Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant bił świadka, a koledzy patrzyli?

Utworzony przez xxxx, 12 października 2012 o 17:50 Powrót do artykułu
A.C.A.B
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z.O.M.O.
0
Hahaha. Co za głupi kraj. Oskarzyli policjantów zamiast winnych. Oto Polska właśnie. Pozostaje wypłącić podejrzanym wysokie wynagrodzenie a policjanci powinni w geście solidarności z kolegami oddać broń, niech politycyb bronia się sami, społeczeństwo się obroni gdyb tylko żaden sąd nie bedędzie się wtrącał. Sprawiedliwość zatryumfuje gdy nie będzie małej szkodliwości społecznej. Sprawiedliwosć będzie po stronie społęczeństwa nie sądów.
0
OBywatel napisał:
Hahaha. Co za głupi kraj. Oskarzyli policjantów zamiast winnych. Oto Polska właśnie. Pozostaje wypłącić podejrzanym wysokie wynagrodzenie a policjanci powinni w geście solidarności z kolegami oddać broń, niech politycyb bronia się sami, społeczeństwo się obroni gdyb tylko żaden sąd nie bedędzie się wtrącał. Sprawiedliwość zatryumfuje gdy nie będzie małej szkodliwości społecznej. Sprawiedliwosć będzie po stronie społęczeństwa nie sądów.
Ty ZOMO-wcu twoje czasy się juz skończyły pora zdac legitymacje i pałkę.Jakim prawem wymusza się zeznania biciem?? To ma być sprawiedliwość??To jest lenistwo tych policjantów którzy idą na łatwiznę zamiast szukać dowodów winny wymuszają biciem przyznanie się.
0
seboLL napisał:
Ty ZOMO-wcu twoje czasy się juz skończyły pora zdac legitymacje i pałkę.Jakim prawem wymusza się zeznania biciem?? To ma być sprawiedliwość??To jest lenistwo tych policjantów którzy idą na łatwiznę zamiast szukać dowodów winny wymuszają biciem przyznanie się.
POPIERAM!!!
0
przeciez polscy policjanci nie robią nic złego!
0
Nie popieram zachowania policjantów ale od wielu lat wiadomo że to bandyci i inna swołocz ma wieksze prawa niż Policja i inne służby. Wystarczy że powiesz ,że to nie moja ręka i już jest domniemanie niewinności i nie ma znaczenia ,że jest z 5 światków którzy wskazują na konkretnego sprawce. Teraz nawet świadek koronny do lipa jak ch.. . Ludzie czasy mamy teraz takie że nawet w ryj nie zarobisz za free. Trzeba sobie zasłużyc choćby wyglądem lub kolorem skóry. Polska to kraj gdzie bezprawie i bandytyzm bardziej się opłaca niż prywatny biznes i praca w państwowej firmie.
0
bić nie mają prawa............ i przemocą się nic nie wskóra. nadal żyjemy w czasach że " daj mi człowieka a ja mu artykuł znajde", niestety tak jest nadal.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: