Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogotowie: Niestety, nie przyjedziemy

Utworzony przez bea, 18 kwietnia 2009 r. o 18:54 Powrót do artykułu
Prosze Pana!!Wzywadz pogotowie o 16 do żony z lekkim nadcisnieniem to zgroza.Moze i nasza sluzba zdrowia /choruje/ ale bylo z żonka nie baraszkowac po obiedzie to i cisnienie nie podskoczylo by!Ja czesto mam nadcisnienie o wiele wieksze nie raz i nie panikuje!!Ludzie nie przesadzajcie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bea napisał:
Prosze Pana!!Wzywadz pogotowie o 16 do żony z lekkim nadcisnieniem to zgroza.Moze i nasza sluzba zdrowia /choruje/ ale bylo z żonka nie baraszkowac po obiedzie to i cisnienie nie podskoczylo by!Ja czesto mam nadcisnienie o wiele wieksze nie raz i nie panikuje!!Ludzie nie przesadzajcie!!
jakby pogotowie jeździło do takich przypadków do umieralność w kraju wynosiłaby przynajmniej 50% Ludzie zatanówcie się zanim zadzwonicie po pogotowie to nie jest windows!!! Tam pracują też ludzie i więdzą co mają robić. To są naprawde fachowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogotowie to ratownictwo. Karetki w tym systemie nie moga byc wykorzystywanie do innych celow np transportu sanitarnego,transportu ze szpitala badz obslugi lekarzy rodzinnych. Poniewaz nagminne jest wykorzystywanie karetek do poza ustawowych celow tj komercyjnej zarobkowej dzialalnosci np w zach.pomorskim zlecono kontrole i ostro wypowiedzial sie krajowy konsultant ds ratownictwa. Pogotowia moga dzialac na rzecz szpitali i lekarzu rodzinnych jezeli dysponuja dodatkowymi karetkami i inna zaloga .Inne dzialania sa bezprawne i dzialaja na szkode pacjentow. ZA transport lekarzy rodzinnych placi NFZ ,a lekarze podpisuja przewaznie umowy z pogotowiem ktore bierze pieniadze,a nie jest w stanie zapewnic transportu. Ciekaw jestem ilu pacjentow z Chelma,Lublina ,Swidnika i z filii tych pogotowia skorzystalo z takiego transportu? Zgodnie z umowami taki transport nalezy sie ludziom ktorzy maja klopoty zdrowotne. Brak tej informacji u lekarzy rodzinnych i ich niechec do ich zlecania powoduje takie sytuacje jak opisana. ZADAJCIE OD LEKARZY RODZINNYCH TRANSPORTOW SANITARNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie rozumieją, że pogotowie ratunkowe, to nie jest przychodnia na kółkach, którą wzywa się do każdego bólu brzucha, głowy i innych! Lekarz rodzinny bierze duuuże pieniądze za to, że jesteśmy jego pacjentami, więc sprawmy żeby nie brali kasy za free! Lekarz rodzinny ma OBOWIĄZEK przyjść do nas na wizytę domową gdy my nie jesteśmy w stanie do niego sami dotrzeć! Gdy się temu sprzeciwia, należy poprosić o odmowę na piśmie. Uwierzcie, że wtedy bardzo szybko się pojawi w domu u pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...