Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Jeżeli ty dzieciaków 16- 17 - 18 - 21 - 24 uważasz za dorosłych , to jesteś śmieszny.
A od kiedy to osobom mającym 21 czy 24 lata ojciec czy matka zabrania wychodzić z domu? Osoby w takim wieku często już zakładają własne rodziny, pracują. To nie musiał "tatuś" kupować samochodu, tylko chłopak mógł za własne pieniądze sobie kupić. Straszna tragedia, a takie teksty jeszcze dobijają rodzinę. Czy gdyby Waszych najbliższych spotkała taka tragedia, też tak samo komentowalibyście? Niech się każdy z Was zastanowi nad tym co mówi. Jak byście się czuli gdyby ktoś tak pisał o Waszych najbliższych?!!! Oni nie żyją, a żadne bzdurne komentarze nie przywrócą im życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A od kiedy to osobom mającym 21 czy 24 lata ojciec czy matka zabrania wychodzić z domu? Osoby w takim wieku często już zakładają własne rodziny, pracują. To nie musiał "tatuś" kupować samochodu, tylko chłopak mógł za własne pieniądze sobie kupić. Straszna tragedia, a takie teksty jeszcze dobijają rodzinę. Czy gdyby Waszych najbliższych spotkała taka tragedia, też tak samo komentowalibyście? Niech się każdy z Was zastanowi nad tym co mówi. Jak byście się czuli gdyby ktoś tak pisał o Waszych najbliższych?!!! Oni nie żyją, a żadne bzdurne komentarze nie przywrócą im życia...
A dlaczego człowiek 21 lub nawet 24 letni nie moze posłuchac sie rodziców? Bredzisz człowieku jak po dużym piwie gdzieś na wiejskiej ławeczce pod płotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
"Selekcja naturalna (inaczej dobór naturalny), jest to zaproponowany przez Darwina termin opisujący mechanizm ewolucji organizmów, polegający na przeżywaniu w toku walki o byt organizmów najlepiej przystosowanych do danych warunków środowiska. W konsekwencji w ciągu wielu pokoleń następuje wzrost stopnia przystosowania form żywych do zmiennych w czasie i przestrzeni warunków ich życia i wytworzenie organizmów genetycznie i morfologicznie odmiennych od form wyjściowych." Chciałbym w tym miejscu pogratulować rodzinom "ofiar", które mogą mieć tę świadomość, że ich wadliwe geny nie zostaną rozplewione w dalszym pokoleniu.
Ucz mnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co mówią o fatalnym stanie dróg jako przyczynie wypadku chyba nie mają pojęcią o czym mówią. Z tego co pamiętam "szosa" w Podkrasnem jest tylko jedna - krajowa 17, równa jak stół i w samej tej miejscowości prosta jak drut i z idealną widocznością. Wymyślajcie sobie inne przyczyny: o laskach, alkoholu, młodości ale do drogi nie ma co mieć pretensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędkośc + głupota i są efekty. Skroro wyszli z imprezy zapewne trzeźwi też nie byli. Jak nie Calibra to BMW. Kierowcy tych aut jakoś nie mają "szczęścia" na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Prędkośc + głupota i są efekty. Skroro wyszli z imprezy zapewne trzeźwi też nie byli. Jak nie Calibra to BMW. Kierowcy tych aut jakoś nie mają "szczęścia" na drodze
Popatrz co za ironia - ja jeżdżę samochodem BMW odkąd pamiętam, nie piję, nie ćpam... Żyję i korzystam z dróg, jak każdy normalny człowiek, a nie miałem w życiu nawet obcierki na parkingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi wiejscy ludzie nie są genetycznie przystosowane do prowadzenia samochodów. Przez wieki zamiast kierownicy trzymali lejce i patrzyli na koński zad a zamiast dymu z rury słyszeli popierdywanie siwka . Taki skok / szok cywilizacyjny musi prowadzić do tragicznych zdarzeń.A jeśli weźmie się pod uwagę że już od św. Komunii młody człowiek ze wsi zna już smak alkoholu ( bo jest dorosły)to....???? Często jeżdżę samochodem i widzę zakompleksienie młodzieży wiejskiej przejawiające się brawurą w prowadzeniu pojazdów .Ostatnio taki jeden wyjeżdżając z polnej drogi na pełnym gazie , omal nie skasował mojego samochodu . Nic dodać nic ująć.Współczuję rodzinom ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie szkoda słów... Szczeże mówiąc to szkoda cokolwiek pisać hehehehe wyszli z imprezy urodzinowej...??? jak dobrze zrozumiałem. Wcale nie zdiwiło by mnie to gdyby byli pijani... Pogarda dla takich kierowców wcale nikt nie powinien ich żałować niech giną im więcej tym lepiej tylko czego muszą przez to cierpieć inni i ich rodziny. Dla kierowcy który ginie w wypadku w którym są też jeszcze inne osoby śmiertelne śmierć to jest jak odkupienie, bo gdyby przezeł nosił by to w sobie do końca życia... Kupił se opla Calibre który miał pewnie już z 16 lat i myślal ze jeszcze pewnie potrafi latać. Jak to któryś tam nadmienił wiejskie chłopaki czy jakoś tak... chciał przyśfirować i narobił... Współczuje rodzinom pasazerów. A do rodziców kierowcy mam tylko jedno pytanie? GDZIE BYLISCIE JAK WASZ SYN ODJEZDZAŁ SAMOCHODEM Z PODWÓRKA??? GDZIE WASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darwin już 100 lat temu o tym pisał! Nieprzystosowane osobniki odpadają ze środowiska! Dzięki temu cywilizacja idzie do przodu! Trefne geny nie zostaną dalej przekazane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wielkim d.ebil.em trzeba być aby doprowadzić do takiego wypadku??!!!! Tacy ludzie wogóle nie powinni być wypuszczani na polskie drogi !! Żeby prowadzić samochód po publicznej drodz etrzeba mieć choć odrobine rozumu. Ci ludzie widac nawet tyle go nie mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tak się pięknie wypowiadają i może jest w tym dużo prawdy....ale ciekawy jest czy o swoich znajomych też tak byście pisali>>ŻAL<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj pewien kierowca WW któremu się bardzo śpieszyło tak bardzo, że musiał koniecznie wyminąć mnie na przejeżdzie kolejowym. Pozdrawiam Pana!!! Tacy ludzie muszą się sami wyeliminować mimo, że tak dużo się mówi o niebezpiecznych przejazdach, jeździe po alkocholu, zbyt szybkiej jeździe. I co mam powiedzieć, że szkoda mi jest tych młodych niedoświadczonych ludzi. Ile mogliby jeszcze zdziałać - całe życie przed nimi. Jak wielka strata dla rodziców. Dobre odpowiedzialne wychowanie powinno wpajać już od samego początku, od pierwszych lat minimum odpowiedzialności. Natomiast co mamy: młodzież z papierosami i butelką piwa. (także obrazek z dnia dzisiejszego). Dorośli, normalni, pełnoletni ludzie odpowiadają za swoje postępowanie! Kochanowski napisał już dawno temu o Polaku, który przed i po szkodzie zawsze głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie spokuj juz z tymi bzdurami, rodzina tych chlopakow przezywa teraz bardzo ciezkie dni a w im w tym nie pomagacie. Szczere kondolencje dla wszystkich przyjacioł i bliskich. A co do mlodziezy to az mi sie was sluchac nie chce spoleczniaki zaj.... moze komus lornetke, aparat i telefon zeby mial wszystko co potrzebne do zgloszenia interwencji u kolegow na komendzie ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam ich... nie dochodzi to do mnie jeszcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
"Selekcja naturalna (inaczej dobór naturalny), jest to zaproponowany przez Darwina termin opisujący mechanizm ewolucji organizmów, polegający na przeżywaniu w toku walki o byt organizmów najlepiej przystosowanych do danych warunków środowiska. W konsekwencji w ciągu wielu pokoleń następuje wzrost stopnia przystosowania form żywych do zmiennych w czasie i przestrzeni warunków ich życia i wytworzenie organizmów genetycznie i morfologicznie odmiennych od form wyjściowych." Chciałbym w tym miejscu pogratulować rodzinom "ofiar", które mogą mieć tę świadomość, że ich wadliwe geny nie zostaną rozplewione w dalszym pokoleniu.
Dziękuję za gratulacje, wypowiedź naprawdę na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem sąsiadką braci: Michała i Jarka. Wciąż nie mogę w ti wszystko uwierzyć. Szczere kondolencje rodzicom i rodzinie zmarłych. Na zawsze pozostaną w naszej pamięci i sercu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ,,Gość" Człowieku o czym ty w ogóle piszesz?? Jak masz pisać takie głupoty to lepiej wyłącz sobie kompa. Skoro tak Cię interesuje Darwin to powinieneś wiedzieć,m że pochodzisz z małpy, a one nie powinny wychodzić z klatki. A co do ludzi ze wsi, to twoja prababka czy pradziadek też byli ze wsi, bo nie wiem czy znasz historie Polski, ale ona była jedną wielką wsią, więc nie uważaj się lepszy od nas, bo sama pochodzę ze wsi, my przynajmiej mamy trochę współczucia. Na dodatek jestem sąsiadką tych chłopaków, znałam ich bardzo dobrze i wiem, ze to byli naprawdę dobre, pożądne chłopaki, od małego nie mieli łatwo. Jak nie potrafisz współczuć to po prostu przemilcz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
– Nasza szosa ma złą sławę – mówi Głowacki. – Pamiętam tutaj już pięć śmiertelnych wypadków. A co to za jeden ten Głowacki? To nie szosa ma złą sławę, tylko ci co po niej jeżdżą i się rozbili. Zdrowy na umyśle kierowca jedzie tak, na ile warunki drogowe pozwalają. I tu wartość drogi nie ma nic wspólnego z tym co się na niej dzieje. Zła droga - jadę wolniej , dobra droga jadę szybciej. Proste jak drut. Nie umiem prowadzić samochodu , pozostaję przy hulajnodze.
Zgadzam się z Tobą, ale mysle ze Pan Głowacki tez ma w tym troche racji, ta szosa ma złą sławę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Jak wielkim d.ebil.em trzeba być aby doprowadzić do takiego wypadku??!!!! Tacy ludzie wogóle nie powinni być wypuszczani na polskie drogi !! Żeby prowadzić samochód po publicznej drodz etrzeba mieć choć odrobine rozumu. Ci ludzie widac nawet tyle go nie mieli.
Jestes nie w porządku. Ci chłopcy zapłacili za to życiem, a nikt nie jest idealny PAMIETAJ, Ty też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośka napisał:
Jestes nie w porządku. Ci chłopcy zapłacili za to życiem, a nikt nie jest idealny PAMIETAJ, Ty też
Oczywiście że nikt nie jest idealny. Ale wsiadając do samochodu i wioząc pasażerów mam poczucie odpowiedzialności zarówno za nich jak i za pozostałych uczestników drogi. To co zrobili ci młodzi ludzie to skrajna głupota i nieodpowiedzialność !!! Zapłacili za to najwyższą możliwą cenę i .... dobrze !!! Wiem to okrutne, ale pomyśl gdyby przez ich głupote miał zginąc niewinny człowiek jadacy na wakacje z rodziną to ... . jak pisałem wyżej, żeby prowadzić samochód trzeba miec choć trochę oleju w głowie. Naciskać bezmyślnie pedał gazu patrafi każdy - nawet 6-7 latek - prowadzić bezpiecznie auto już niestety nie każdy. A kupując starego Opla Calibrę (auto nie produkowane od co najmniej 15 lat) trzeba mieć również na wzgledzie wiem i ograniczone możliwości tak starego samochodu. Więc nie pisz mi tu o mojej niesprawiedliwości !!! Samochód rozpadł sie na 2 kawałki !!! wiec prekośc musiała byc baaaardzo wysoka (myślę ze ok. 140-160 km/h), a skoro tak to jeśli ktoś tu jest niesprawiadliwy to tylko kierowca tego auta, bo swoja głupotą nie dał szans na przeżycie sobie jak i pasażerom za których był odpowiedzialny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...