Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ W CHEŁMIE

Utworzony przez EWA, 28 listopada 2009 r. o 23:53
Przeszukałam internet wzdłuż i w szerz i nie udało mi się znaleźć punktów zbiórki w Chełmie. lubelskie punkty są wypisane a Chełm jak zwykle na szarym końcu. Rok temu musiałam dzwonić do Lublina z zapytaniem gdzie mam zanieść rzeczy w tym roku chyba bedzie podobnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWA napisał:
Przeszukałam internet wzdłuż i w szerz i nie udało mi się znaleźć punktów zbiórki w Chełmie. lubelskie punkty są wypisane a Chełm jak zwykle na szarym końcu. Rok temu musiałam dzwonić do Lublina z zapytaniem gdzie mam zanieść rzeczy w tym roku chyba bedzie podobnie...
Zapraszamy w dniach 4 i 5 grudnia do sklepów BIEDRONKA. Tam zbiórkę będą prowadzili Emeryci i Renciści. Za wsparcie serdecznie dziękujemy. Całość zebranej żywności zostanie przekazana dla dzieci do chełmskich szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...