Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zakazac prowdzenia pojazów DOZGONNIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ponad 200 MISZCZ prostej brawo policja
0
"Policjanci drogówki zauważyli..." dziwne by było gdyby nie zauważyli jak ktoś zapie!@#la o ponad 120km/h :D
0
droga prosta jak drut i do tego przez las sam kiedys mocno tam pociagnolem ale dzielna milicja stoi w srodku lasu bo zagrozenie chyba dla komarów
0
Bo audi nie patrzy na znaki he
0
BEZPRAWNE ZATRZYMANIE PRAWA JAZDY. PRZEPIS MÓWI WYRAŹNIE O PRZEKROCZENIU PRĘDKOŚCI O 50KM/H ALE W OBSZARZE ZABUDOWANYM. KOLEJNY NICKI LAUDA NA POLSKICH DROGACH.
0
Ale inny przepis mówi też o skutkach niezatrzymania się do kontroli.... PRZEPISY TRZEBA ZNAĆ !!!
0
Debil, totalny debil
0
droga prosta jak drut i do tego przez las sam kiedys mocno tam pociagnolem ale dzielna milicja stoi w srodku lasu bo zagrozenie chyba dla komarów
żeby ci łoś wyszedł ...
0
Wielkie halo a jak jeżdżą rządowe limuzyny ale co wolno wojewodzie ....
0
Prosze policję o zwrócenie uwagi z jaka prędkością jeżdżą debile na drodze 747.
0
żeby ci łoś wyszedł ...
Kolego ja mam ponad 1 mln km zrobione rocznie jezdze 80 tys .wielokrotnie miałem spotkanie z łosiami jeleniami jezdze w warunkach który przeciętny kierowca by został w domu . I mówię ci na tej drodze w dzień niema żadnych zagrożeń niewiem czy tam wogle był tam wypadek
0
MAR. Niestety tam często wyskakuje na drogę zwierzyna. I to logiczne, skoro wokół sporego odcinka drogi otacza ją las. Nie widziałam może osobiście dzika czy jelonka ale nawet zwykły szarak może przyczynić się do poważnego wypadku
0
Chłoptaś przesiadł się z furmanki na samochód i zgłupiał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: