Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pokrówka: śmiertelny wypadek. Trzy osoby zginęły w bmw (zdjęcia)

Utworzony przez BMW nie dla wieśniaków, 9 października 2013 r. o 08:53 Powrót do artykułu
je*nij sie w pusty łeb durna babo. brak słów na takie debilne tłumaczenie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je*nij sie w pusty łeb durna babo. brak słów na takie deb***ne tłumaczenie 
niestety trzeba przyjać brutalna prawde, a jaby tam jakies dzieci szły i auto by w nie uderzyło też by bronil kolegów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiekszośc komentarzy można skwitować jednym, zapomniał wół jak cieleciem był...Nietety młodość rządzi się innymi prawami i to co wiekszość z nas nazywa głupotą w przypadku 20 letniego chłopaka jest normalne. Lubią ryzyko i zabawę.. niestety tak czasem się to kończy i nie da się tego wyeliminować. Brak torów wyscigowych gdzie mogliby się bezpiecznie wyszaleć i doskonalić technikę przynosi żniwo.
  Co ty p i e r d o l i s z ??? Jakimi "swoimi prawami" rządzi się młodość?? Swoimi prawami to może się rządzić w swoim domu - a i to nie tak do końca; natomiast na drodze publicznej zarówno starych jak i młodych obowiązują te same prawa! Jak d e b i l e nie chcą przystosować się do obowiązujących praw - to niech na drogi nie wyjeżdżają, nie ma przymusu jeżdżenia samochodem. Ale jeśli ktoś decyduje się wyjechać na publiczną drogę samochodem, to jego z a s r a n y m obowiązkiem jest przestrzegać obowiązujących przepisów. Btw - to min. dzięki takim przygłupom jak ty, rozgrzeszającym bezmózgich deb***i za kierownicą tylko dlatego, że są młodzi - mamy społeczną aprobatę barbarzyńskich zachowań półgłówków w samochodach. Na szczęście selekcja naturalna - jak to już ktoś napisał - bezwzględnie i sprawiedliwie weryfikuje poziom ucywilizowania i społecznej przydatności jednostek, eliminując pomyłki ewolucji...   Natomiast co do wołu i cielęcia - mam 29 lat, 10 lat jeżdżę bez stłuczek, wypadków i mandatów 225 konnym BMW. Ale w odróżnieniu od tamtych miszczów i im podobnych jestem istotą myślącą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas w rosji mówi sie o takich tak: z pizdu wyszoł w pizdu paszoł i łot cała filozofia.a u was wezwą macierewicza żeby trotylu na bmw szukał , przecież wiadomo ,że wina była pilota - ot to on nie wiedział ,że aby poderwać maszynu trzeba grzać ok. 300 km/h ? i się przeliczył - widocznie ta maszyna nie była zdolna do latania , może ona tylko do ćwiczenia krążenia po pasie startowym - taki simulator, ale kto symulatorem chce latać ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESTAJĘ WCHODZIĆ NA DZIENNIK PRZEZ TE REKLAMY ZAŁĄCZAJĄCE SIĘ BEZ ŻADNEJ KONTROLI - JAK NIE RYKNIE JAKIS PRZYGŁUP PATRZE A TO REKLAMA NA DZIENNIKU - TRAGEDIA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty p i e r d o l i s z ??? Jakimi "swoimi prawami" rządzi się młodość?? Swoimi prawami to może się rządzić w swoim domu - a i to nie tak do końca; natomiast na drodze publicznej zarówno starych jak i młodych obowiązują te same prawa! Jak d e b i l e nie chcą przystosować się do obowiązujących praw - to niech na drogi nie wyjeżdżają, nie ma przymusu jeżdżenia samochodem. Ale jeśli ktoś decyduje się wyjechać na publiczną drogę samochodem, to jego z a s r a n y m obowiązkiem jest przestrzegać obowiązujących przepisów. Btw - to min. dzięki takim przygłupom jak ty, rozgrzeszającym bezmózgich deb***i za kierownicą tylko dlatego, że są młodzi - mamy społeczną aprobatę barbarzyńskich zachowań półgłówków w samochodach. Na szczęście selekcja naturalna - jak to już ktoś napisał - bezwzględnie i sprawiedliwie weryfikuje poziom ucywilizowania i społecznej przydatności jednostek, eliminując pomyłki ewolucji...   Natomiast co do wołu i cielęcia - mam 29 lat, 10 lat jeżdżę bez stłuczek, wypadków i mandatów 225 konnym BMW. Ale w odróżnieniu od tamtych miszczów i im podobnych jestem istotą myślącą...
Dokładnie tak. podpisuje sie pod tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idioci pisza o jakiejs selekcji naturalnej i o jakims IQ ja znalem dwoch z nich i jestem pewien ze byli madrzejsi od wiekszosci z was a ze stalo sie tak jak sie stalo nie znaczy ze mozna ich oczerniac bo jestem pewien ze wiekszosc z was nie jezdzi w terenie zabudowanym z przepisowa predkoscia i ciekawe jak byscie potracili kogos co by o was powiedziano pewnie to samo co wy o nich powiem tyle zenada i sami filozofowie zwlaszcza ten burak policjant ktory co weekend na wies jezdzi i pomieszkal kilka lat w miescie i wielki burak z miasta sie zrobil a chlopcy byli fajni i bardzo kolezenscy tylko za mlodzi na tak szybkie auto i w dodatku z tylnym napedem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idioci pisza o jakiejs selekcji naturalnej i o jakims IQ ja znalem dwoch z nich i jestem pewien ze byli madrzejsi od wiekszosci z was a ze stalo sie tak jak sie stalo nie znaczy ze mozna ich oczerniac bo jestem pewien ze wiekszosc z was nie jezdzi w terenie zabudowanym z przepisowa predkoscia i ciekawe jak byscie potracili kogos co by o was powiedziano pewnie to samo co wy o nich powiem tyle zenada i sami filozofowie zwlaszcza ten burak policjant ktory co weekend na wies jezdzi i pomieszkal kilka lat w miescie i wielki burak z miasta sie zrobil a chlopcy byli fajni i bardzo kolezenscy tylko za mlodzi na tak szybkie auto i w dodatku z tylnym napedem
  Jak nie kumasz podstawowych spraw - to nie musisz obnosić się ze swą głupotą na forum tylko zapytah wujka Googla - on ci odpowie, co to jest selekcja naturalna i co to jes IQ :P No tak - ciemny tuman, koleś ciemnych tumanów; to wyjaśnia skąd się biorą kolejni w kolejce do nieba... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESTAJĘ WCHODZIĆ NA DZIENNIK PRZEZ TE REKLAMY ZAŁĄCZAJĄCE SIĘ BEZ ŻADNEJ KONTROLI - JAK NIE RYKNIE JAKIS PRZYGŁUP PATRZE A TO REKLAMA NA DZIENNIKU - TRAGEDIA...
adblock plus, zero reklam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie kumasz podstawowych spraw - to nie musisz obnosić się ze swą głupotą na forum tylko zapytah wujka Googla - on ci odpowie, co to jest selekcja naturalna i co to jes IQ :P No tak - ciemny tuman, koleś ciemnych tumanów; to wyjaśnia skąd się biorą kolejni w kolejce do nieba... :P
święta racja, mam nadzieję, że od tego ze szpitala dało się wykroić jakieś narządy, żeby uratować życie komuś mądrzejszemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znaliscie ich.Wiem ze kazdy z nas sie w mlodosci popisywal i kazdy z was popelnial bledy i nie jeden raz pewnie przekraczal predkosc,tylko nic sie nie stalo.A tu tragedia i oczerniacie ich choc wiekszosc robila to samo.Wyrazy wspolczocia dla rodzin i ich bliskich
Nie każdy, dlatego żyjemy i ciągle mamy nadzieję, że nigdy na drodze nie spotkamy takich woźniców jak te osły w tym bmw ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adblock plus, zero reklam
ja wydłubałam długopisem głośniki w laptongu i nie ryczą mi reklamy :) teraz pracuję nad monitorem tylko nie wiem w którym miejscu go zamazać markerem - na razie tworzę statystyki w których miejscach wyskakuje najwięcej reklam.Co prawda nie da się całkowicie w ten sposób wyeliminować reklam z wizji ale w dużym stopniu ograniczyć się da !!! z fonią mam już spokój :) można? można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku**a nie gadajcie takich głupot ze to idioci. Jeden z nich to mój brat! Sami jesteście idiotami i kretynami i nie myślicie ze my możemy cierpieć! Zamknijcie ze swoje geby jak macie tak pier**lic!
Widocznie Ty też nie najmądrzejsza. Całe szczęście, że nikogo nie zabili po drodze. Tylko drzewa szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynymi wieśniakami jacy tu sa to wy wszyscy jesteście!!!! porażka jak można być taki chamskimi osobami!!znieczulica!!!! ogarnijcie się... mam nadzieje ze wszyscy co wysmiewaja tych chlopakow skoncza jeszcze gorzej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zwracajcie uwagi na przygłupich TROLI ( tak nazywa się osoby oczerniające, wyśmiewające i bez moralności na internecie) .   Szczerze współczuje rodzinie. Szkoda, ze czasu nie da się cofnąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynymi wieśniakami jacy tu sa to wy wszyscy jesteście!!!! porażka jak można być taki chamskimi osobami!!znieczulica!!!! ogarnijcie się... mam nadzieje ze wszyscy co wysmiewaja tych chlopakow skoncza jeszcze gorzej!!!!!
Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś się z Nich (tak, z dużej litery, mimo wszystko przez szacunek dla zmarłych) wyśmiewał. Szczera prawda a nie żadna znieczulica. Może i fajne, mądre chłopaki ale szkoda, że tylko w czterech, domowych ścianach. Wsiadając do samochodu zapomnieli z szafy mózgi zabrać. No i drzewo na środek drogi nagle wyskoczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynymi wieśniakami jacy tu sa to wy wszyscy jesteście!!!! porażka jak można być taki chamskimi osobami!!znieczulica!!!! ogarnijcie się... mam nadzieje ze wszyscy co wysmiewaja tych chlopakow skoncza jeszcze gorzej!!!!!
  SPAĆ GIMBUSY, BO JUTRO KLASÓWKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "siostra" twoje słownictwo dowodzi kilku brak kultury u ciebie i społeczności której bronisz. Jak byś była ich siostrą to nie siedziała byś teraz na forach. 3. Zginęli bo wsiedli z idiotą bez wyobraźni co świadczy że sami też nie byli mądrzejsi... Po prostu naturalna selekcja. Trzeba się cieszyć że nie zabrali ze sobą niewinnych ludzi!!!
Czytając wasze wpisy robi mi się słabo. Tragiczny wypadek, trzech młodych chłopaków nie żyje, to nie jest błahostka..a większość z was oczernia Ich i obraża! Takie zachowanie jest niedopuszczalne i karygodne. Jeśli nie potraficie współczuć to lepiej wcale się nie wypowiadajcie. Słownictwo jest dowodem braku kultury osobistej? Zależy w jakich przypadkach..w tym przypadku każde wulgarne słowo jakie padło w wypowiedzi 'siostry' było uzasadnione, bo czytając wasze wypowiedzi jej słowa w odzewie były chyba i tak zbyt delikatne. "Selekcja naturalna" rozumiecie znaczenie tego wyrażenia? raczej nie..już wyjaśniam: umierają staży, słabi, chorzy...Ci chłopcy mieli niewiele ponad 20 lat, byli pełni sił do życia! to nie jest selekcja naturalna! Mówicie: "Idioci" "Dobrze im tak" "trzech deb***i mniej" itp. i to właśnie wasze wypowiedzi świadczą o was, o waszej kulturze a raczej jej braku, o tym jakimi ludźmi jesteście..nasze współczesne społeczeństwo schodzi na psy, zero litości, współczucia..każdy tylko patrzy jak komuś ubliżyć, zmieszać go z błotem..z tragedii powstają tematy do żartów i śmiechu..zastanówcie się nad tym co mówicie, słowa ranią..postawcie się na miejscu rodzin i znajomych tych chłopaków, myślę że nikt nie chciałby przeczytać po śmierci swojego bliskiego komentarza "był idiotą to się zabił". Ludzie mają uczucia, nie rańcie ich.. Wyrazy współczucia dla rodzin a Wam chłopaki [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej szkoda mi rodzin tych chlopakow bo to przykre kiedy rodzice mosza pochowac wlasne dziecko.Chlopcy byli bardzo mlodzi cale zycie bylo przed nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska - bronicie niedoszłych potencjalnych morderców. Przeczytałem tylko ostatnie dwa wpisy na forum: DraRia i Oliśka. Gdyby ta beemka zawinęła po drodze kogoś z Waszej rodziny też tak byście pisały? Jacy "chłopcy"?? To deb***e, którzy podejmowali świadome ryzyko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...