Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KFC drive też będzie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Będzie
0
KFC drive też będzie ?
Będzie, a co ma nie być !!! Tylko od razu proponuję wybudować szpital z oddziałem hematologii dla dzieci !!! Zobaczcie kierunek fast food w Ameryce ? Liczba wzrasta czy spada i dlaczego ? To tak,  aby nikt nie mówił ,że jestem pieniaczem !!!
0
łooo bedziem żryć kurczaki  łoo hooo hoo hej hej hurra!!! bedzie swieto w miescie i wszystkie bedo skakac i tanczyc! łooo niech zyje Chełm !!
0
wszystkie KURCZAKI w marketach dostaną teraz DRUGIE ZYCIE albo i trzecie , smacznego
0
Jaki to wstyd pisac artykul o otwarciu fast fooda. Wy zakompleksione wiesniaki
0
Jak nisko trzeba upadać, żeby robić sensację z otwarcia KFC czy McDonalds? Gratuluję, życzę smacznego gówna i pozdrawiam ze wsi Warszawa.
0
Ale sensacja ŚMIECIOWE ŻARCIE.!!!!!
0
Nikt nikogo nie zmusza do jedzenia w obiektach typu KFC czy McD - to wolny wybór konsumentów i ich decyzja. W Chełmie jak zawsze, jak się nic nie robi i nic nie otwiera - źle, jak coś powstaje - też źle.
0
Te komentarze to piszą bolki z Krasnegostawu, Włodawy i z Zamościa.
0
Nikt nikogo nie zmusza do jedzenia w obiektach typu KFC czy McD - to wolny wybór konsumentów i ich decyzja. W Chełmie jak zawsze, jak się nic nie robi i nic nie otwiera - źle, jak coś powstaje - też źle.
Dobrze dobrze SMACZNEGO,uwaga na sosy do sałatek bo mogą wypalić dziurę w żołądku.
0
........biedne kurczaki :(
0
Hmm KFC? A ja jednak wolę MCD :/
0
"W przyszłym roku w stolicy województwa ma powstać jeszcze jeden lokal tej sieci i kolejne dwie poza Lublinem." Hmm to mnie interesuje. Mogła by redakcja wyjaśnić albo ktoś z komentujących (o ile się orientuje), w jakich to kolejnych dwóch lokalizacja poza Lublinem mają powstać kolejne KFC?
0
To ma być news???!!! nie rozumiem, jaki interes ma redakcja za darmową promocję tych fast foodów? Ani to nie jest zdrowe, ani smaczne... Może lepiej promować kuchnię regionalną, wegetariańską etc, a nie napędzać darmową reklamą klientów? I tak sami trafią!!!!
0
[quote name="Guest" post="1131092" timestamp="1449255179"] "W przyszłym roku w stolicy województwa ma powstać jeszcze jeden lokal tej sieci i kolejne dwie poza Lublinem."Hmm to mnie interesuje. Mogła by redakcja wyjaśnić albo ktoś z komentujących (o ile się orientuje), w jakich to kolejnych dwóch lokalizacja poza Lublinem mają powstać kolejne KFC?[/quote ]Tak w rejowcu fabr. I w dorohusku
0
[quote name="Guest" post="1131092" timestamp="1449255179"] "W przyszłym roku w stolicy województwa ma powstać jeszcze jeden lokal tej sieci i kolejne dwie poza Lublinem."Hmm to mnie interesuje. Mogła by redakcja wyjaśnić albo ktoś z komentujących (o ile się orientuje), w jakich to kolejnych dwóch lokalizacja poza Lublinem mają powstać kolejne KFC?[/quote…,) Kfc powstają zazwyczaj tylko w dużych miastach więc poza Lublinem i Chełmem już w woj. Lubelskim więcej nie będzie.
0
"Kfc powstają zazwyczaj tylko w dużych miastach więc poza Lublinem i Chełmem już w woj. Lubelskim więcej nie będzie. " Ta jasne... duże miasta Lublin i Chełm? Co do Lubina pełna zgoda, ale Chełm przecież nie jest dużym miastem? A od jakiegoś czasu jest już trzecim miastem województwa pod względem liczby ludności wyprzedził go Zamość. Tak więc obecnie Lublin > Zamość > Chełm > Biała
0
A tranzyt z Ukrainy daje klientów.
0
Będzie, a co ma nie być !!! Tylko od razu proponuję wybudować szpital z oddziałem hematologii dla dzieci !!! Zobaczcie kierunek fast food w Ameryce ? Liczba wzrasta czy spada i dlaczego ? To tak,  aby nikt nie mówił ,że jestem pieniaczem !!!
Raczej kardiologii, bo to beda pacjenci oddzialow kardiologicznych. Juz teraz w McDonalds, same grubasy i male dzieci spasione jak bydlo
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: