Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plaga kradzieży nad Jeziorem Białym w Okunince

Utworzony przez J~~, 26 lipca 2010 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Niestety to smutna prawda, kiedyś sam zapłaciłem za swoja głupotę - zostawiłem uchylone na noc okno w samochodzie i na drugi dzień nie miałem radioodtwarzacza Auto stało na mojej posesji na działce nad j. Białym. Takim typom co kradną powinni stosować karę jak w Turcji, uciąć dłoń !! Przestroga dla innych złodziei !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulturalni ludzie nie jadą w ten chlew. Jezioro Białe to miejsce odpoczynku dla bandytów złodzieji i cwaniaczkow z Lublina i Chełma. Jaki sens jest jechać i przepychać się przez stado nachlanych i naćpanych kretynów? To jest idealne miejsca dla Lubelskiej i Chełmskiej prowincji. . . Wczoraj nad białym bijatyka z nożami w ręku, a co jutro? To białe powinni zamknąć, zakopać a tych co sie tak podniecają pseudo wypoczynkiem w tym zbiorniku pełnym gówna, szczyków, spermy i zużytych kondonów powinno się puknąć w łeb na zastanowienie nad ich formą wypoczynku. Współczuje mieszkancom Okuninki znoszenia tego wszędobylskiego bydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi zaj... buty chamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zostawiłam samochód w Albanii z bagażami i nawigacją na widoku i nikt nie ruszył, nie dotknął, nie zbił szyby. Niestety Polska jest strasznym krajem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno, budy, hałas i tandeta doprawiona złodziejami i naciągaczami. Nienawidzę Okuninki, byłam tam raz z dziećmi i nigdy więcej nie pojadę! Co za kraj, by nie można było mieć otwartego okna, dać dziecku spokojnie na loda, odpocząć z rodziną. Sklęte wytatuowane byki sączą piwo, wokół tandetnie obreklamowane budy i ciasnota zgromadzona wokół jeziorka które już nie wyrabia. Odradzam każdemu normalnemu miłośnikowi jezior i rodzinnego odpoczynku, naprawdę nie warto tam jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo białe to miejsce dla prostaków z chelma i lublina. to bydło a nie ludzie wypoczywaja nad tym jeziorem. Drą mordą jak dzicz . . . a ludzie jada i sie fascynuja ze wydadza 7zł za 0,5l piwa z nalewaka i zjedza zepsutego kebaba. Ehh durne ludzie, żryjcie ten syf, kapcie sie w tym gównie i moczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...