Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany mężczyzna obnażał się na placu zabaw

Utworzony przez inżynier, 30 lipca 2013 r. o 11:34 Powrót do artykułu
trzymajmy w więzieniach pijanych kierowców, rowerzystów, alimenciarzy, ludzi którzy nie zapłacili paru złotych podatku itp, a prawdziwych podludzi których nalezy odseparowac od społeczenstwa trzymajmy na wolności. Jak się czuje teraz dziecko tej kobiety przed ktorą to zwierze się obnażało ?? Ciesz się ze mnie tam nie było bo bym Ci tego ku*asa obciął !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jutro mega  kac moralny  :D W takiej małej mieścince każdy się zna :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ładnie niektórzy maja w głowach...oczywiście kary za dużej nie dostanie, bo pijany był i takie tam...jak to nasze prawo. Tyle że normalni ludzie jak wypija to nie obnazaja sie, nie zaczepiaja, nie leja zony lub kumpli, nie szukaja wrażeń... ale cóż alkohol jest dla mądrych, a jednak widać pije go wiekszość głupich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Kasia - akurat alkohol w takich sytuacjach jest zawsze czynnikiem obciążającym, nigdy łagodzącym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za zboczek???dawać go na tapete niech wszyscy znają tego dewianta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich nie można się bać, kiedyś miałam podobną sytuację, wtedy roześmiałam się gościowi w twarz, pytając czy to co pokazał to już wszystko, tamten się zmieszał i uciekł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaz - hmmm... ,widać kobitka się wkurzyła bo nie miał nic godnego uwagi między nogami.W tych czasach prokreacja jak najbardziej wskazana ,ale......,zniewieściała płeć męska ogarnia kraj .Polecam "Gdzie Ci Mężczyźni Prawdziwi Tacy" Wystarczy posłuchać i wszystko jasne. :D :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to byl jeden z kibicow motoru lub chelmianki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymajmy w więzieniach pijanych kierowców, rowerzystów, alimenciarzy, ludzi którzy nie zapłacili paru złotych podatku itp, a prawdziwych podludzi których nalezy odseparowac od społeczenstwa trzymajmy na wolności. Jak się czuje teraz dziecko tej kobiety przed ktorą to zwierze się obnażało ?? Ciesz się ze mnie tam nie było bo bym Ci tego ku*asa obciął !
  Dziecko pewnie miało to wszystko w du***.   Nie badź taki prędki to okaleczania ludzi. Pewnie katolik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pokazał jakies nędzne 12cm.Zawiedziona facetka się wkórzyła i zadzwoiła na policję. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym chętnie popatrzyła na klejnoty tego byczka. Potrafię w mig ocenić zdolności a jak trzeba to i wydobyć z tego co się da. Mieszkam na wsi i wieczorami jestem zajęta udojem kilku krów  i moje rączki potrafią wiele. Czasami z małego czegoś potrafię zrobić duże coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym chętnie popatrzyła na klejnoty tego byczka. Potrafię w mig ocenić zdolności a jak trzeba to i wydobyć z tego co się da. Mieszkam na wsi i wieczorami jestem zajęta udojem kilku krów  i moje rączki potrafią wiele. Czasami z małego czegoś potrafię zrobić duże coś
chcesz mojego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to byl jeden z kibicow motoru lub chelmianki :)
  pewnie to ojciec ci za młodu do wanny wchodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymajmy w więzieniach pijanych kierowców, rowerzystów, alimenciarzy, ludzi którzy nie zapłacili paru złotych podatku itp, a prawdziwych podludzi których nalezy odseparowac od społeczenstwa trzymajmy na wolności. Jak się czuje teraz dziecko tej kobiety przed ktorą to zwierze się obnażało ?? Ciesz się ze mnie tam nie było bo bym Ci tego ku*asa obciął !
Złe prawo,tusk musi odejść,natychmiast !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam, od razu prokurator. Policjant powinien wziąć z magazynu starego "banana", zrobić gnojowi ładny szlaczek na plecach, a z d**y kajzerkę. Byłoby tanio i 100% skutecznie, więcej by się nie obnażał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to przypadkiem nie był jakiś ksiądz proboszcz lub wikary????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...