Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pochówki w tym miejscu są od 800 lat. Krypty będzie można zwiedzać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2017 r. o 17:37 Powrót do artykułu
Też tam jestem pochowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm to tajemnicze miasto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto jest czytać i poznawać dzieje minione pomimo, iż nieraz napotykamy na pewne nieścisłości lub nawet przekłamania! Boli wszak mnie, jako oddanego wierze naszych ojców katolika, informacja o Matce Boskiej Chełmskiej, ponieważ wszyscy (nawet dzieciątka niewinne) wiedzą, iż z Częstochowy Ona pochodziła. Być może gdzieś w naszym mieście i bywała lub przejeżdżała w drodze do Okuninki, aby wywczasować się nad Białym Jeziorem, ale z Częstochowy, a nie z Chełma ow ród się wywodził!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko dobrze, ale muszę przyznać, że nie rozumiem praktyki ekspozycji sarkofagów, trumien, czasem wręcz szczątków ludzkich. Wiadomo, memento mori, wszystkich nas to czeka, ale z szacunku dla zmarłych lepiej moim zdaniem zostawić ich prochy w spokoju a nie umieszczać jak eksponat do oglądania. To oczywiście tylko moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...