Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...i sie cholera poplakalam....jak ja nienawidze takich ludzi.Nazwac ich bydlakami to obrazic bydlo.Nie kara do dwuch lat tylko dwa lata odsiadki i nie w zawieszeniu,moze wtedy by sie zastanowili.Jak sa az tak nieodpowiedzialni to moze to chorzy ludzie i na leczenie trzeba ich oddac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa lata ale w takich warunkach jakie stworzyła temu zwierzęciu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mentalność tych ludzi wskazuje na ogromne zapóźnienia cywilizacyjne. Zwłaszcza teraz kiedy większość nie lubi zwierząt, traktują je przedmiotowo.   Wychowujemy też pokolenie, wśród których sadyzm to coś codziennego... pokolenie lat 80-90 zwłaszcza to gdzie nie docierała dłuższy czas cywilizacja...   Jednak południowy wschód to naprawdę zapaść jakiej od dawna nie było, to co widać tu u ludzi to strach w biały dzień - pełno frustratów i niewyżytych idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Wychowujemy też pokolenie, wśród których sadyzm to coś codziennego... pokolenie lat 80-90 zwłaszcza to gdzie nie docierała dłuższy czas cywilizacja...   Jednak południowy wschód to naprawdę zapaść jakiej od dawna nie było, to co widać tu u ludzi to strach w biały dzień - pełno frustratów i niewyżytych idiotów.
    bo to pieprzona solidarność z lat 80 do tego doprowadziła, gdzie teraz człowiek człowiekowi wilkiem,  a co mówić o zwierzętach, tego za komuny nie było, bo była praca dla każdego, nie było takiego wyzysku, co robi sam przywódca co skakał przez płot, obiecywał drugą japonię, dobrobyt dla roboli, a co mamy, bezrobocie, a jak jest praca to za parę groszy, a on sam żyje z tą swoją gromadą dzieci i wnukami w luksusie, oszukując nas. Gdzie te moje 100 tys, gdzie ta moja druga japonia i co mam być dobra jak mnie w wuja zrobiono i dalej mnie robią, bo po 35 latach pracy mam aż 1400 zł netto i karzą mi się cieszyć, że mam na chleb, precz z takim krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto skutki mentalności polskiej ze słomą w butach,która uważa że zwierzęta to pchlarze,pasożyty.Stąd tyle jadu na tych,którzy mają i kochają psy,stąd nagonki chorych psychicznie ludzi,którzy na widok psa wielkości trochę większej od pchły straszą kolegium i szwadronem wojska,stąd histeria na punkcie wyłącznie psich kup.Oto efekty wychowania,podsycanego także przez media,że pies to wściekła bestia,która rozrywa biednych ludzi na strzępy.Zero wybiegów,za to same ograniczenia,zastraszanie i złe nastawienie.I jest coraz gorzej.Nigdy nie będziemy cywilizowanym narodem.Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nie jednej wsi jest niestety to samo :( weźcie sie w końcu za to bo szkoda tych psiaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... moim zdaniem każdy komentarz w tej sprawie jest zbędny - poprostu szok i tyle. Wstyd mi za takich ludzi choc wiem ze i oni zyja w skrajnej biedzie ale znam tez takich ktorzy by sie ostatnia kromka chleba podzielili ze swoimi zwierzakami. Poklon dla redaktora za udostepnienie nr konta na ktore mozna wplacic przyslowiowa zlotowke bo dla schroniska to tez obciazenie. Schroniska to juz inna bajka - wiekszosc tez nie jest bez winy. Proponuje od razu zajrzec do sasiada w jakim stanie przechowywane sa zwierzaki zebysmy nie mieli kolejnych na sumieniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co płakać, tylko trzeba pomóc, więc ile mogłam to pomogłam, na parę kg karmy wystarczy albo na jakiś lek, chociaż tyle.... Spojrzenie tego psiaka rozwailiło mnie totalnie, pełne miłości i chęci życia!!! Jest piękny i na pewno będzie przekochanym psiakiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    bo to pieprzona solidarność z lat 80 do tego doprowadziła, gdzie teraz człowiek człowiekowi wilkiem,  a co mówić o zwierzętach, tego za komuny nie było, bo była praca dla każdego, nie było takiego wyzysku, co robi sam przywódca co skakał przez płot, obiecywał drugą japonię, dobrobyt dla roboli, a co mamy, bezrobocie, a jak jest praca to za parę groszy, a on sam żyje z tą swoją gromadą dzieci i wnukami w luksusie, oszukując nas. Gdzie te moje 100 tys, gdzie ta moja druga japonia i co mam być dobra jak mnie w wuja zrobiono i dalej mnie robią, bo po 35 latach pracy mam aż 1400 zł netto i karzą mi się cieszyć, że mam na chleb, precz z takim krajem.  
zgadzam sie z Pania ... to kolejna odslona tego co wyprawialo sie w latach 80-tych ... to prawda ze jestesmy oszukiwani ... i nadal Solidarnosc probuje nas oszukac bo jest tylko dla zwiazkowcow ktorzy nie moga sie pogodzic z utrata w wiekszosci nieslusznie nadanych im praw i pensji po 2-4 tys. a teraz moze nie doswiadczona ale wyksztalcona mlodziez jak ma prace to za 1,1 tys. o ile wogole ja ma. Chcialbym wiedziec gdzie zwiazkowcy z solidarnosci nabyli doswiadczenia przed podjeciem pracy jak ich ktos nie wkrecil za butelke wodki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za biedna psinka.:(:( i te smutne oczka..:(:( Ja juz POMOGŁAM!!! Mam nadzieje ze znajdzie wkrotce nowy, dobry dom! Jak "ludzie"-(bo to nawet tak ich sie okreslic nie da) mogą byc tacy okrutni?? Za takie okrucieństwo powinno sie isc siedziec, na conajmniej 3 lata! Moze jak w koncu kary bedą wyzsze to nie bedzie az tylu przypadkow znecania sie nad zwierzetami.. bo teraz wszyscy tak naprawde są bezkarni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy za slabe prawo w tej materi karanie i zwymyslqnie logokolwiek moze sie pbrocic przeciwko nam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie! Ciekawe czy tej babie było miło jakby była bezdomna i nikt by się nawet nie zaopiekował.Jeśli chcesz miec psa to się nim zaopiekuj... Myślisz ze pies jest tylko do pilnowania ci podwórka? Zastanów sie ;c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie! Ciekawe czy tej babie było miło jakby była bezdomna i nikt by się nawet nie zaopiekował.Jeśli chcesz miec psa to się nim zaopiekuj... Myślisz ze pies jest tylko do pilnowania ci podwórka? Zastanów sie ;c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy od wieków na wsiach stały na łańcuchach i stać powinny i u mnie też stoją ale teraz robię kojec bo zrywają się i szkode czynią bo mogą udusić kurczęta. Kojec na pewno lepszy od łańcucha. Pies to nie jest na wsi taki bardzo ważny bo pożytek z niego niewielki, kura jest bardzieJ pożyteczna od psa bo jajka niesie a i zjeść ją można. Tego psa może i szkoda ale nie powinno być tak by takie straże jak gestapo po wsiach jeździli. Zwrócę jeszcze uwagę że psa przekarmiać nie można, leniwy się wtedy staje nie jest czujny i nie dziamoli jak kto obcy w obejście wejdzie. Ten pies na zdjęciu jest smukły ale taka może to rasa mi on nie wygląda na głodzonego. I powtarzam straże po wsiach nie powinny jak gestapo jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...