Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2018 r. o 17:50 Powrót do artykułu
Oto temat na pierwszą stronę w mieście wojewódzkim w środku europy. Bo zupa była za słona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm jeszcze gorszy niz Hamburk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są Ludzie których nie zadowolisz,lub specjalnie wywołują awanturę by mniej zapłacić.Inaczej baba wścieklica!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy komunie to jakiś obrzęd jedzenia rosołów? Co to za święto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rosół tradycyjny nie może być kwaśny, jak kwaśny to skisł, albo to nie rosół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia z Chelma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wogle można oceniać coś takiego każdy jest mądry w krytykowaniu innych ale nie dostrzega czubka własnego nosa. Proponuje tym wszystkim wybitnym pisarzom postawić się w sytuacji Pani Sylwi, ciekawa jestem jaka byłaby wasza reakcja z całą pewnością nie zwrócilibyście właścilielowi uwagi tylko zjedli ze smakiem ten słynny rosół. Ludzie skoro nie wiecie jak było nie oceniajcie nikogo zajmijcie się swoimi sprawami,pamiętajcie że  raz wypuszczone słowa mogą zrobić komuś wielką krzywdę i nie da się ich cofnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosół pewnie był skisły i tyle, a wypisywanie bzdur na portalu społecznościowym przemawia za tym że tak było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem kobieta chciała zminimalizować koszty i kolokwialnie mówiąc szukala dziury w calym. Jak można żądać od restauratora zwrotu kosztow za osobę ktora nie przyszła na przyjęcie. Pretensje trzeba mieć do goscia  który olał imprezę. To nie było tak, że przyszlo kilka osób do restauracji na obiad. Tutaj była wcześniejsza rezerwacja. Zawsze w takiej sytuacji placi się za to co wcześniej było zamówione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdanie ewidentnie właściciel restauracji próbował zamordować skisłym rosołem wszystkich uczestników przyjęcia i zawlec zwłoki na zaplecze by potem wykorzystać ich ciała do przyrządzania dań w ciągu następnych kilku dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym jest ze bankom się coś przestawia. Rozmawiałem ze znajomą ostatnio też organizowała komunię córki w restauracji i jej opinią była taka NO K.. WSZYSTKO ZLE źle łyżki zle widelce zły papier w kiblu ciagle jakis problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę aby restauracja strzelała sobie w kolano i SPECJALNIE podała "kwaśny" rosół. Wiem też, że zdarzają się klientki którym z byle powodu coś nie pasuje i potrafią zrobić "z igły widły".... i to jeszcze psując własnemu dziecku komunię. Żenada jak dla mnie i coś w stylu sytuacji z filmu 'co mi zrobisz jak mnie złapiesz' --- ""Panie kierowniku jesteśmy ze Służewca, a mamy poobrażane wszystkie sklepy aż do Żoliborza" i wreszcie "Do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował!" wszyscy fani polskich komedii znają to na pamięć. Typowo Polski "klient"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "kokosa" byłeś na tym przyjęciu i jadłeś ten rosół, czy masz interes osobisty w obronie, a opluwaniu gości!!!! Mam nadzieję, że właściciel-wesołek odczuje takie zachowanie w portfelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku ciężko było się w tym połapać komu wierzyć, ale gdy wyszło na jaw że kobieta chciała zwrotu pieniędzy za osobę która nie przyszła to od razu widać jaki to typ klienta. Super przykład dla dziecka w dniu komunii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi się śmiesznie... Nowa promocja ala rosół super. Osobiście robiłam komunie i byłam na zapleczu aby wnieść ciasta i torty i gwarantuje że było czysciutko u pachnialo. Robiłam w innych lokalach w chełmie i w porównaniu do Krokusa. Krokus bardzo fajnie i bardzo czysto było wszytko a jedzenie goście chwalili. Umnie jedna osoba doszła pod koniec ale nie robiłam afery o to aby pieniądze zwracał bo obiafu ktoś nie zjadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było samemu zrobić obiad dla kilku najważniejszych osób, a nie urządzać "wesele" i szlajać się po knajpach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11  resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...