Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że ten pijany morderca przeżył! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Jeżeli większość tych komentarzy została napisana przez ludzi trzeżwych(ta nienawiść,życzenia najgorszego) to jest mi Was żal.I jeszcze jeden dowód na to że nasze zachowanie nie koniecznie zależy od ilości wypitego alkoholu.Wyrazy współczucia dla ofiar tej tragedii..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwie byloby ,zeby ta pijana swinia zabila sie / przepraszam trzode chlewna / .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MANCHESTER napisał:
I ZNOWU POLICYJNE QRWY ZABIŁY CZLOWIEKA NIETRZEBA GO BYŁO GONIĆ TO BY SIE NIC NIESTAŁO.HWDP
jestes nie tylko prostakiem, ale i skonczonym durniem.... jesli chcesz juz komus ublizyc, to przynajmniej rob to bez bledow! "Ch"...durniu, "Ch" a nie samo "H". Nalezy znac i szanowac wlasny jezyk. Chyba, ze w tym Manchester mieszkasz juz dluzej niz piec m-cy. To usprawiedliwia Twoja ignorancje i dowodzi wyjatkowego chamstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FED napisał:
adamka kumple rypią i dlatego tyle żalu tu wylewa na forum - lamus
100/100 (z pewnoscia tak jest, bo przeciez takiego deb***a normalna dziewczyna nie ruszy!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekmie napisał:
Witam.Jeżeli większość tych komentarzy została napisana przez ludzi trzeżwych(ta nienawiść,życzenia najgorszego) to jest mi Was żal.I jeszcze jeden dowód na to że nasze zachowanie nie koniecznie zależy od ilości wypitego alkoholu.Wyrazy współczucia dla ofiar tej tragedii..
Nie pisałam odpowiedzi w tym wątku ani na trzeźwo ani po pijanemu - bo dopiero teraz na niego trafiłam. I na trzeźwo odpowiem ci: jeśli masz tyle współczucia dla pijanych morderców to życzę ci jednego - byś na drodze miała bezpośrednie spotkanie z taką pijaną kreaturą za kółkiem; wtedy dopiero pogadamy. O ile przeżyjesz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~aGa~. Po co ta agresja?A nie pomyślałaś że sprawca jak i zmarły mają bliskich którzy cierpią z tego powodu.Samemu kierowcy też pewnie nie jest lekko na sumieniu.A o dodatkowej karze to już sąd rozstrzygnie.Pomyślności,ale tej życzliwej dla siebie jak i drugiego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekmie napisał:
~aGa~. Po co ta agresja?A nie pomyślałaś że sprawca jak i zmarły mają bliskich którzy cierpią z tego powodu.Samemu kierowcy też pewnie nie jest lekko na sumieniu.A o dodatkowej karze to już sąd rozstrzygnie.Pomyślności,ale tej życzliwej dla siebie jak i drugiego człowieka.
nie jestem pieniaczem, ani czlowiekiem z gruntu wrednym, nie mniej jednak uwazam, ze jesli nasze prawo wciaz bedzie pozbawione elementu odsraszania, to tego typu wypadki, jak agresja kmentarzy nie przejdzie do historii jesli stac mnie na alkohol, to takze stac mnie na Taxi, lub chociazby prosbe skierowana do osoby trzezwej, aby pomogla nam dostac sie do domu idiotyzmu nie mozna nie potepiac zarowno w zyciu spolecznym, jak i politycznym cholota musi byc potepiana i wytykana palcami, bo to sa zwykli mordercy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę że w wypowiedziach(ocenach) powinno obowiązywać jakieś minimum kultury.Na głupotę niema lekarstwa i w tym przypadku żadne prawo które działa na zasadzie restrykcji(wina-kara) nie załatwi problemu.Alkohol sam w sobie nie jest winien,ale działa jak katalizator i wyzwala różne emocje(nie zawsze pozytywne).A czy jest głównym sprawcą wypadków?To dlaczego jest tyle wypadków spowodowanych przez trzeżwych kierowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...