Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijani ukradli fiata i nie wiedzieli, jak przejechali 70 km

Utworzony przez ~nemo~, 20 lutego 2009 r. o 13:37 Powrót do artykułu
bubu napisał:
a skad Ty wiesz ze ich ojcowie akurat pracuja na kopalni ze z Łęcznej to juz na Bogdanke ma ojca ?? zastanow sie chłopie zanim cos napiszesz
wlasnie ty frajeze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatuś jednego z nich niedawno wylazł z alkoholizmu ... tzn nie pije kilka tygodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie było Łęczna to miasteczko robotnicze. Co za tym idzie w parze kultura i zachowanie więszkości młodego pokolenia nie jest na najwyzszym poziomie. Ale fakt faktem jest to ze takie pochodzenie niczego nie przekresla. Jeden z drugim (dresY) są sobie winni, ze nie mają ambicji i wyobrażni. Przykre jest to ze jedyna wartoscia dla nich jest ich strój i agresywne zachowanie. Ale zaraz.... przecież matka ich co tydzień modli sie w niedziele w kościele no to musi być dobrze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakujące ogniwo ewolucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych jak to nazwał jeden z frajerów na tym forum "pajacami"i nie przypominam sobie ich ojców jako górników. To są poprostu małolaci którzy chcą wszystkiego spróbować Nie bronię ich ale nie lubię ludzi którzy wszystkich wsadzają do jednego wora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajerzy to są ci co bronią tych pajaców. Mam dla was propozycje, poposcie tate zeby udostępnil samochód wszystkim którzy beda chcieli sie przejechac. niech na tylnim siedzeniu bedzie jeszcze kilkanascie piwek. Pozwólmy mlodym niech doswiadcza wszystkiego. przeciez to dla ich dobra taki rodzaj edukacji. aaaaa przeciez to dobre chłopaki, pod wplywem alkoholu ukradli samochód i nie przyszło im do glowy ze mogą kogoś zabic.. ale nie ma co ich osądzac bo to dobre chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dres, dres to moje ubranie i tak już do konca mojego płytkiego zycia pozosatnie. Wierzez że świat jest okrągły, ale tylko do okoła mojego bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest to że, Ci chłopcy są na wolności, każdy w swoim życiu popełnia błędy i nikt nie jest święty, nie rozumiem ludzi bo jak zobacza kolesia łysego w dresach to sobie myślą ze to ćpun czy dengenerat. Ludzie szata nie zdobi człowieka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIĄGCIE SIE FLETY WY SPOLECZNIAKI NAPINACIE SIE FRAJERY NA INTERNECIE BO TYLKO TYLE ZROBIC MOZECIE CWANIAKI CHCESZ MI COS POWIEDZIEC TO POWIEDZ PROSTO W OCZY NIENAWISC DO KUR...STWA NIGDY SIE NIE SKONCZY!!!!!!!!! TERAZ COS DLA SWOICH POZDRÓWKI WARIATY PIONA ZA KRATY DOBRE CHŁOPAKI ELO..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** WAM W d*** KAPUSIE je***E SMIERC POLICJI I FRAJEROM WOLNOSC LUDZIOM I ZLODZIEJOM!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćpuny -fakajcie się do krematorium!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro dla dobrych chlopaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy piszą swoje racje bo kazdy takie ma, ale szczególnie JANEK ,ty to bys chyba chciał wrócic do średniowiecza, łamanie kołem, palenie zywcem i te sprawy, że sa łysi, ze piją piwo,że chodza w dresie, ??? no i co, ja osobiscie uznaje tylko sztruksy, mam nadzieje że tym oświadczeniem nie narażam się społeczeństwu które jest prawe i porządne, łysych jest 9 na 10 mężczyzn, tak samo jak dziewczyny lubią długie wlosy, picie piwa, no i chybakażdy to robi, a że sie stoi pod klatką??? a gdzie ma sie stac czy siedziec, zaszyty w domu 24/7???, trzeba nie było zbierać podpisów żeby pozabierano ławki z osiedla, wyjdziesz na dwór i nawet usiąśćsobie nie można, to sie stoi w klace, a że samochód zabrali, to była totalna głupota no i dobra, ale żeby ich od razu zabijac? obcinac ręce, może zabijmy ich rodziców, gdyby nie oni nie było by tej sprawy!!!, ale co do roboty w takiej łęcznej, pijani byli i wpadł pomysł to sie zrobiło, znam ich ale nie bronie. chłopaki się naucza, każdy popełnia błędy, świat się zmienił, błędami naszych rodziców w ich wielku było powiedzenie brzydkkiego słowa...to samo. tyle wiesz o nich i o ich rodzicach, mam nadzieje że równie wiele wiesz o sobie, bo to trzeba czasu żeby drzewo genealogiczne przestudiować, jesteś jakims porąbanym (przepraszam wszystkich człowieków) człowiekiem, ciekawe ile czasu dziennie spędzasz na obserwacji otoczenia i robieniu notatek, każdy żyje swoim zyciem, swoimi sukcesami i swoimi błędami, zrobili to, no to zrobili, szansę trzeba dać, wiedza przychodzi z wiekiem.... pozdro dla chłopaków, dacie rade a ci "praworządni" niech spier****ają, nie ma prawa nieomylnego, tylko Bóg sie nie myli, a Bóg wybacza, elo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota ludzka granic nie zna Dobre chłopaki z nich ale jeden krok za daleko poszli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE pier***CIE TU O RODZICACH ŁOCHY je***E I KORWA ZE KOGOS ZNACIE PIEPRZYCIE COS NA INTERNECIE... JEBAC POLICJE TYLKO BÓG MOZE NAS SĄDZIC ELO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANEK h** CI W d*** FRAJERZE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEMY KTO JEST SWÓJ A KTO ZWYKŁY PEDAŁ NIE MASZ HONORU TO PIES CIE JEBAŁ ROZPRUTY CWELUCHU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha myslicie ze wasze przeklenstwa cos mnie ruszaja, cieszcie sie poki mozecie tą nastolnia wolnoscią ćpuny. Niestety całe wasze życie to wy w dresie biegać nie będziecie, przyjdzie czas ze ojcie i matka powie do roboty. Wtedy poznacie życie na budowie albo gdzieć na farmie zagranicą. Dobre chłopaki i wariaty co to ma być heheh, nasłuchali się jednen z drugim przyśpiewek hiphopowych i wielką gangsterke robią w misteczku. Szkoda mi was bo wy pojęcia o życiu nie macie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ KITU OSIEDLOWE CWANIAKI... WIDZIALEM TAKIEGO OSTATNIO W URZEDZIE PRACY, JAKIS PAPIER URZĘDOWY WYPISYWAL, TO DWOIŁ SIĘ I TROIŁ ZEBY LITERKI POSKŁADAC.. A JAK PRZYSZŁO MU SIE COS ZAPYTAC TO TYLKO USZY CZERWONE Z TEJ PUSTEJ ŁYSEJ GŁOWY WYSTAWAŁY BO NIKT GO NIE ROZUMIAŁ... TAKICH TO ODRAZU DO KAMIENIOŁOMÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARIAT ELLO ZAJ****Y GOŚĆ napisał:
BEZ KITU OSIEDLOWE CWANIAKI... WIDZIALEM TAKIEGO OSTATNIO W URZEDZIE PRACY, JAKIS PAPIER URZĘDOWY WYPISYWAL, TO DWOIŁ SIĘ I TROIŁ ZEBY LITERKI POSKŁADAC.. A JAK PRZYSZŁO MU SIE COS ZAPYTAC TO TYLKO USZY CZERWONE Z TEJ PUSTEJ ŁYSEJ GŁOWY WYSTAWAŁY BO NIKT GO NIE ROZUMIAŁ... TAKICH TO ODRAZU DO KAMIENIOŁOMÓW
- Masz rację -niektórym tu od ćpania już mózgi się zlasowały !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...