Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O JEZU PROSZĘ DAJ NAM DOBRE DROGI A MŁODZIEŻY ROZSADEK WSPOŁCZUJE RODZINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Młodzi wiejscy ludzie nie są genetycznie przystosowane do prowadzenia samochodów. Przez wieki zamiast kierownicy trzymali lejce i patrzyli na koński zad a zamiast dymu z rury słyszeli popierdywanie siwka . Taki skok / szok cywilizacyjny musi prowadzić do tragicznych zdarzeń.A jeśli weźmie się pod uwagę że już od św. Komunii młody człowiek ze wsi zna już smak alkoholu ( bo jest dorosły)to....???? Często jeżdżę samochodem i widzę zakompleksienie młodzieży wiejskiej przejawiające się brawurą w prowadzeniu pojazdów .Ostatnio taki jeden wyjeżdżając z polnej drogi na pełnym gazie , omal nie skasował mojego samochodu . Nic dodać nic ująć.Współczuję rodzinom ofiar.
z mojej wiedzy to w miescie alkohol pija jeszcze przed komunia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CYTAT(Gość @ 12.07.2009, 13:53:04) * Gdzie w tym czasie byli rodzice! CZŁOWIEKU A CO TU MAJĄ RODZICE DO TEGO?? BYLI DOROŚLI PRAWIE DOROŚLI..NIE MA CO MIESZAĆ RODZICÓW NIE BĘDĄ STAĆ BEZ USTANKU I PILNOWAĆ SWOJE DZIECIE MOŻNA ZABRONIĆ ALE I TAK CZŁOWIEK MA PRAWO WYBORU... Jeżeli ty dzieciaków 16- 17 - 18 - 21 - 24 uważasz za dorosłych , to jesteś śmieszny. Troje z nich od kilku godzin powinno we własnych łóżkach samotnie leżeć i śnić o grzecznych aniołkach. I tu właśnie widać winę rodziców, a nie tych szczeniaków. Ja wiem, każdemu gdy tylko staje, wydaje się mu że jest strasznie dorosły, ale on psychicznie nadal jest gówniarzem niezdolnym do jakiejkolwiek samodzielnej decyzji. I to rodzice aż do własnej smierci, będą sobie w brodę pluć, że pozwolili, że kupili, że nie dopilnowali. Ty tego nawet po swojej smierci na następnym drzewie nie zrozumiesz.
Ale prawko kierowca miał? Rodzice pozwolili na kurs? I pieniądz na turbo-furmankę też? A oni pozwolili kupić? I wychowali matołka i 4 podobnych, którzy z nim pojechali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie zabili nikogo więcej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
"Selekcja naturalna (inaczej dobór naturalny), jest to zaproponowany przez Darwina termin opisujący mechanizm ewolucji organizmów, polegający na przeżywaniu w toku walki o byt organizmów najlepiej przystosowanych do danych warunków środowiska. W konsekwencji w ciągu wielu pokoleń następuje wzrost stopnia przystosowania form żywych do zmiennych w czasie i przestrzeni warunków ich życia i wytworzenie organizmów genetycznie i morfologicznie odmiennych od form wyjściowych." Chciałbym w tym miejscu pogratulować rodzinom "ofiar", które mogą mieć tę świadomość, że ich wadliwe geny nie zostaną rozplewione w dalszym pokoleniu.
deb*** deb*** deb*** TYLE MOŻNA O TOBIE POWIEDZIEĆ,Z TAKIMI JAK TY NIE WARTO NAWET PODEJMOWĄĆ JAKĄ KOLOWIEK ROZMOWĘ...IDŹ DO PSYCHIATRY IDIOTO CHYBA,ŻE JUŻ DAWNO TAM CHODZISZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CYTAT(Gość @ 12.07.2009, 13:53:04) * Gdzie w tym czasie byli rodzice! CZŁOWIEKU A CO TU MAJĄ RODZICE DO TEGO?? BYLI DOROŚLI PRAWIE DOROŚLI..NIE MA CO MIESZAĆ RODZICÓW NIE BĘDĄ STAĆ BEZ USTANKU I PILNOWAĆ SWOJE DZIECIE MOŻNA ZABRONIĆ ALE I TAK CZŁOWIEK MA PRAWO WYBORU... Jeżeli ty dzieciaków 16- 17 - 18 - 21 - 24 uważasz za dorosłych , to jesteś śmieszny. Troje z nich od kilku godzin powinno we własnych łóżkach samotnie leżeć i śnić o grzecznych aniołkach. I tu właśnie widać winę rodziców, a nie tych szczeniaków. Ja wiem, każdemu gdy tylko staje, wydaje się mu że jest strasznie dorosły, ale on psychicznie nadal jest gówniarzem niezdolnym do jakiejkolwiek samodzielnej decyzji. I to rodzice aż do własnej smierci, będą sobie w brodę pluć, że pozwolili, że kupili, że nie dopilnowali. Ty tego nawet po swojej smierci na następnym drzewie nie zrozumiesz.
SRATY PIERDZIATY CHYBA ŻYJESZ W POPRZEDNIKM WIEKU GŁÓPI CZŁOWIEKU...NIE MASZ POJĘCIA JAKIE JEST ŻYCIE,MASZ UROJONE COŚ W SWOIM ŁBIE I TAK GADAŁ BĘDZIESZ TE BREDNIE.TY OCZYWIŚCIE UMIESZ LUB UMIAŁ BYŚ WYCHOWAĆ TE "DZIECI" JASNE..A PRAWDA JEST TAKA,ŻE TE TWOJE DZIECI TAK SAMO ROBIŁY BY JAK INNE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ...TERAZ JA CI NAPISZE COŚ PRZYNAJMNIEJ MĄDREGO MAM 28 LAT I WIEM,ŻE CZŁOWIEK NA BŁEDACH SWOICH SIĘ UCZY,RODZICE MOGĄ GADAĆ I GADAĆ A JA I TAK ZAWSZE SWOJE ZROBIŁEM TAK JEST Z TAKIMI MAŁOLATAMI DOBRZE ICH ROZÓMIEM...SĘK W TYM,ŻE JEDEN NA 1000 MA PECHA I SIĘ ZABIJE A INNY PRZEŻYJE I TAKA FILOZOFIA..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Młodzi wiejscy ludzie nie są genetycznie przystosowane do prowadzenia samochodów. Przez wieki zamiast kierownicy trzymali lejce i patrzyli na koński zad a zamiast dymu z rury słyszeli popierdywanie siwka . Taki skok / szok cywilizacyjny musi prowadzić do tragicznych zdarzeń.A jeśli weźmie się pod uwagę że już od św. Komunii młody człowiek ze wsi zna już smak alkoholu ( bo jest dorosły)to....???? Często jeżdżę samochodem i widzę zakompleksienie młodzieży wiejskiej przejawiające się brawurą w prowadzeniu pojazdów .Ostatnio taki jeden wyjeżdżając z polnej drogi na pełnym gazie , omal nie skasował mojego samochodu . Nic dodać nic ująć.Współczuję rodzinom ofiar.
A CO TY K U R W A MASZ DO LUDZI ZE WSI ĆWOKU?? MYŚLISZ,ŻE JAK CIE NIE STAĆ NA PORZĄDNY DOM POZA MIASTEM TO BĘDZIESZ SIĘ MŚCIŁ NA TYCH CO TE PIĘNIĄDZE CIĘŻKO ZARABIAJĄ?? PO JAKIEGO CHU.. JECHAŁEŚ PO TEJ WIEJSKIEJ DRODZE? NIECH ZGADNE DO SWOJEJ RODZINY?? CIEKAWE CO ONI BY POWIEDZIELI JAK BY SIĘ DOWIEDZIELI,ŻE NA NICH PSY WIESZASZ? JESTEŚ CWANIAK BO SIĄDZIESZ PRZED KOMP.I NIE PODPISUJĄC SIE NAPIERD.... NA LUDZI! WIELKI PAN Z MIASTA SIĘ ZNALAZŁ NIE OPÓSZCZAJ TEJ SWOJEJ METROPOLI I SIEDZ POD TYM JEB... ZASYFIONYM BLOKIEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyzywaj ludzi - każda tragedia jest tragedią - ale gdyby taki półmózg za kierownicą zabił Twoje dziecko albo kogoś z rodziny to pierwszy byłbyś do brania odwetu... Najgorsze że taki kretyn pozbawia życia jeszcze innych - a z drugiej strony chyba nikt ich do samochodu siłą nie wpychał... kierowca był trzeźwy że tak tylko dla formalności spytam??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała wieś placze a gdzie ta wieś była gdy deb*** kupował auto ??? A rodzice pewnie smacznie chrapali gdy durnowaty syn wsiadał do trumny. A durnowate kolesiostwo nie znało gnojka i nie wiedziało,że z deb***em do auta sie nie wsiada ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: Czy ktoś w ogóle kontroluje co ludzie wpisują w postach (chodzi o niekoniecznie kulturalne słowa na K i CH i im podobne)? Po drugie: dla Tych którzy je piszą: pamiętajcie że ich używanie świadczy o nieumiejętności wyrażania emocji i ogólnym ogłupieniu. Po trzecie: nie zrobią na mnie żadnego wrażenia wszystkie tego typu słowa, które teraz sę pod moim adresem pojawią. Po czwarte, NAJWAŻNIEJSZE: odnośnie potępiania młodych ludzi i ich rodzin - zacznijmy od siebie - czy jesteśmy idealni? Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Popełnili błąd - rozumiem, że większość wpisujących pod ich adresem inwektywy - nigdy żadnego błędu w życiu nie poełniła - czekam na ich biografię celem wykorzystania dla wszystkich ludzi na świecie. Pozdrawiam wszystkich niezakompleksionych i trzeźwo myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna tez umarła dziś w szpitalu....jechali ok 170 nie ma dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Młodzi wiejscy ludzie nie są genetycznie przystosowane do prowadzenia samochodów. Przez wieki zamiast kierownicy trzymali lejce i patrzyli na koński zad a zamiast dymu z rury słyszeli popierdywanie siwka . Taki skok / szok cywilizacyjny musi prowadzić do tragicznych zdarzeń.A jeśli weźmie się pod uwagę że już od św. Komunii młody człowiek ze wsi zna już smak alkoholu ( bo jest dorosły)to....???? Często jeżdżę samochodem i widzę zakompleksienie młodzieży wiejskiej przejawiające się brawurą w prowadzeniu pojazdów .Ostatnio taki jeden wyjeżdżając z polnej drogi na pełnym gazie , omal nie skasował mojego samochodu . Nic dodać nic ująć.Współczuję rodzinom ofiar.
Śmieszny jesteś cwaniaczku lubelski... Sprawa wygląda tak,że jesteś cwaniak kiedy jeździsz sobie po tym swoim wiejskim lublinku,bo znasz go od urodzenia i jeździsz "na pałę" nie patrząc na znaki. Żal mi was cwaniaczki kiedy widzę was w stolicy lub poza granicami kraju,kiedy dostajecie oczopląsu i patrzycie " ąąą ęęęę któręędy do dooomu". Sam pochodzę ze wsi i nigdy tego nie będę się wstydził. Wiem co sobą reprezentuję i jeżeli ktoś krytykuje ludzi ze wsi to tylko dlatego, że wewnątrz siebie ma kompleksy, a w głowie SIANO. Młodzież ze wsi bardziej poznaje smak ciężkiej pracy,a jeżeli ma po kolei w głowie potrafi sobie w życiu poradzić, a takie MIESZCZUSZKI jak Ty przychodzą prosić o pracę za 1000zl miesięcznie. A dlaczego? Młodzież na wsi spotka się w wakacje po ciężkim dniu pracy wieczorem i wypije piwko. Młodzież w mieście spotka się już rano i będzie FETKA, SZUWAX, TABSY, PIXY... żyć nie umierać...i po co się uczyć... Co do komentarzy... TO NIE MARKA SAMOCHODU JEST WYZNACZNIKIEM GŁUPOTY KIEROWCY! Stała się tragedia i zamiast pleść bzdury lepiej pomodlić się za ofiary. To prawda, że człowiek kiedy jest młody uczy się TYLKO na SWOICH BŁĘDACH... Jeden wyleci na zakręcie na jakąś barierkę, albo pole i ma nauczkę. Inny natrafi po drodze na drzewo i jest tragedia... Tu rodzice nic nie poradzą... W domu może być "Tak mamo...Wiem tato..." a po wyjściu z domu każdy i tak robi swoje... Nie jest tak?! Przypomnijcie sobie jak wy byliście młodzi... Współczucie dla rodziny i bliskich... Największe współczucie dla ofiar, że nie spełnili planów i marzeń które mieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doświadczony 20letni kierowca przyłomotał swoim (także pełnoletnim) prawie nowym autem w drzewo, w zasadzie taki schemat można dopasować do każdego weekendu tego lata ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
...Na dodatek jestem sąsiadką tych chłopaków, znałam ich bardzo dobrze i wiem, ze to byli naprawdę dobre, pożądne chłopaki, od małego nie mieli łatwo. ...
Może tak może nie, ale w tym konkretnym przypadku "zwyciężyła" BEZGRANICZNA GŁUPOTA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzr napisał:
...To prawda, że człowiek kiedy jest młody uczy się TYLKO na SWOICH BŁĘDACH...
Jakby młody człowiek posiadał choć ciut rozumu to nie uczyłby się TYLKO na swoich ale także na CUDZYCH BŁĘDACH - przykładów jest wokół wiele. Ale nie, bo co z tego, że ktoś, gdzieś, kiedyś... - mnie to nie spotka!! A jednak:( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy wogule piszecie? Bo młody kierowca, bo stary szybki samochód, bo chciał sie popisać. No i co z tego? Tylko młodzi liudzie ze wsi sie rozbijaja tak?! Ciekawie ilu z was udało sie cudem uniknać takiego wypadku tzw zajebiści kierowcy z doświadczeniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boomek napisał:
O czym wy wogule piszecie? Bo młody kierowca, bo stary szybki samochód, bo chciał sie popisać. No i co z tego? Tylko młodzi liudzie ze wsi sie rozbijaja tak?! Ciekawie ilu z was udało sie cudem uniknać takiego wypadku tzw zajebiści kierowcy z doświadczeniem!
nie unoś sie bo nie masz racji, doświadczonym kierowcom też zdarzaja się wypadki ale nie zdarzylo mi się uslyszec żeby przy okazji wypadku takiego doświadczonego kierowcy zginęło na raz tyle osób i do tego w starciu z drzewem - drzewo i szybkośc to na 99,9% młode gnojki bez wyobraźni i wlaśnie doświadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzr napisał:
Co do komentarzy... TO NIE MARKA SAMOCHODU JEST WYZNACZNIKIEM GŁUPOTY KIEROWCY! Stała się tragedia i zamiast pleść bzdury lepiej pomodlić się za ofiary. To prawda, że człowiek kiedy jest młody uczy się TYLKO na SWOICH BŁĘDACH... Jeden wyleci na zakręcie na jakąś barierkę, albo pole i ma nauczkę. Inny natrafi po drodze na drzewo i jest tragedia... Tu rodzice nic nie poradzą... W domu może być "Tak mamo...Wiem tato..." a po wyjściu z domu każdy i tak robi swoje... Nie jest tak?! Przypomnijcie sobie jak wy byliście młodzi...
Dokładnie tak. Faktycznie zamiast pisać takie głupoty, jak niektórzy, powinniście przypomnieć sobie swoje dzieciństwo, czy lata młodości... Okaże się, że sami byliście kiedyś cytuję: "gnojkami", czy "gówniarzami" bez wyobraźni, rozsądku, etc... A dlaczego?? Bo chcieliście spróbować tego i tamtego. A to, że nie natrafiliście w życiu na jakąś przeszkodę (jak np. w tym przypadku drzewo), nie oznacza, że nie natraficie na nią kiedyś... Nikomu nie życzę złego, ale okażcie więcej szacunku... Stało się i co tu gdybać... Komentarzami nie zmienicie świata, zadbajcie lepiej o siebie na przyszłość, żeby nie popełniać błędów innych i się na nich uczyć, a nie tylko krytykować kogoś za to, że spowodował wypadek... Fakt - mogli nie wsiadać, ale jeśli byli po alkoholu (jak ktoś napisał), to chyba wiadomo, że dużo nie trzeba, żeby działać pod wpływem impulsu, prawda? Wsiedli i pojechali. Tak miało widocznie być... I skończcie z tymi głupawymi stereotypami, że BMW, że Calibra... To nie ma nic do rzeczy, a świadczy jedynie o tym, że zamiast pisać z sensem, Wasze komentarze stają się podkreśleniem tego, że własnego rozumu nie macie, a jedynie powielacie słowa zasłyszane "na brudnej ulicy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest wina samochodu calibra niczym sie nie rózni od innych aut!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Oczywiście że nikt nie jest idealny. Ale wsiadając do samochodu i wioząc pasażerów mam poczucie odpowiedzialności zarówno za nich jak i za pozostałych uczestników drogi. To co zrobili ci młodzi ludzie to skrajna głupota i nieodpowiedzialność !!! Zapłacili za to najwyższą możliwą cenę i .... dobrze !!! Wiem to okrutne, ale pomyśl gdyby przez ich głupote miał zginąc niewinny człowiek jadacy na wakacje z rodziną to ... . jak pisałem wyżej, żeby prowadzić samochód trzeba miec choć trochę oleju w głowie. Naciskać bezmyślnie pedał gazu patrafi każdy - nawet 6-7 latek - prowadzić bezpiecznie auto już niestety nie każdy. A kupując starego Opla Calibrę (auto nie produkowane od co najmniej 15 lat) trzeba mieć również na wzgledzie wiem i ograniczone możliwości tak starego samochodu. Więc nie pisz mi tu o mojej niesprawiedliwości !!! Samochód rozpadł sie na 2 kawałki !!! wiec prekośc musiała byc baaaardzo wysoka (myślę ze ok. 140-160 km/h), a skoro tak to jeśli ktoś tu jest niesprawiadliwy to tylko kierowca tego auta, bo swoja głupotą nie dał szans na przeżycie sobie jak i pasażerom za których był odpowiedzialny !!!
A jak by jechali nowym samochodem to by nie zgineli??? co ma do tego samochod o czym wy wogule piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...