Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pirat drogowy jechał bmw 170 km/h. Bo żona urodziła dziecko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2016 r. o 11:29 Powrót do artykułu
BMW i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy 16:15:26 to przed południem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruska k...wa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukraiński skurw...el powinien dostać kulkę a nie 700 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zrobił, jakby mi zona dzieciaka rodziła to bym i nawet 200 jechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak Polakowi zabierze prawko za przekroczenie a gościom z innego kraju nie tylko placa 700zl i jadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Od kiedy 16:15:26 to przed południem???
Przecież to Sztandar Ludu. Więc chyba nie szukasz tu artykułów na poziomie i rzetelnej informacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu taj robi dwudziestolatek? Na Ukrainie wojna, a cwaniak rozbija sie po Polsce ... deportować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mary, słaba prowokacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez mogla zrobic zdjecie i wyslac mms
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no artykuł na pierwszą stronę!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny uchodźca z ukrainy w BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy woziedoły pomogą? Kto przekroczy dozwoloną prędkość, to wpadnie w bezpieczny wozidół kilka metrów pod ziemię. Pojazd przechodzi na własność gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma czym przekroczyć predkość, ma czym to zapłacić, ma czym zrobić malucha, ma wszystko. Ktoś mógł stracić wszystko, nie wyłączając sprawcy. Powiedz mi komu mam wy3,14r/lić wszystkie zęby, aby już nikt nigdy w RP nie przekroczył prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram przekraczania szybkości tylko dla tego, że żona szczęśliwie urodziła. Ona z dzieckiem potrzebuje oparcia w mężu żyjącym i na wolności. W czasach komuny miałem przypadek, że chorą siostrę musiałem przewieżć do szpitala (rozpoznanie kamienie w woreczku żółciowym) z dość dalekiej prowincji. Najpierw była wieziona ciągnikiem w kabinie po drodze gruntowej przez męża (wstrząsająca wygoda)- potem ja samochodem osobowym (100km). W czasie jazdy pojawiły się ataki bólu. Zwijała się z bólu na tylnej kanapie. Cóż mogłem zrobić- "poganiałem konie ile fabryka dała"- jechałem na światłach (wtedy nie obowiązywały). Wszyscy ustępowali mi drogę- za co do dzisiaj jesteśmy wdzięczni. Nie było wtedy też żadnych radarów. Finisz był "happy end". Czułem się,że ratuję życie. Adrenalina do potęgi-nikomu,tego nie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...