Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokrówka: śmiertelny wypadek. Trzy osoby zginęły w bmw (zdjęcia)

Utworzony przez BMW nie dla wieśniaków, 9 października 2013 r. o 08:53 Powrót do artykułu
MAM JUZ DZIECI DOROSLE I NIGDY NIE KUPILBYM IM ANI AUT ANI MOTORU.MLODZI POPISUJA SIE NA DRODZE PRZED KOLEGAMI --TO NIE JEST PLAC ZABAW TO NIE SA ZARTY.WSPOLCZUJE JEDNAK RODZINOM TYCH CHLOPAKOW --TACY MLODZI 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie jednostki wybiją się same, oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znaliscie ich.Wiem ze kazdy z nas sie w mlodosci popisywal i kazdy z was popelnial bledy i nie jeden raz pewnie przekraczal predkosc,tylko nic sie nie stalo.A tu tragedia i oczerniacie ich choc wiekszosc robila to samo.Wyrazy wspolczocia dla rodzin i ich bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to sie mowi "selekcja naturalna" szkoda ich ale wiedzieli co robia, dobrze ze nie zabili nikogo postronnego a takich idiotow oby bylo coraz mniej na drogach, w poniedzialek jechalem hrubieszowska to tez jakis kozak w oplu omedze wyprzedzal wszyskich nawet na swiatlach i tez by mogl doprowadzic do tragedii a w chelmie jeszcze ktos jezdzi czarnym dodgem stealthem z ciemnymi szybami jak smola i rej DJE, ponoc gosc nie ma prawka juz pare lat i caly czas zapier*ala a policja go zatrzymuje i puszcza dalej, ciekawe jak by kogos innego zatrzymali juz z 50razy za brak prawa jazdy to czy by puscili dalej a tym bardziej to slyszalem ze niezly zlodziejaszek z niego, a jego auto czesto stoi pod hotelem kozak ok godz 18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda drzewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film z wypadku: http://retrix.pl/Wypadek/Pokrowka.avi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się, że KAŻDY tak robił i każdy się popisywał w młodości. Nie każdy jest idiotą. Nie usprawiedliwiajcie przygłupów, bo inaczej zaczniecie śpiewać, gdy Wam ktoś taki przejedzie bliską osobę, np. na przejściu dla pieszych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastepne bmw? i znowu mlodzi ludzie? te wszystkie cwaniaki sami sie wybijaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jeden z nich to mój sąsiad był a po drugie to nie jechali szybko tylko przeczytajcie sb dokładnie ze starcił panowanie nad kierownicą jeden z nich i dlaczego gadacie takie głupoty trzeba było iść na policjantów moze byscie zrobili swoje śledztwo i by sie okazało kto tu ma prawdę ! [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie jednostki wybiją się same, oby tak dalej
a Ty który masz numerek w kolejce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jeden z nich to mój sąsiad był a po drugie to nie jechali szybko tylko przeczytajcie sb dokładnie ze starcił panowanie nad kierownicą jeden z nich i dlaczego gadacie takie głupoty trzeba było iść na policjantów moze byscie zrobili swoje śledztwo i by sie okazało kto tu ma prawdę ! [*][*][*]
a co byles tam ze wiesz ze nie jechali szybko? przeciez z tego auta nic nie zostalo to co 50km.h jechali....zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku**a nie gadajcie takich głupot ze to idioci. Jeden z nich to mój brat! Sami jesteście idiotami i kretynami i nie myślicie ze my możemy cierpieć! Zamknijcie ze swoje geby jak macie tak pier**lic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne !!!   Zresztą to nie samochód jest winny tylko ludzie bezmógowcy w nim, jednego nieodpowiedzialnego kierowcy mniej na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze ty taki odpowiedzialny! Trochę współczucia dla nas! Co za ludzie idioci z was ze tak piszecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój uwcześnie 18-letni kuzyn też zginął w BMW. A jedyną jego winą było to, że parę lat starszy chłopak (którego znał tylko z widzenia) postanowił go zabrać, bo kuzyn szedł do wsi na nogach w deszczu.   Przykro mi było później w liczbie mnogiej czytać... Idioci w BMW, "a dobrze im tak". Chcieli się wyszaleć to mają za swoje. Im mniej takich, tym bezpieczniej na drodze i takie tam podobne teksty. Tak jakby mój kuzyn siedział na kolanach u tego kierowcy i razem z nim prowadził.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak mówienie o zmarłych źle ... ludzie rodziny ich to czytają znajomi i w ogóle a w jeszcze bardziej ich dołujecie bo idioci z nich niby popatrzcie na siebie... walnijcie się w główkę oni też chcieli żyć... a marka w samochodu nic nie oznacza czy BMW czy Opel na w każdym może to się zdarzyć... a wam chłopaki [*][*][*]    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "siostra" twoje słownictwo dowodzi kilku brak kultury u ciebie i społeczności której bronisz. Jak byś była ich siostrą to nie siedziała byś teraz na forach. 3. Zginęli bo wsiedli z idiotą bez wyobraźni co świadczy że sami też nie byli mądrzejsi... Po prostu naturalna selekcja. Trzeba się cieszyć że nie zabrali ze sobą niewinnych ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "krzoy" Ciekawe jak Ty byś się zachowywał, gdyby ktoś z Twojej rodziny zginął w takim wypadku... I ciekawe, czy czytając takie wpisy wykazywałbyś się taką kulturą osobistą... Ludzie, trochę empatii dla rodzin tych chłopaków, to naprawdę nie boli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie że marka nie ma znaczenia...? Ma, BMW kupują ludzie chcący zwrócić na siebie uwagę... za wszelką cenę.... Mówicie że o zmarłych nie mówi się źle, to może ogłośmy ich bohaterami i postawmy im pomnik..., otóż paradoksalnie im więcej się złego powie tym będzie większa przestroga dla innych,  a ich rodziny jeśli siedzą teraz i czytają wpisy na forach to gratuluję rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być kretynem żeby wypisywać że "dobrze im tak", że "selekcja naturalna" itp??? Zmarli ludzie!!! To mógl być Twój brat, kolega, znajomy.... Popatrz najpierw na siebie. Jak prowadziśz?? A może w ogóle nie masz auta i zazdrościsz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...