Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pomroczność ciemna

Utworzony przez ~gość~, 29 grudnia 2009 o 14:06
Nie wiem jak można było dopuścić do sytuacji gdzie mieszkańcy Rejowca szli i wracali z Pasterki w nocy poomacku, szukając drogi w świetle latarki (niektórzy) przecież to obłęd i wstyd dla władz gminy. Wyboje na chodnikach, które wójt jeszcze nie zdąrzył zmienić powodowały, że ludzie potykali się niebezpiecznie o wystające płytki chodnikowe. Czas na zmiany, które doprowadzą do polepszenia sytuacji w Rejowcu i okolicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie chodzić na Pasterkę, pomodlić się w domu.A na schodach przed kościołem nóg nie łamaliście? Tak -pomroczność ciemna i wstyd.
0
Lampioniki w ręce i będzie jasność.
0
Gość napisał:
Nie chodzić na Pasterkę, pomodlić się w domu.A na schodach przed kościołem nóg nie łamaliście? Tak -pomroczność ciemna i wstyd.
Ani to dobry zart ani to prawda. Przez tolerancje partactwa, Rejowiec staje sie trzecim swiatem w woj.lubelskim. Życze sobie tylko /góra/ 2 kadencji dla wójtów, bo sie przezwyczajaja do stołków i nic nie robią.
0
Wskaż jedno słowo nieprawdy zawarte w cytowanym poście. Nie pochwalam partactwa, ale takie jęczydła zamiast do kościoła niech zostaną w domach. Szkoda tylko,że uszczuplą i tak niewielką tacę. Znacie zapewne powiedzenie:"Z pustego i Salomon nie naleje" Do roboty bierzmy się wszyscy. Najłatwiej jest stać z boku i wytykać błędy innych.
0
Nie bardzo wiem jak chcesz zabrać się do roboty, w takim sensie jaki został poruszony. A ci co stoją z boku i narzekają to mają rację, bo wybierali takich którzy mieli coś zrobić a nie o własne interesy bdać i wykorzystywać stanowisko w gminie czy radzie (Z. M.) i inni.
0
Gość napisał:
Wskaż jedno słowo nieprawdy zawarte w cytowanym poście. Nie pochwalam partactwa, ale takie jęczydła zamiast do kościoła niech zostaną w domach. Szkoda tylko,że uszczuplą i tak niewielką tacę. Znacie zapewne powiedzenie:"Z pustego i Salomon nie naleje" Do roboty bierzmy się wszyscy. Najłatwiej jest stać z boku i wytykać błędy innych.
Jeszcze tego brakuje żebys ludziom wskazywał czy mają chodzic do koscioła czy nie. Wytłumacz mi jak mam wpłynąc na rządzenie gminą bo nie mam zielonego pojecia. "Z pustego Salomon nie naleje"? jak doszło do pustego? Inne gminy typowo rolnicze radzą sobie a u nas KITOCHA! Ile było błędnych decyzji?
0
TO CHYBA DOBRZE, ŻE LUDZIE SIĘ MARTWIĄ O GMINE I CHCĄ LEPIEJ. TAK MYSLĘ.
0
Gość napisał:
Jeszcze tego brakuje żebys ludziom wskazywał czy mają chodzic do koscioła czy nie. Wytłumacz mi jak mam wpłynąc na rządzenie gminą bo nie mam zielonego pojecia. "Z pustego Salomon nie naleje"? jak doszło do pustego? Inne gminy typowo rolnicze radzą sobie a u nas KITOCHA! Ile było błędnych decyzji?
Kościół indywidualna spawa każdego katolika. Wybory tuż, tuż i wiele od nich zależy.Kompetentni ludzie na właściwych stanowiskach i świadomość społeczeństwa o konieczności głosowania. Czas zakończyć z metodą na przetrwanie i zerową efektywnością podejmowanych działań.
0
Gość napisał:
TO CHYBA DOBRZE, ŻE LUDZIE SIĘ MARTWIĄ O GMINE I CHCĄ LEPIEJ. TAK MYSLĘ.
Chcą lepiej ale tylko dla siebie! Na takich już sie poznaliśmy w referendum i wskazano dla nich miejsce.W tym temacie też nie mają czego tutaj szukać!
0
Mnie nic do tego ale obserwuje i wiem kto nabra dla siebie. Moze ty chcesz piastowac ten urzad za darmo, mozna sie usmiac z ciebie.
0
Gość napisał:
Chcą lepiej ale tylko dla siebie! Na takich już sie poznaliśmy w referendum i wskazano dla nich miejsce.W tym temacie też nie mają czego tutaj szukać!
Nie napinaj muskulow i nie szerz wilczych praw. Demokracja dla ciebie to slowo obce. Chron nas Panie od takich doradcow!
0
Gość napisał:
c hyba cie to dotyczy ze sie odgryzasz jak pies a do robotyniech sie biora co za darmo biora
0
zaczynaja sie kpiny z kosciola i z wierzacych poprostu chamstwo dlaczego atakujecie ludzi ktorzy maja odwage powiedziec ze brak swiatla utrudnial dojscie do kosciola a skoro jakos doszli dostali nagrode w postaci slowa bozego ktory odczytal pan Bu a komunii swietej udzielil ciut nie swiety pan Maj ot i caly rejowiec
0
Ja juz sie w tzm wszystkim pogubilem...............................................
0
Gość napisał:
Ja juz sie w tzm wszystkim pogubilem...............................................
Ha,ha,ha Życzę byś odnalazł się w tej rejowieckiej rzeczywistości.
0
Gość napisał:
Wyjaśnij podżegaczu o co biega, narazie to tylko pokazujesz swój nieciekawy charakter. Mam wrażenie o najmniejszej chęci zadbania o gminę przez ciebie. Tak jak ty kochasz chajs, to ze swieczką drugich takich szukać i na tym warto zakończyć twoje 1,5 roczne wywody.
0
Gość napisał:
zaczynaja sie kpiny z kosciola i z wierzacych poprostu chamstwo dlaczego atakujecie ludzi ktorzy maja odwage powiedziec ze brak swiatla utrudnial dojscie do kosciola a skoro jakos doszli dostali nagrode w postaci slowa bozego ktory odczytal pan Bu a komunii swietej udzielil ciut nie swiety pan Maj ot i caly rejowiec
Ten Maje.... to jeszcze nie święty, a ja myslaląm, że takich proboszcz pogonił i nie chce pomocy, a i AK w Rejowcu rozwiązał, to Maje..... pogoni tylko patrzeć.
0
Ten ksiądz nie jest politykiem tylko pasterzem, niektórych to wkurza, powinien tak zrobić z tymi.
0
Widzę,że niektórzy z Rejowca chcą także zaistnieć w tym temacie-sądzę ze skończą tak samo czyli na śmietniku historii . Powodzenia!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: