Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podstawówka idzie do gimnazjum, żłobek pójdzie do podstawówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2017 o 07:12 Powrót do artykułu
To bardzo dobre rozwiązanie. Kolejna podstawówka w mieście jest placówka zbędą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo mądre rozwiązanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nikt nie chciał kolejnej podstawówki. SP nr 11 miała być wygaszona /tak jak proponowano kilka lat temu ze względów m.in. lokalowych/ a w nowopowstałej SP nr 6 miał być nabór do nowopowstałech klas. Część dzieci z 11. mogłaby wtedy wybrać albo SP nr 6 albo położoną tuż obok SP nr 8. No ale jeszcze są sprawy prywatne, polityczne i konflikty interesów :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najgorsze rozwiązanie z możliwych. SP nr 11 była filią SP nr 6 w której było nauczanie początkow. SP nr 6 ma zaplecze i kadrę nauczycielską, nowy dyrektor z SP nr 11, na pewno weźmie ze sobą swoich nauczycieli przejmując tylko część z "szóstki" i poziom nauczania na tym dużo straci. Powinno wygasić się SP nr 11. Prawda jest taka, że SP nr 6 zabrałaby uczniów bo miałaby najwyższy poziom i na to nie chcieli się zgodzić dyrektorzy sąsiednich placówek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko mnie ta szkolna logika dobija. Normalnie jak dzieci w piaskownicy. Na logikę nadal ta szkoła powinna nosić nazwę SP nr 6. Uczyłem się w Szóstce i miło by było nadal określać ten budynek tym mianem. Chcą tam dyrektora z Jedenastki wcisnąć... nie ma sprawy. Ale po co ta zmiana w nazewnictwie? Przecież każdy wie, że chodzi o stołek. Nikt z tym się nie kryje, ani o dobro dzieci, ani tym bardziej mieszkańców tu nie chodzi. Ale gdy dojdzie do tej zmiany sam wypromuję Chełm na miarę Wąchocka... "A w Chełmie prezydentowa wprowadziła nowy porządek w liczbach. Teraz po 5 jest 11."
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: