Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja likwiduje większość posterunków w pow. chełmskim

Utworzony przez anonim666, 12 grudnia 2010 r. o 16:02 Powrót do artykułu
mam nadzieje, ze policja zakupiła dodatkowe pługi i samochody terenowe, aby szybciej dostać się w miejsca, gdzie poprzednio policjant mógł w 5 minut rowerem zajechać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak mniej znaczy więcej , a gorzej lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zapewnia Czyż wprowadzone zmiany mają wbrew pozorom usprawnić działania policji. W jaki sposób? Przede wszystkim mimo likwidacji większości posterunków, nie zmniejszy się liczba pracujących w terenie funkcjonariuszy. W Rejowcu nawet zwiększy o dwóch. -no tak jak jest teraz 5 to będzie 7 ale na 3 gminy-dobre ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zgodnie z tym nowym trendem ogólnokrajowym, tj. likwidacją posterunków, zmniejszono liczbę kapelanów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest czyszczenie przedpola,ba taka jest rządzących wola.Skansen nadchodzi i o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał byc komisariat a nie posterunek i to nie w rejowcu a w rejowcu fabrycznym, gdzie jesy bardziej potrzebny raz ze rejowiec fabryczny to miasto, dwa że w polowie drogi miedzy rejowcem a siedliszczem trzy sa warunki ku temu bo budynek juz jest tylko trzeba go zadaptować. ciekawy jestem gdzie w rejowcu sie oni wszyscy pomieszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie obudźcie się i przestańcie łykać to gówno informacyjne,które wmawia wam,że będzie lepiej.W Policji jest taka bida,że aż trzeszczy,a po drugie jak się ma idea Policja dla obywateli skoro ta pierwsza zmusza was do pokonania zamiast 2-5 kilometrów 20-40?!To zwykła odgórna oszczędnościowa ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Wierzbina czy Wierzbica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
miał byc komisariat a nie posterunek i to nie w rejowcu a w rejowcu fabrycznym, gdzie jesy bardziej potrzebny raz ze rejowiec fabryczny to miasto, dwa że w polowie drogi miedzy rejowcem a siedliszczem trzy sa warunki ku temu bo budynek juz jest tylko trzeba go zadaptować. ciekawy jestem gdzie w rejowcu sie oni wszyscy pomieszczą.
nie mąć ludziom w mózgu , posterunek ma być w Rejowcu Fabrycznym a nie w osadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Rejowcu Fabrycznym jest Posterunek i będzie ale Energetyczny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy ktoś wie gdzie ma być ten nowy posterunek w Rejowcu fabrycznym? Bo z tego co pisze na tej stronie to on ma być w Rejowcu. http://chelm.naszemiasto.pl/artykul/693412,powiat-chelm-mniej-posterunkow-wiecej-policji-w-terenie-mapa,id,t.html Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Fabrycznym jest Posterunek Energetyczny a w Osadzie Milicji -po co Wam Policja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-a ja słyszałem,że ma w połowie drogi pomiędzy Rejowcem Osadą a Siedliszczem czyli w Pawłowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem że Policja ma zostać w rejowcu osadzie, ciekawa która wersja jest prawdziwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
miał byc komisariat a nie posterunek i to nie w rejowcu a w rejowcu fabrycznym, gdzie jesy bardziej potrzebny raz ze rejowiec fabryczny to miasto, dwa że w polowie drogi miedzy rejowcem a siedliszczem trzy sa warunki ku temu bo budynek juz jest tylko trzeba go zadaptować. ciekawy jestem gdzie w rejowcu sie oni wszyscy pomieszczą.
Kolego gdzie ten budynek ma niby być??? I gdzie ma być ta Policja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w osadzie policjanci jeździli rowerami i szybko docierali na miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blacha napisał:
w osadzie policjanci jeździli rowerami i szybko docierali na miejsce
Tak w Rejowcu Osadzie docierają szybko.Jest ich chyba z tego co pisze 22 a kontrabandy w centrum osady na rynku nie są w stanie wykryć.Sołtys pobliskiej wsi codziennie ze swojego auta prowadzi handel -jest już przed 8-mą by dzieciaki idące do szkoły mogłyby sobie fajki kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Goo' timestamp='1294390224' post='418402'] A ja słyszałem że Policja ma zostać w rejowcu osadzie, ciekawa która wersja jest prawdziwa ? [/quote - no i została w osadzie i ma się dobrze! złodzieje w centrum owalili sklep ,bar oraz buchneli w biały dzień samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam poprawiło się bezpieczeństwqo na wsiach ? Z tego co piszą w " Nowym Tygodniu " na przykładzie gminy Leśniowice to złodziejstwo sie szerzy ale tak jest w każdej gminie.Czy ktoś ropzlicza policje ile i jakich sprawców przestępst wykryła ,ile odzyskała i zwróciła poszkodowanym skradzionego mienia? Chyba pod tym wzgledem jest nie za wesoło a afera Amber Gold w porównaniu ze stratami spowodowanymi przestępstwami to pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...