Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zakazac prowdzenia pojazów DOZGONNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad 200 MISZCZ prostej brawo policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci drogówki zauważyli..." dziwne by było gdyby nie zauważyli jak ktoś zapie!@#la o ponad 120km/h :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga prosta jak drut i do tego przez las sam kiedys mocno tam pociagnolem ale dzielna milicja stoi w srodku lasu bo zagrozenie chyba dla komarów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo audi nie patrzy na znaki he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZPRAWNE ZATRZYMANIE PRAWA JAZDY. PRZEPIS MÓWI WYRAŹNIE O PRZEKROCZENIU PRĘDKOŚCI O 50KM/H ALE W OBSZARZE ZABUDOWANYM. KOLEJNY NICKI LAUDA NA POLSKICH DROGACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale inny przepis mówi też o skutkach niezatrzymania się do kontroli.... PRZEPISY TRZEBA ZNAĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil, totalny debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga prosta jak drut i do tego przez las sam kiedys mocno tam pociagnolem ale dzielna milicja stoi w srodku lasu bo zagrozenie chyba dla komarów
żeby ci łoś wyszedł ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo a jak jeżdżą rządowe limuzyny ale co wolno wojewodzie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze policję o zwrócenie uwagi z jaka prędkością jeżdżą debile na drodze 747.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby ci łoś wyszedł ...
Kolego ja mam ponad 1 mln km zrobione rocznie jezdze 80 tys .wielokrotnie miałem spotkanie z łosiami jeleniami jezdze w warunkach który przeciętny kierowca by został w domu . I mówię ci na tej drodze w dzień niema żadnych zagrożeń niewiem czy tam wogle był tam wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAR. Niestety tam często wyskakuje na drogę zwierzyna. I to logiczne, skoro wokół sporego odcinka drogi otacza ją las. Nie widziałam może osobiście dzika czy jelonka ale nawet zwykły szarak może przyczynić się do poważnego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłoptaś przesiadł się z furmanki na samochód i zgłupiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...