Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany rozlał paliwo na stacji i podpalił

Utworzony przez ASD4RRRR, 24 marca 2009 o 09:37 Powrót do artykułu
TO KOLEJNY TYP JAK TEN CO ROZJEŻDZAŁ POLICJANTÓW W LUBLINIE W ZESZŁYM TYGODNIU!!SĄD GO ZWOLNIŁ I MU DAŁ DOZÓR POLICYJNY,CHA,CHA!!!POLSKIE SĄDY, SMĘCH NA SALI!!SŁYSZELIŚCIE ILE TRWAŁ PROCES FRITLZA(TEGO ZBOKA Z AUSTRII) 5 DNI!!!!!!PRZYZWOLENIE NA PIJAŃSTWO,JAZDĘ PO PIJAKU JEST PORAŻAJĄCE W TYM NARODZIE...ANJBARDZIJE ROZBAWIŁ MNIE TEKST JAK GOSC Z JEDNEJ Z WIOSEK WIDZĄC,ZĘ PIJAK Z JEGO WSI WSIADA PO WÓDZIE ZA KÓKO NIE WZYWA POLICJI BO CYTUJE:TO ZNAJOMY A ON NIE CHCE MIEĆ WROGA!!!!!RĘCE NORMALNIE OPADAJĄ!!NO I TAKI ZWIERZ NIE ZATRZYMYWANY PRZEZ NIKOGO JEDZIE DROGĄ I ZABIJA NIEWNNNYCH LUDZI W INNYM AUCIE ALBO PIESZEGO!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mariusz - znana twarz w Chełmie. Facet często się awanturował po kielichu i dziwie się, że dopiero teraz wyszło.
0
santino napisał:
Mariusz - znana twarz w Chełmie. Facet często się awanturował po kielichu i dziwie się, że dopiero teraz wyszło.
co wyszło ? To , że koleś być może miał problem z wódą nie znaczy, że był zły. Zatankuj w siebie 2,7 promila i zobacz co Ty zrobisz poirytowany życiem, 5 lat z gościem do szkoły chodziłem i nie powiem o nim złego słowa, bo nigdy nikomu krzywdy nie chciał zrobić. Więc jak coś koleś piszesz, to pisz konkrety i się podpisuj, albo wcale nie pisz, bo robisz komuś czarne smugi koło tyłka. pajął ?
0
rowniez go znam, nie moge zlego slowa powiedziec, lubilal popic, ale serce ma wielkie jak brzuch ! nie powinien latac po miescie taki naje...any. ale tak wypadlo. szkoda i jego i rodziny...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: