Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pełna lista PiS w okręgu wyborczym nr 7

Utworzony 14 września 2015 r. o 11:07 Powrót do artykułu
Żal z tej listy emeryci i radio bez twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiele Hałasu o nic. Prezes objawił listę to jest. po co to publikować w radJU powiedzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tylko 14 na liście to w miarę młody kandydat - po profilu na facebooku wychodzi na to, że ma 24 lata i całkiem całkiem jest aktywny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 - główny ekonomista Skok - no prosze proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazbierali trochę sitwy i najgorsze jest to ,że hrabia Bierecki ten od SKOK-ów wcisnął na listę spadochroniarza/poz 3/,ktory dba aby ten że hrabia zarobił na spółdzielcach nie mniej niż 5 mln rocznie.Chyba ludzie otworzą oczy i wykreskują z listy Biereckiego jako senatora i Szewczaka jako jego przybocznego.Jedyny z tej listy co coś robi w Białej to ostatni na liście/24/ obecny poseł Abramowicz.Jak zauwazyłem to jedyny z PIS-u robił reklamę prezydentowi Dudzie.Wszędzie obecny,a co najważniejsze systematycznie co tydzień przyjmuje interesantów w przeciwieństwie do Biereckiego do ktorego trzeba pisac podanie o przyjęcie,do akceptacji.Słowne zgłoszenie nie jest realizowane.Ja się zgłosiłem w majku 2014 roku i do tej pory cisza.Pewnie i jego spadochroniarz podobnie będzie załatwiał.Myślę ,że Bialszczanie zauważą ,kto jest kto na liście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne większość z Was czytała o wybryku słownym przedstawicielki pisu na dożynkach w Urszulinie. Wyzwała od buraków i chamów tamtejszą społeczność, bo nie pozwolono jej na agitację wyborczą. Mam propozycję, aby z podobnym podejściem dać i jej wyraz wskazując gdzie jest jej miejsce w szeregu w zbliżających się wyborach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kogo chodzi z tymi dożynkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Szewczak jest Janusz (tekst), czy Jan (lista), redaktorki z Dziennika Wschodniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis da emerytom, pis da rencistom, pis da robotnikom, pis da rolnikom ,piz da wszystkim ,to jest najlepsze hasło 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mazurek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak zagłosuję na PSL !!! Dlaczego ? Jako jedyni nie poparli banderowców i ich potomków -proste !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujemy na pis! Koniec z osukiwaniem Polaków. Stop populizmowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakislak ? Haha .... Niby chce przywrocic polaczenie kolejowe do hrubieszowa a jego koledzy z PiS z ssjmiku głosowali przeciwko planowi transportowemu wojewodztwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M Gmys to do kółka różańcowego sie tylko nadaje :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie glsoujmy na Praw i Sprawiediwość bo skonczymy jak lepper
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop Pislamozacji polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogród! chcecie żeby lubelszczyzna była polską C to proszę bardzo, stawiajcie na pisuary. zamiast iść do przodu będziecie mieć kraine rydzyka i totalnego zacofania!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy to lidzie bez idei tylko wladzy. co poslowie pis zrobili dla zamojszczyzny. Nic sory taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banderowcy z Pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO PISIORY ROBIA DLA NASZEGO REGIONU POZA SIANIEM ZAMĘTU? NIE DLA MAFII SMOLENSKIEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...