Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomatolestfo do karanisza to takie bystre. bo to skromna i miejscowa mlodosc poczynila spoleczne kroki co by to sie zabawic. bogaczy i komunistuw to by nie doscigali do karania. a tak to biedote dopadli i do kryminalistyki zaras podciongna ech,,,zle sie w tej ojczyznie zyje jak sie nie ma na gurez kontaktof i kuzynowstwa wracaj do nas panie Ziober i Kaczynscy. Narud was wypatruje i w potszebie jest wielkiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Pomatolestfo do karanisza to takie bystre. bo to skromna i miejscowa mlodosc poczynila spoleczne kroki co by to sie zabawic. bogaczy i komunistuw to by nie doscigali do karania. a tak to biedote dopadli i do kryminalistyki zaras podciongna ech,,,zle sie w tej ojczyznie zyje jak sie nie ma na gurez kontaktof i kuzynowstwa wracaj do nas panie Ziober i Kaczynscy. Narud was wypatruje i w potszebie jest wielkiej
Ale analfabeta ... -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luc napisał:
Ale analfabeta ... -.-
To duże dziecko... . On tylko tak się bawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mnie to nie dziwi? Znowu Włodawa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy "dziennikarze" Dzięki Waszemu podziałowi, czasami jest mi wstyd, że mieszkam w Chełmie... Nie możecie zrobić nowych grup: Włodawa i Krasnystaw?? Cały czas pojawiają się wpisy zaklasyfikowane do "Chełma", większość z nich związana z jakimiś wątkami kryminalnymi. A 90% z nich to Krasnystaw i Włodawa... Co to ma wspólnego z Chełmem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
Drodzy "dziennikarze" Dzięki Waszemu podziałowi, czasami jest mi wstyd, że mieszkam w Chełmie... Nie możecie zrobić nowych grup: Włodawa i Krasnystaw?? Cały czas pojawiają się wpisy zaklasyfikowane do "Chełma", większość z nich związana z jakimiś wątkami kryminalnymi. A 90% z nich to Krasnystaw i Włodawa... Co to ma wspólnego z Chełmem??
Koleś, przestań tym spamować pod prawie każdym newsem!!! To denerwuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego - mnie denerwuje to, że moje miasto wychodzi na siedlisko wszelkiego zła i pijaństwa... Nikt Ci nie każe przeglądać forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawskiej Policji to normalne, potrafią zatrzymać tych którzy jadą po kielichu na rowerze lub jak w tym przypadku traktorzystę który ciągnął troje dorosłych ludzi dla zabawy a nad J.białym chowają się po kątach lub wyłapują tylko tych którzy przekroczą o 5-10 km/h. Ale bohaterstwo!!! Dodam jeszcze, że prawdziwego przestępcy to oni na oczy nie widzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
Kolego - mnie denerwuje to, że moje miasto wychodzi na siedlisko wszelkiego zła i pijaństwa... Nikt Ci nie każe przeglądać forum
Jak Ci coś nie pasuje to się wyprowadź z tego twojego wspaniałego miasta... i nie mow ze ono jest takie najwspanialsze bo to się z prawda nie zgadza...każdemu sie wydarza czasami zrobić coś co później wydaje sie bez sensu...jestem pewny ze oni nie żałują tego kuligu..było to było stało się i komentowanie i nabijanie sie z tego nie jest na miejscu..ciekawy jestem czy ty "chlopakuZsasiedztwa" byleś taki trzeźwy na sylwestra...?inteligencja nie grzeszysz komentując ten artykuł w ten sposób jaki skomentowałeś...każdy mówi o sobie a gazety wszystko wyolbrzymiają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozazdrościć sąsiadów którzy chyba z zazdrości potrafią nawet zadzwonić na policje... jeden drugiego wart. . ciekawa jestem dlaczego nikt nie interweniował następnego dnia gdy nieletni woził dzieci na sankach... wtedy nikt się nie bał o życie innych...każdy tylko patrzy jak komuś zwalić życie...ten kto zadzwonił na policje nie jest chodzącym ideałem ale chodząca świnia!!! trzeba być bez wychowania żeby bez pierwszego upomnienia dzwonić na policje...komuś jak przeszkadzało mógł po prostu przyjść powiedzieć żeby skończyć ta zabawę a nie od razu dzwonić na policje.!!!ten ktoś jest po prostu chory na głowę...jak do tej pory na głupotę lekarstwa nie wymyślono.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś tu jest źle poinformowany. z tego co mi wiadomo to owy kulig odbywał się w Miejscowości Korolówka a nie we Włodawie tak jak piszą mało rzetelni redaktorzy. Przyznam ze pomysł kuligu po spożyciu alkoholu nie był rozsądny lecz to gdzie miał miejsce zmienia postać rzeczy. co innego jak przemieszczali się po ulicach miasta, jak twierdza brukowce a co innego po wiejskiej drodze. nie oszukujmy się ta Korolówka nie jest chyba tak bardzo obleganą miejscowością przez samochody. Mieszkańców też jest tam porównywalnie mniej niż we Włodawie. Tak na marginesie to rzeczywiście policja włodawska cierpi chyba na brak zajęcia. mam wątpliwości czy w takim dniu jak Sylwester nie mieli poważniejszych i groźniejszych zleceń. pytanie tylko czy mieli odwagę by stawić czoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc;;; napisał:
Jak Ci coś nie pasuje to się wyprowadź z tego twojego wspaniałego miasta... i nie mow ze ono jest takie najwspanialsze bo to się z prawda nie zgadza...każdemu sie wydarza czasami zrobić coś co później wydaje sie bez sensu...jestem pewny ze oni nie żałują tego kuligu..było to było stało się i komentowanie i nabijanie sie z tego nie jest na miejscu..ciekawy jestem czy ty "chlopakuZsasiedztwa" byleś taki trzeźwy na sylwestra...?inteligencja nie grzeszysz komentując ten artykuł w ten sposób jaki skomentowałeś...każdy mówi o sobie a gazety wszystko wyolbrzymiają...
Tak się składa, że następnego dnia od rana musiałem jeździć samochodem i wypiłem jedynie dwa browarki... Więc raczej zaliczałem się do grupy "trzeźwiejszych". Po prostu nie podoba mi się, że nie potrafią w jakiś sensowny sposób posegregować tych "newsów". I jeszcze wiadomość do innych - czy Wy uważacie, ze jeśli ktoś pijany jeździ po drogach mniej uczęszczanych to jest to OK?? To jest takie samo przestępstwo, jedynie ryzyko tego, że ktoś ucierpi jest mniejsze. Jeśli będziemy obojętnie przechodzili obok takich sytuacji to po jakimś czasie nie będzie nam przeszkadzało, jak po pijaku przejedzie się główną drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...