzieś indziej." I to ja rozumiem - no bo co takiego strasznego zrobili, żeby ich wsadzać do pierdla (nawet przy zawiasach od razu wylecieliby z uczelni). Tak samo ten gość w pociągu. OK niefajnie, że palił w pociągu, dym może komuś przeszkadzać, ale LUDZIE! OBUDŹCIE SIĘ! Czy na prawdę uważacie, że kilka milionów ludzi powinno siedzieć za to, że coś palą, albo mają w kieszeni??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uwazam, ze SOKisci mieli racje. Jesli "najrani" mlodziency zrobiliby sobie lub komus krzywde, to wszyscy pomstowaliby na brak ochrony w pociagach. Poza tym - palenie w pociagach jest zabronione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA STRASZLIWA ZBRODNIA KARA SMIERCI ZA TEN CZYN PRAWDZIWY OBYWATEL PALI TYLKO PAPIEROSY I PIJE ALKOHOL :lol:hehe GLUPI NARODZIE OBUDZ SIE !!! WSPOLNY SUKCES SOKISTOW & MILICJI TAKA AKCJA MUSI BYC AWANS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśle ze za takie przestępstwo powinien usiąść na krześle elektrycznym. jak mozna palić taki uzależniający narkotyk lepiej by pół litra wypił albo kilka win
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
myśle ze za takie przestępstwo powinien usiąść na krześle elektrycznym. jak mozna palić taki uzależniający narkotyk lepiej by pół litra wypił albo kilka win
Każda z tych czynności jest zabroniona w miejscach publicznych i koniec kropka ! a jeśli ktoś ma ochotę zapalić to niech to robi w takim miejscu by nikomu nie przeszkadzać i nie narażać na wąchanie i wtedy normalny funkcjonariusz powie idź facet skitraj się jeszcze głębiej i nie smródź bo przepisy to jedno a ludzkie podejście do drugie oczywiście pod warunkiem że pacjent się nie napina i jest grzecznie i po pańsku tylko i do palenia trawy trzeba mieć albo umieć zachować klasę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego zwyrodnialca, bandyte, kryminaliste ktory palil narkotyki z fajki nalezy odizolowac od spoleczenstwa. Kto wie do czego moze byc zdolny taki nacpany narkotykami rzezimieszek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
myśle ze za takie przestępstwo powinien usiąść na krześle elektrycznym. jak mozna palić taki uzależniający narkotyk lepiej by pół litra wypił albo kilka win
Tak kuźwa! Rozstrzelać! Rodzinę do drugiego pokolenia też. Wreszcie na kolei mamy ład i porządek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to wielka zbrodnia jest! Większa niż zakatowanie niewinnego psa za co kara mniejsza bo tylko 10 miesięcy w zawiasach. Polskie prawo jest po****e i tyle powiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narkomani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szczery:) Ciekawe ile tej trawy się zmarnowało:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cogito napisał:
A ja uwazam, ze SOKisci mieli racje. Jesli "najrani" mlodziency zrobiliby sobie lub komus krzywde, to wszyscy pomstowaliby na brak ochrony w pociagach. Poza tym - palenie w pociagach jest zabronione.
Ale z Ciebie głupek Cogito. W przeciwieństwie do ludzi po alkoholu, ci "najarani młodzieńcy" z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ nie zrobiliby nikomu krzywdy. Uspokajająca moc marihuany jest na tyle silna, że powoduje u palącego blokadę możliwości zrobienia komukolwiek krzywdy. Po prostu się nie da. Mówię to nie tylko z własnego doświadczenia. Radzę poczytać i pomyśleć przed wypowiadaniem się - może uchronić przed ośmieszeniem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cogito napisał:
A ja uwazam, ze SOKisci mieli racje. Jesli "najrani" mlodziency zrobiliby sobie lub komus krzywde, to wszyscy pomstowaliby na brak ochrony w pociagach. Poza tym - palenie w pociagach jest zabronione.
Jeszcze jedno. Zakaz palenia dotyczy papierosów. Jeżeli chcesz tak bardzo, i ślepo, przestrzegać prawa, to wiedz, że nie ma w Polsce przepisu zabraniającego palenie marihuany w pociągach. Więc tak - jedynym przewinieniem tego gościa było posiadanie odrobiny trawy w kieszeni. Ja osobiście byłem aż zbyt wiele razy świadkiem, lub ofiarą przemocy ze strony osób pijanych, i jeżeli miałbym wybierać, to wolałbym żeby to alkohol był nielegalny. (pomijając to, że to niewykonalne i i tak wiele by nie zmieniło itp.). W zestawieniach najbardziej szkodliwych narkotyków alkohol jest ZAWSZE wyżej (więc gorzej), niż marihuana, a w wielu jest wyżej niż heroina i kokaina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asd 100 % racji. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwariowales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...