Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca autokaru. Miał jechać na wycieczkę z dziećmi

Utworzony przez zawodowy kierowca, 19 czerwca 2014 r. o 11:24 Powrót do artykułu
Tacy powinni być sądzeni za usiłowanie morderstwa z premedytacją a nie jazdę po pijanemu takie bagno psuje renomę uczciwym kierowcom w oczach pasażerów i zamknąć w obozach pracy niech pracują na utzymanie i leczenie swoich ofiar oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...grozi do dwoch..." coz to za pogrozki? On powinien z urzedu byc osadzony i nie zobaczyc wolnosci wczesniej, niz za dwa - trzy lata! To jedyny sposob oczysczenia naszych drog z debili! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,8 promila? Przecież w wielu krajach europejskich, to zawartość alkoholu pozwalająca na prowadzenie auta! Co za wieśniactwo w tej Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda po alkoholu powinna być po prostu dozwolona. Każdy, kto wyrządził komuś innemu krzywdę, czy to na zdrowiu, czy to na majątku, powinien ponosić za to odpowiedzialność bez względu na to czy był trzeźwy czy pijany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekawa, czy prezentowałbys podobne "wolnosciowe" poglady, gdyby pijak za kierownica zabiłby C9i kogoś z najblizszch.  Twoje poglądy wcale nie sa wolnosciowe. Nasza wolność konczy sie tam, gdzie zaczyna się krzywda innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy z ŻW są "funkcjonariusze"? Z drugiej strony żołnierze to też nie są... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@folkatka: ponad 90% wypadków powodują kierowcy trzeźwi. To co, mamy też żądać zakazu jazdy na trzeźwo? Bez żartów. Jadąc po alkoholu nikt mojej ani Twojej wolności nie narusza. Krzywdę zaś może wyrządzić zarówno trzeźwy jak i pijany kierowca. Karanie za jazdę po alkoholu nie ma sensu.   Ani za spowodowanie wypadku. Tu powinna być przede wszystkim odpowiedzialność materialna. Co mi po tym, że ktoś, kto np. wyśle mnie na wózek na resztę życia posiedzi sobie w ciupie? Nic. Lepiej żeby musiał płacić na moje utrzymanie i leczenie. Czy był trzeźwy czy nie. Tymczasem więzienie to wyklucza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...