Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
moim zdaniem nauczyciele nic nie ucza uczen sam sie uczy a slabi chodza na korepetycje za ktore i tak sie placi a biedne dziecko i tak konczy na gimnazjum wiec za co im podnosic pobory i tak maja dobrze tyle wolnego nikt nie ma moga wtedy dorobic za granica zobacza jaki ciezki chleb wtedy przestana narzekac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułman byłes, tułman jesteś, tułman zdechniesz nieuku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
killer nie chwal się i nie pisz o sobie. Napisz coś merytorycznie. Uważam, że dawanie podwyżki, bez ustalenia zasad sprawdzania efektywności pracy nauczycieli, mija się z celem. Całość (albo duża jej część) podwyżki powinna być przeznaczona jako dodatki, za efektywne przygotowanie uczniów do egzaminów ZEWNĘTRZNYCH w stosunku do danej szkoły. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA jestem nauczycielem mianowanym teraz brutto zarabiam 2400zł. mam 18 lat pracy, i taka jest kwota moich poborów z dodatkami np. za wych. i staż pracy, po podwyżce dostanę 100 zł. brutto.SKĄD TA SUMA CHĘTNIE TE PODANE W ARTYKULE PIENIĄDZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy się czepiacie wolnych wakacji. To jest poprostu urlop, którego nie mogą wziąść w ciągu roku szkolnego. Nie mogę wyjechać na wakacje po sezonie, żeby zapłacić taniej. Co to są za sumy? Ja jestem nauczycielem kontraktowym i zarabiam netto 1400 złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam za co te podwyżki. Niech ktoś policzy ile faktycznie belfer pracował w grudniu 2008 r. Ja to zrobiłem wyszło im o 2/3 mniej aniżeli tym co pracują czterdzieści godzin tygodniowo i nie maja każdej soboty, niedzieli i wszelakich świąt wolnych. Proszę nie mylić godzin lekcyjnych 45 min a tych faktycznych 60 min. Co to za nauczyciel który nie może poradzić sobie z kilkoma uczniami podstawówki. Żadnych podwyżek. Czy nauczyciel w-f, muzyki też pracuje poza godzinami w szkole.......CIEKAWE.. Jaka nauka coraz więcej analfabetów a matematyka to tylko z kalkulatora....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smer napisał:
Pytam za co te podwyżki. Niech ktoś policzy ile faktycznie belfer pracował w grudniu 2008 r. Ja to zrobiłem wyszło im o 2/3 mniej aniżeli tym co pracują czterdzieści godzin tygodniowo i nie maja każdej soboty, niedzieli i wszelakich świąt wolnych. Proszę nie mylić godzin lekcyjnych 45 min a tych faktycznych 60 min. Co to za nauczyciel który nie może poradzić sobie z kilkoma uczniami podstawówki. Żadnych podwyżek. Czy nauczyciel w-f, muzyki też pracuje poza godzinami w szkole.......CIEKAWE.. Jaka nauka coraz więcej analfabetów a matematyka to tylko z kalkulatora....
Czep się lekarzy - biorą od 8 do 12 tys na rękę. Obecnie być nauczycielem to horror. Najtrudniej poradzić z rodzicami uczniów z podstwówki. Tak jak w każdym zawodzie jedni pracują więcej /harują/ inni mniej. Ja nie pracuję i wysokość Twoich poborów usatysfakconowałaby mnie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
moim zdaniem nauczyciele nic nie ucza uczen sam sie uczy a slabi chodza na korepetycje za ktore i tak sie placi a biedne dziecko i tak konczy na gimnazjum wiec za co im podnosic pobory i tak maja dobrze tyle wolnego nikt nie ma moga wtedy dorobic za granica zobacza jaki ciezki chleb wtedy przestana narzekac
zawisc nie zna granic, skoro wiecie ze nauczyciel ma tak super to dlaczego nie poszliscie na studia pedagogiczne i nie zostaliscie nauczycielami, nie rozumie tego ? anna wszystko przed toba prosze na studia bedziesz miała jak w niebie a i moze wkoncu dzieci cos nauczysz bo nauczyciele tego nie umieja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tad napisał:
Czep się lekarzy - biorą od 8 do 12 tys na rękę.
Jako lekarz stażysta za 38 godzinny tydzień pracy dostaję 1325zł netto miesięcznie. Proszę najpierw sprawdzić zarobki młodych lekarzy, a potem podawać konkretne kwoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczyć te rozwydrzone bachory to męka ale i nauczyciele są nieraz funta kłaków warci zawód bez satysfakcji i niespełniający oczekiwań rodziców-tam gdzie trzeba przywalić-odpuszczają tam gdzie można przymknąć oko-wzywają policję paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kw napisał:
Jako lekarz stażysta za 38 godzinny tydzień pracy dostaję 1325zł netto miesięcznie. Proszę najpierw sprawdzić zarobki młodych lekarzy, a potem podawać konkretne kwoty.
czep się lepiej swojej baby jako stażysta a co ty potrafisz? kroplówkę podłączyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baton napisał:
czep się lepiej swojej baby jako stażysta a co ty potrafisz? kroplówkę podłączyć?
To akurat zadanie pielęgniarki Szanowny batonie. A odnośnie baby to proszę trochę więcej szacunku dla swojej matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...